Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Patpet - automatyczny dozownik karmy 4l

Automatyczny dozownik karmy Patpet zajmie się karmieniem Twojego pupila podczas Twojej nieobecności. Dozownik o pojemności 4 l posiada sterowanie ręczne i automatyczne, podświetlany wyświetlacz, nagrywanie głosu oraz zapasowe zasilanie. Zalecamy użycie granulek o wymiarach 2 - 10 mm.

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
512 zł 422 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P49374
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Patpet - automatyczny dozownik karmy 4l
Patpet -…
512 zł

Opis produktu

Dzięki automatycznemu dozownikowi dla zwierząt Patpet, masz pewność, że Twojemu zwierzakowi nigdy nie zabraknie jedzenia, nawet gdy Ciebie nie ma w domu. Dozownik jest łatwy do zaprogramowania, można ustawić timer, który podaje karmę  w wybranym czasie. Dozownik można ustawić tak, aby wydawał od jednego do czterech posiłków dziennie i do dziewięciu porcji na posiłek. Dzięki temu Twój pupil nie musi czekać do wieczora czy poranka z jedzeniem. Dozownik ma pojemność 4 litry co zapewnia karmienie przez kilka dni. Panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LCD można łatwo obsługiwać nawet w ciemności, ponieważ tło jest podświetlone a wyświetlane informacje czytelne. Zapasowe zasilanie bateryjne zapewnia niezawodną pracę nawet w przypadku awarii zasilania.

Główne funkcje

  • Podświetlany ekran LCD
  • Pojemność na suchą karmę 4 l
  • Części, które można zdemontować do czyszczenia
  • Blokada bezpieczeństwa
  • Nagranie głosowe do 10 s
  • Podwójne zasilanie - Zasilacz lub baterie
  • Karmienie ręczne 
  • Tylko na suchą karmę, granulki o wielkości 2 - 10 mm
  • Wskaźnik stanu baterii
  • Nóżki antypoślizgowe na spodnie stronie urządzenia.

 

Wielkość pojemnika na karmę

Dozownik Patpet może pomieścić do 4 litrów suchej karmy na raz. Przy standardowych porcjach pojemnik wystarcza na 10 porcji, co zapewni Twojemu pupilowi ​​wystarczającą ilość pożywienia na 3-5 dni. Do dozownika można bez problemu wsypać różnego rodzaju granulki, maksymalny rozmiar wynosi do 10 mm. Możesz ustawić dozownik tak, aby wydawał od jednego do czterech posiłków dziennie i do dziewięciu porcji na posiłek, dzięki czemu Twój zwierzak otrzyma idealną dawkę i nie zjada wszystkich granulek na raz. Możesz łatwo zaplanować czas karmienia i wielkość porcji za pomocą przycisków na czytelnym wyświetlaczu.

Karmienia mimo braku prądu

Dozownik jest zasilany przede wszystkim z zasilacza znajdującego się w zestawie. Baterie zapasowe ( 3 baterie D) znajdują się na spodzie dystrybutora (brak w zestawie) i działają niezawodnie w przypadku awarii zasilania. Dzięki temu Twoje urządzenie będzie działać a zwierzaki będą miały posiłek przez kilka dni. Baterie można w razie potrzeby kupić w naszym sklepie internetowym.

Podświetlany ekran LCD

Dozownik karmy obsługujesz dzięki prostemu panelowi sterującemu na froncie urządzenia. Panel jest prosty, zapewnia łatwą kontrolę za pomocą zaledwie kilku zgrabnie rozmieszczonych przycisków oraz czytelnego podświetlanego wyświetlacza, którym można z łatwością obsługiwać nawet w ciemności. Przyciski posiadają również blokadę bezpieczeństwa, zabezpieczającą przed przypadkowym naciśnięciem przez zwierzę. Możesz również nagrać krótkie, 10-sekundowe nagranie głosowe, które jest odtwarzane tuż przed karmieniem i w ten sposób przywołuje zwierzaka.

Wyświetlacz pokazuje: stan baterii, aktualny czas, zablokowane / odblokowane przyciski, czas karmienia i wielkość porcji

Produkt znajduje się w kategoriach

Smart produkty Smart dozowniki Inne Miski, poidełka i dozowniki Dozowniki karmy

Zobacz pełny opis

Parametry

Kolor Biały
Wielkość Dla kotów, Małe psy, Średnie psy
Zasilanie baterie + ładowanie
Wymiar 19 x 30 x 16 cm
Zasilanie Zasilacz + Zasilanie awaryjne

Instrukcja do pobrania

Produkty powiązane