Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

Tesla Smart Pet Feeder Spin

Tesla Smart Pet Feeder Nutri Spin 6-cio porcjowy dozownik suchej i mokrej karmy dla kotów i małych psów pozwala karmić zwierzaki, gdy nie możesz zostać w domu. Całą kontrolę nad dozownikiem i karmieniem będziesz miał dzięki nowej aplikacji, dostępnej zarówno dla systemu Android, jak i iOS. Podtrzymanie baterii, czytelny wyświetlacz, ochrona przed uszczypnięciem i wiele innych przydatnych funkcji.

 

 

 

Więcej informacji ›

10 dni
339 zł 280 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P51994
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Tesla Smart Pet Feeder Spin
Tesla Smart Pet…
339 zł

Opis produktu

Chcesz, aby Twój pupil miał całodzienny zapas jedzenia, a jednocześnie mieć kontrolę nad jego ilością? Automatyczny dozownik Tesla Smart Pet Feeder Nutri Spin jest dla Ciebie. Ten inteligentny dozownik zapewni Twojemu kotu lub małemu psu zapas sześciu porcji świeżej karmy przez cały dzień - nadaje się zarówno do suchej, jak i mokrej karmy. Można go ustawić za pomocą przycisku lub z inteligentnej aplikacji mobilnej. Wbudowany, łatwy w obsłudze i czytelny wyświetlacz pokazuje poziom baterii lub harmonogram karmienia. Dozownik wyposażony jest w zabezpieczenie przed przytrzaskiem oraz zapasową baterię w przypadku braku zasilania. 

Główne funkcje:

  • Demontowana konstrukcja: dozownik może być łatwo zdemontowany i całkowicie wyczyszczony
  • Dozownik na 6 porcji: Można przygotować dowolną karmę, pojemność komory: 170 ml (ok. 120 g)
  • Bateria zapasowa: bateria zapasowa, zapewniająca zasilanie nawet w przypadku awarii zasilania (4x baterie LR14)
  • Wyświetl: Wyraźny wyświetlacz z elementami sterującymi i ochroną przed przytrzaśnięciem.
  • Inteligentna aplikacja: możesz ustawić dokładne czasy karmienia dla każdej porcji. Możesz też nagrodzić swojego pupila poprzez ręczne podanie porcji. Darmowa aplikacja na IOS i Android.
  • Zabezpieczenie przed zablokowaniem: dozownik przestaje się obracać, aby chronić zwierzęta domowe przed urazami 
  • Antypoślizgowy spód: zapobiega przesuwaniu się dozownika po podłodze 
  • Wymiary dozownika: 320 x 320 x 83 mm, 1134 g

 

Łatwa kontrola i ochrona przed zablokowaniem

Tesla Smart Pet Feeder Nutri Spin może być sterowany ręcznie za pomocą wyświetlacza znajdującego się na górze produktu. Jest bardzo łatwe w obsłudze i przejrzyste. Jak sama nazwa wskazuje, jest to produkt smart, nie tylko pod względem regulowanej karmy czy zdalnego sterowania, ale także pod względem ochrony Twojego pupila. Inteligentny system karmienia zawiera również zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem. Dzięki temu Twój pupil nie musi się martwić o jakiekolwiek urazy

 

 

Świetny design i odpowiednia pojemność

Dozownik bez problemu wpasuje się w każde domowe wnętrze. Sprytny dozownik jest też bardzo łatwy w demontażu, więc nie będziesz miał wiele pracy przy jego czyszczeniu. Antypoślizgowy spód zapobiega przesuwaniu się dozownika. Dzięki pojemności do sześciu porcji, możesz zaplanować karmienie nawet na kilka dni wcześniej. Nie ma znaczenia, jaką karmę lubi Twój pupil.

Zasilanie awaryjne

Istnieje wiele sytuacji, w których może dojść do awarii zasilania. Ale żaden z nich nie pozostawi Twojego pupila głodnym. Inteligentny podajnik zawiera zapasową baterię, która automatycznie włącza się w przypadku braku prądu. Inteligentny karmnik zadba o pełny żołądek Twojego pupila w każdej sytuacji

Jedna aplikacja dla wielu urządzeń

Nie ma nic prostszego niż kontrolowanie całego domu z poziomu telefonu. Aplikacja jest w języku angielskim, więc doskonale ją zrozumiesz. Krótko mówiąc, wszystko jest ustawione tak, aby praca z aplikacją była dla Ciebie jak najbardziej przyjemna. Dzięki komunikacji przez internet możesz wtedy sterować swoimi inteligentnymi urządzeniami z dowolnego miejsca. Nie ma znaczenia gdzie jesteś, Twoi domownicy będą Cię słuchać z każdego miejsca. Aplikacja działa w EN, CZ, SK, PL, HU, SL, HR, DE, UA, RU. 

Produkt znajduje się w kategoriach

Smart produkty Smart dozowniki Miski, poidełka i dozowniki Dozowniki karmy

Zobacz pełny opis

Parametry

Kolor Biały
Wielkość Dla najmniejszych psów, Dla kotów, Małe psy
Wymiar 32 x 32 x 8,3 cm
Zasilanie Zasilacz + Zasilanie awaryjne

Instrukcja do pobrania

Produkty powiązane

Ostatnio oglądane