Petwant F3 automatyczny dozownik karmy

Petwant F3 to nowoczesny automatyczny dozownik karmy, który pozwala karmić zwierzaki, podczas Twojej nieobecności w domu. Pojemność 2,8 litra. Na suchą karmę. Możesz karmić swojego psiaka na odległość, będąc w pracy. Karmienie możesz zaprogramować lub nakarmić psa w dowolnym momencie. Aplikacja w App Store i Google Play.

683 zł 564 zł bez VAT
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Petwant F3 automatyczny dozownik karmy

Petwant F3 to nowoczesny automatyczny dozownik karmy, który pozwala karmić zwierzaki, podczas Twojej nieobecności w domu. Pojemność 2,8 litra. Na suchą karmę Możesz karmić swojego psiaka na odległość, będąc w pracy. Karmienie możesz zaprogramować lub nakarmić psa w dowolnym momencie. Aplikacja w App Store i Google Play.

Główne funkcje:

 • Automatyczne podawanie suchej karmy
 • Nowa aplikacja mobilna
 • Proste ustawienie planu karmienia
 • Możliwość wyjęcia zbiornika
 • Możliwość puszczenia melodii przed karmieniem
 • Możliwość nagrania własnego głosu, max czas 10 sek
 • Wysokiej jakości mechanizm podający
 • Zasilanie z sieci
 • Do suchej karmy, maksymalna wielkości granulki to 1,5 cm
 • Całkowita pojemność 2,8l
 • Wymiary: 24.5 x 23.5 x 32cm

 

Dozownik z możliwością transportu

Jeśli wybierasz się ze swoim zwierzakiem na długi weekend do domku lub na wakacje, po prostu wsuń miskę do środka i zabierz ze sobą. Górna część podajnika jest zamknięta klapą bezpieczeństwa, aby nie otwierała się podczas podróży. Pojemnik mieści do 2,8 litra suchej karmy i gwarantuje wystarczające karmy na kilka tygodni. Możesz ustawić do 6 posiłków dziennie na 5 g każdy.

Łatwe utrzymanie

Mały, inteligentny dozownik karmy został wykonany z tworzywa ABS, który jest przyjazny dla środowiska, nie musisz się martwić o szkodliwe substancje. Dozownik wykorzystuje również wysokiej jakości silnik, mechanizm działa bez zarzutu. Aby ułatwić obsługę, pojemnik na granulki, a także dodatkową miskę, można wyjmować, dzięki czemu można łatwo wyczyścić produkt. Przycisk zasilania, przycisk resetowania i wejście adaptera są ukryte w dolnej części dozownika, zapobiegając przypadkowemu kontaktowi ze zwierzakiem.

 

 

Sterowanie z poziomu aplikacji w telefonie

Kontroluj swój inteligentny dozownik za pomocą aplikacji w telefonie dostępnej na urządzenia z Androidem i iOS. Jedna z największych zalet to intuicyjna aplikacja. Kontroluj dietę swojego zwierzaka w podróży. Aplikacja pozwala nagrać krótki dźwięk, w ten sposób słyszy cię twój zwierzak, nagraniem możesz przywołać go w pobliże dozownika gdy nadszedł czas jedzenia.

Aplikacja do ściągnięcia:

Android: https://1url.cz/8zrtr

iOS: https://1url.cz/lzrtu

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla kotów
Małe psy
Średnie psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.