Patpet 772S
Patpet 772SPatpet 772SPatpet 772S
Zniżka
51 zł

Patpet 772S

Promocje Bestseller

Antyszczekowa obroża Patpet 772 S wykorzystuje do ograniczenia nadmiernego szczekania dźwięk, wibracje oraz impuls elektrostatyczny. Możliwość ustawienia czułości reakcji na szczekanie na 7 poziomach. Odpowiednia także dla psów, u których problemem jest wycie. Możliwość wyłączenia korekcji impulsem, pozostawienie ostrzeżeń dźwiękowych i wibracyjnych. Patpet 772 S jest wododoporny, możliwość użycia w deszczu. Dla psów wszystkich wielkości. Możliwość wyłączenia impulsu!

Początkowo 267 zł 217 zł 179 zł bez VAT
Dostepne > 10 szt.
Kiedy dostanę towar?
piątek 18. 01. u Ciebie
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Patpet 772S

Antyszczekowa obroża Patpet 772 S wykorzystuje do ograniczenia nadmiernego szczekania dźwięk, wibracje oraz impuls elektrostatyczny. Możliwość ustawienia czułości reakcji na szczekanie na 7 poziomach. Odpowiednia także dla psów, u których problemem jest wycie. Możliwość wyłączenia korekcji impulsem, pozostawienie ostrzeżeń dźwiękowych i wibracyjnych. Patpet 772 S jest wododoporny, możliwość użycia w deszczu. Dla psów wszystkich wielkości. Możliwość wyboru jednego z następujących wariantów ostrzeżeń: tylko dźwięk, dźwięk + wibracja, dźwięk + impuls elektrostatyczny lub dźwięk + wibracja + impuls elektrostatyczny. Patpet 772 jest obrożą wodoodporną możesz jej używać w delikatnym deszczu. Obroża nie jest zanurzalna, pies nie może się z nią kąpać lub pływać! Obroża waży jedynie 70 g. Łatwą obsługę zapewniają dobrze opisane przyciski. Czułość detekcji i intensywność impulsu sprawdzisz na małym wyświetlaczu na urządzeniu. Obroża na ładowarkę aktywna do 14 dni po pełnym naładowaniu.

 

 

Wbudowany tryb bezpieczeństwa

Obroża antyszczekowa Patpet 772 S ma wybudowany tryb bezpieczeństwa. Jeżeli obroża wyśle w ciągu 1 minuty 7 ostrzeżeń, obroża przejdzie w tryb uśpienia. Tryb uśpienia trwa 1 minutę. Tryb bezpieczeństwa jest sygnalizowany przez kontrolkę na obroży.

 

 

 

Detekcja szczekania

Patpet 772 S posiada 7 stopni detekcji szczekania. Wybierasz odpowiedni poziom do głośności szczekania Twojego psa. Im wyższy poziom detekcji tym łatwiejsza aktywacja obroży. Regulacja detekcji umożliwia ustanowienie granicy tolerancji szczekania, które nie musi być korygowana. Czułość na szczekanie odnosi się także do korekcji wycia.

 

Typ korekcji 

Obroża antyszczkowa Patpet 772 S ma 3 rodzaje korekcji, które można łączyć i możliwość ustawienia jednego z 7 poziomów intensywnośći. Możliwość wyboru jednego z następujących wariantów ostrzeżeń: tylko dźwięk, dźwięk + wibracja, dźwięk + impuls elektrostatyczny lub dźwięk + wibracja + impuls elektrostatyczny. Dźwięk można wyłączyć. Szeroka skala intensywności powoduje, że obroża sprawdza się u psów wiekszości ras.

 

Ustawienia obroży 

Intensywność wibracji i impulsu jest dostępna na 7 poziomach. Patpet 772 S posiada także detekcje czułości na szczekanie oraz wycie psa. 7 poziomów siły wibracji i impulsu pozwoli wybrać Ci optymalną intensywność dla wrażliwości Twojego psa. Obroża dla małych, średnich i dużych ras. Wszystkie funkcje możesz korygować za pomocą przycisków na urządzeniu.

 

 Bateria i ładowanie

Obroża zasilana jest akumulatorem o pojemności 280 mAh po pełnym naładowaniu jest aktywna do 14 dni. W oryginalnym zestawie znajduję się kabel USB do ładowania. Tutaj kupisz ładowarkę, za pomocą, której podłączysz obrożę pod dowolne gniazdko w domu.

 

 

 Wodoodporność

Patpet 772 S jest wodoodporna, możesz używać jej w deszczu. Nie musisz obawiać się jesiennych spacerów. Obroża nie może być jednak zanurzana w wodze, dlatego zakazana jest kąpiel lub pływanie z założoną obroża. Także należy ograniczyć jej używanie podczas długortwałego i intensywnego deszczu. Spacer na dworze podczas delikatnych opadów nie jest problemem. 

 

Rasa 

jest odpowiednia dla psów wszystkich wielkości. Posiada wiele wariantów działania, które można dostosować do małych, średnich i dużych ras psów. Bardziej charakterne i większe rasy do ograniczenia szczekania mogą potrzebować korekcji impulsem elektrostatycznym. Poziomy ostrzeżeń są regulowane zawsze wybierzesz optymalny poziom dla swojego psa. 

 

Długość obroży

Częścią zestawu jest obroża z nylonu. Urządzenie w prosty sposób zakłada się na pasek i zakłada na szyi psa. Obroża jest regulowana. Maksymalny obwód obroży wynosi 74 cm.

 

Waga i wymiary

Obroża antyszczekowa 772 V ma bardzo małe wymiary: 6,3 cm x 3,8 cm x 2,4 cm (szerkość, wyskość, grubość) i ergonomiczny kształt. Noszenie obroży nie jest dla pieska problemem, bardzo szybko się do niej przyzwyczai. Niska waga, jedynie 70 gramów (urządzenie + obroża + akumulator) zapewni komfort małym rasom psów.

 

 

 

 

W czym obroża pomoże?

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 12:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.