I w tym ciężkim czasie dla nas i naszych zwierzaków pracujemy na 100% Zamówienia są wysyłane na bieżąco! 😊. 

Czas dostawy zamówienia wynosi ok. 3-4 dni robocze. W obecnej chwili najszybciej paczki doręcza Pocztex oraz Paczkomaty.

Dla Państwa wygody wydłużyliśmy godziny pracy, na online czat jesteśmy dostępni od 8 do 22.

Obroża przeciw szczekaniu Petrainer 856
Obroża przeciw szczekaniu Petrainer 856Obroża przeciw szczekaniu Petrainer 856Obroża przeciw szczekaniu Petrainer 856
Zniżka
50 zł

Obroża przeciw szczekaniu Petrainer 856

Promocje

Petrainer PET856 to obroża przeciw szczekaniu dla małych i dużych psów. Jako korekty wykorzystuje dźwięk, wibracje oraz impuls. Petrainer 856 jest wodoszczelny i zanurzalny do głębokości 1 metra. Dla wszystkich psów z wagą od 7 do 60 kg. Obroża jest aktywowana przez dźwięk szczekania, mikrofon rozpozna wycie psa. Automatyczny tryb bezpieczeństwa. Dla psów od 7 kg.


Inne warianty:
Początkowo 216 zł 167 zł 138 zł bez VAT
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Obroża przeciw szczekaniu Petrainer 856

Petrainer PET856 to obroża przeciw szczekaniu dla małych i dużych psów. Jako korekty wykorzystuje dźwięk, wibracje oraz impuls. Petrainer 856 jest wodoszczelny i zanurzalny do głębokości 1 metra. Dla wszystkich psów z wagą od 7 do 60 kg. Obroża jest aktywowana przez dźwięk szczekania, mikrofon rozpozna wycie psa. Obroża bez systemu ostrzeżenia, dlatego korekta wysyłana jest już po pierwszym szczeknięciu. Obroża umożliwia ustawienia siły wibracji lub impulsu na 9 poziomach. Automatyczny tryb bezpieczeństwa - wyłaczy korektę po 20 sekundach działania na czas 30 sekund. Specjalne elektrody pokryte gumą zapewniają możliwość noszenia bez podrażnień skóry.

 

 

Detekcja szczekania


Petrainer PET856 obroża wykorzystuje do rozpoznania szczekania mikrofon rejestrujący dźwięk szczekania. W momencie gdy pies zaszczeka lub zawyje obroża rozpozna dźwięk i uaktywni się. 

 

 

Typ korekty

 

Obroża antyszczekowa Petrainer PET856 wykorzystuje 3 tryby korekty. Możliwe jest ustawienie różnych kombinacji ostrzeżeń dźwięk, wibracja, impuls, dźwięk + wibracje lub dźwięk + impuls. Automatyczny tryb bezpieczeństwa - wyłaczy korektę po 20 sekundach działania na czas 30 sekund. 

 


Regulacja obroży

Intensywność wibracji i impuls dostępna jest na 9 poziomach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz działanie obroży do wrażliwości twojego psa. Obroża będzie odpowiednia dla małych, średnich i dużych psów. Wszystkie funkcje dostępne są na panelu na obroży, ustawienia zobaczysz na miniaturowym wyświetlaczu.

 

Baterie i ładowanie

Obroża Petrainer PET856 zasilana jest  3V baterią z oznaczeniem CR2450. Czas pracy na baterii wynosi 1 do 3 miesięcy w zależności od częstotliwości aktywacji oraz jakości baterii

 

Wodoodporność

Petrainer PET856 to kompletnie wodoszczelna obroża do głębokości 1 metra. Dzięki temu jest odpowiednia do użytku domowego i zewnętrznego. Możesz jej używać w deszczu, śniegu a pies może także zanurzyć się z nią do wody.

 

Rasa

Petrainer PET856 to mała i lekka obroża, idealna dla małych ras psów. Ten model ze względu na regulację siły działania polecamy psom z wagą od 7 do 60 kg. Dla mniejszych psów korekta impulsem może być zbyt silna.

 

Długość obroży

Petrainer PET856 obroża ma regulowaną długość od 20 do 70cm. 

 


Waga i rozmiary

Petrainer PET856 to lekka i mała obroża, jej szerokość wynosi 5,7cm, wysokość 3,4cm, głębokość 2,5cm a waga to jedynie 52 g. Małe rozmiary ułatwiają noszenie i zwiększają komfort użytkowania.

 

 

 

 

W czym obroża pomoże?

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 12:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.