Antyszczekowa obroża Dogtra YS600
Antyszczekowa obroża Dogtra YS600

Dogtra YS600

Wyjątkowa obroża antyszczekowaDogtra YS600 to jedna z najskuteczniejszych obroży antyszczekowych na świecie. Precyzyjne rozpoznawanie szczekania. Przeznaczona dla większych ras psów. Wibracja lub 10 poziomów impulsu elektrostatycznego, wraz z wibracją. Błyskawiczne ładowanie - 2 godziny. Wodoszczelna. Punkty kontaktowe ze stali chirurgicznej. Dla psów z wagą od 15 kg.

 

 

 

961 zł 794 zł bez VAT
Dostepne 7 szt.
Kiedy dostanę towar?
środa 22. 03. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Dogtra YS600

Wyjątkowa obroża antyszczekowa Dogtra YS600 to jedna z najskuteczniejszych obroży antyszczekowych na świecie. Precyzyjne rozpoznawanie szczekania. Przeznaczona dla większych ras psów. Wibracja. 7 poziomów impulsu elektrostatycznego. Błyskawiczne ładowanie - 2 godziny. Wodoszczelna, możesz jej użyć podczas spaceru w deszczu, piesek może wskoczyć z nią do wody. Punkty kontaktowe ze stali chirurgicznej. Bardzo lekka. Dla psów z wagą od 15 kg.

 

Detekcja szczekania

Dogtra YS600 wykorzystuje podwójną detekcję szczekania. Obroża rozpoznaje szczekania psa dzięki wibracjom na szyi psa i mikrofonowi, który rejestruje dźwięk. Sprawia to, że obroża jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli więcej niż 1 psa, ponieważ aktywuje ją tylko szczekania psa, który obrożę nosi na szyi. Obroża rozpoznaje także wycie.

Typ korekcji 

Dogtra YS600 wysyła wibracje i elektrostatyczny impuls regulowany na 10-ciu poziomach. Na obroży znajdziesz pokrętło ustawiając je w pozycji P obroża będzie wysyłać tylko wibracje. Możesz też za pomocą pokrętła wybrać 1 z 10 poziomów impulsu. Jeżeli wybierzesz jako korektę impuls zostanie on zapoczątkowany wibracją a następnie wysłany zostanie impuls na wybranym przez Ciebie poziomie.

 
Regulacja obroży

Dogtra YS600 ogranicza szczekanie psa dzięki wibracjom oraz impulsom. Możesz ustawić ostrzeżenie tylko wibracjami. Poziom impulsu ustawiasz sam za pomocą regulatora na obroży. Każdemu wysłanemu impulsowi towarzyszy wibracja. 15 sekund przerwy pomiędzy impulsami, aby pies skojarzył fakt szczekania z wysyłaniem impulsów.

 

Bateria i ładowanie

Dogtra YS600 zasilany jest akumulatorem, który doładujesz w ciągu 2 godzin dołączona do zestawu ładowarką. Czas pracy zależy od częstotliwości uruchamiania się obroży.

 

Wodoszczelność

Dogtra YS600 jest w pełni wodoszczelna i zanurzalna do 1m. Możesz jej używać podczas spacerów w deszczu. Piesek może też wskoczyć z nią do wody.

 

Rasy 

Dogtra YS600 jest dedykowana dla średnich i dużych psów, z wagą od 15 kg.

 

Długośc obroży 

Dogtra YS600 to wysokiej jakości obroża wykonana z plastiku. Można ją regulowwać od 20 do 75 cm.

 


Waga 

Dogtra YS600 posiada lekki odbiornik o wadze  212g.

 

 

Zalety Wady
 • podwójna detekcja szczekania
 • wodoszczelna 
 • 10 poziomow impulsu
 • wibracja
 • wskaźnik stanu baterii
 • rozpoznaje wycie
 • ładowanie do 2 godzin
 • brak możliwość ustawienia jedynie impulsu

W czym pomoże Ci obroża antyszczekowa?

 • w oduczeniu nadmiernego szczekania i wycia w domu lub ogrodzie.
 • w oduczeniu szczekania na ludzi, psy, rowery czy samochody.
 • w oduczeniu szczekania lub wycia psa sąsiada
 • Pomóż psu zrozumieć niestosowność szczekania i uspokoić się innym zajęciem
 • Nie musisz rezygnować ze swojego pupila lub niepotrzebnie zamykać go z powodu niepokojącego szczekania.
 • Eliminuje przyczynę sąsiedzkich kłótni o szczekanie psa
 • Oduczyć psa szczekania biorąc pod uwagę jego wielkość i wiek

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy
Dla upartych psów

Parametry techniczne

Waga 212 g
Siła impulsu 10
Regulacja wrażliwości tak
Długość obroży 20 - 75 cm
Typ korekcji Wibracje, impuls
Wodoodporność wodoszczelna
Zasilanie Ładowalny
Rozpoznanie szczekania wibracje strun głosowych + dźwięk
Wydajność baterii 5 - 10 dní

Zawartość

 • Obroża
 • Elektrody
 • Ładowarka
 • Lampka testowa
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.