Petwant PF-102 Automatyczny dozownik karmy

Przez żołądek do serca? Petwant stworzył wyjątkowy automatyczny dozownik karmy. Pojemność 4,3 litra. Możliwość przygotowania od 1 do 4 porcji dziennie. 10 wielkości porcji do wyboru. Każda porcja ma wielkość 24 ml, czyli jedna porcja może mieć wielkość od 24 do 240 ml. Możliwość nagrana głosu i odtwarzania podczas karmienia. Możliwe karmienie manualne. Zasilanie z sieci dodatkowo zasilanie awaryjne z baterii.

631 zł 521 zł bez VAT
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Petwant PF-102 Automatyczny dozownik karmy

Przez żołądek do serca? Petwant stworzył wyjątkowy automatyczny dozownik karmy. Pojemność 4,3 litra. Możliwość przygotowania od 1 do 4 porcji dziennie. 10 wielkości porcji do wyboru. Każda porcja ma wielkość 24 ml, czyli jedna porcja może mieć wielkość od 24 do 240 ml. Możliwość nagrana głosu i odtwarzania podczas karmienia. Możliwe karmienie manualne. Zasilanie z sieci dodatkowo zasilanie awaryjne z baterii.

 

 

Główne funkcje:

 • 4,3 l pojemność suchej karmy
 • Możliwość zaprogramowania do 4 posiłków dziennie.
 • Jedna porcja wynosi od 24 do 240 ml 
 • Możliwość wyjęcia pojemnika i miski
 • Blokada bezpieczeństwa
 • Możliwość nagrania 10 sek. głosu
 • Bateria jako awaryjne źródło zasilania 

 

 

 

 

Smart dozownik rewolucja technologiczna w opiece w Twoim domu!

To niesamowite! Wystarczy, że zaprogramujesz na panelu sterowania czas karmienia i wielkość porcji. Uwaga! Ten model nie ma kamery oraz nie ma możliwości obsługi zdalnej z poziomu aplikacji w telefonie.

 

Jeśli chcesz oglądać wideo i obsługiwać dozownik zdalnie sprawdź Model Petwant 103 , który ma dodatkowo wbudowaną kamerę i dwukierunkowy mikrofon, co pozwala nie tylko mówić do swojego zwierzaka, ale także usłyszeć jego reakcję. Ten Petwant 103 możesz obsługiwać na odległość.

Prosta obsługa, łatwość utrzymania dozownika, to cechy, które oczekujesz w domu!

Wystarczy wypełnić pojemnik suchą karmą i ustawić czas dozowania dla każdej porcji. Wszystko odbędzie się automatycznie.

Aby ułatwić korzystanie z urządzenia, pojemnik z suchą karmą i oraz miskę można zdejmować, dzięki czemu można łatwo wyczyścić produkt. Masz również prostą kontrolę dzięki blokadzie, którą uruchamiasz naciskając przycisk. Dzięki blokadzie Twój zwierzak nie dostanie się do zbiornika z karmą.

 

Dozownik karmy kontroluje się łatwo dzięki prostemu panelowi na froncie urządzenia, został zaprojektowany w celu intuicyjnej obsługi, pomogą ci w niej duże przyciski.

Kontroluj dietę swojego zwierzaka! Polepszysz jego kondycję

Dozowniki karmy stają się coraz powszechniejszym uzupełnieniem domów ze zwierzakami, nie tylko dzięki łatwej kontroli, oszczędności czasu, ale także dzięki możliwości pełnej kontroli nawyków żywieniowych. Jeżeli twój czworonożny przyjaciel ma zaleconą jakąś dietę, dozownik umożliwi kontrolę odpowiedniej ilości karmy, tak aby wspomagać jego stan zdrowia. Dzięki blokadzie bezpieczeństwa, nie ma możliwości aby Twój zwierzak zjadł cokolwiek, poza przeznaczoną dla niego porcją.

Dla każdej porcji ustawisz odpowiedni czas lub odblokujesz dozownik ręcznie na bieżąco gdy jesteś w domu. Wielkość porcji jest regulowana od 10 do 100 g. Zapewnia to możliwość karmienia według zaleceń.

Dozownik wspiera stan zdrowia poprzez materiały, które zostały wykorzystane do produkcji urządzenia. Dozownik jzostał wykonany z tworzywa ABS, które jest łatwe do czyszczenia i nie zawiera szkodliwego bisfenolu A.

Nowoczesny design i prosta kontrola

Petwant zaprojektował swój dozownik, aby pasował do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Prosta, czarno-biała kolorystyka, nie będzie zanadto wyróżniać się w różnych wnętrzach. Intuicyjna kontrola sprawi, że użytkowanie będzie czystą przyjemnością a nie nerwowym ustawianiem opcji. Wyjmowany zbiornik i miska pozwoli na kontrolę czystości co w przypadku pożywienia dla zwierząt jest bardzo ważne.

.

 

Zalety Wady
 • Pojemność 4,3 l
 • Prosta kontrola za pomocą przycisków
 • Do 4 porcji w ciągu dnia
 • Możliwość nagrania 10 sekundowego komunikatu głosowego
 • Podświetlany ekran
 • Możliwość wyjęcia miski i pojemnika
 • Blokada bezpieczeństwa
 • Design
 • Dodatkowe zasilanie
 • Brak kamery i mikrofonu dwukierunkowego
 • Model bez zdalnej obsługi z poziomu aplikacji
 • Tylko na suchą karmę

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla kotów
Małe psy
Średnie psy

Zawartość

 • 1 x dozownik karmy Petwant PF-102
 • 1 x zasilacz
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.