Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

Nowość

Petwant F1 - Automatyczny dozownik karmy z kamerą

Przez żołądek do serca? Petwant stworzył wyjątkowy automatyczny dozownik karmy z kamerą Petwant F1, który umożliwia nie tylko regularne karmienie, ale także nagrywanie i robienie zdjęć. Pojemność 4,3 litra. Możliwość przygotowania od 1 do 4 posiłków dziennie. 10 wielkości porcji do wyboru. Każda porcja ma wielkość 24 ml (ok. 10 g), czyli jedna porcja może mieć wielkość od 24 do 240 ml (10-100 g). Na granulki o wielkości do 1,5 cm. 

Dozownik możesz kontrolować zdalnie za pomocą aplikacji w swoim smartfonie. Bez problemu sprawdzisz też historię diety Twojego ulubieńca. Możliwość nagrana głosu i odtwarzania podczas karmienia. Możliwe karmienie manualne. W tej wersji mikrofon dwukierunkowy, możesz mówić do psa i słyszeć jego reakcje.

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
929 zł 768 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P49456
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(1)
Petwant F1 - Automatyczny dozownik karmy z kamerą
Petwant F1 -…
929 zł

Opis produktu

Przez żołądek do serca? Petwant stworzył wyjątkowy automatyczny dozownik karmy z kamerą Petwant F1, który umożliwia nie tylko regularne karmienie, ale także nagrywanie i robienie zdjęć. Pojemność 4,3 litra. Możliwe karmienie manualne. W tej wersji mikrofon dwukierunkowy, możesz mówić do psa i słyszeć jego reakcje.

Główne funkcje:

 • Dozownik z kamerą, zdjęcia i video
 • Kontrola za pomocą aplikacji w smartfonie
 • Zapis historii karmienia
 • 4,3 l pojemność suchej karmy
 • Możliwość wyjęcia pojemnika i miski
 • Kamera 215° z nocnym widzeniem
 • Blokada bezpieczeństwa
 • Darmowa aplikacja
 • Możliwość nagrania 10 sek. głosu
 • Bateria jako awaryjne źródło zasilania (3x bateria D) 
 • do 4 posiłków dziennie do 10 porcji na posiłek
 • Dwukierunkowy mikrofon
 • Na suchą karmę o wielkości do 1,5 cm
 • Wymiary: 41 × 27,5 × 21,4 cm

 

Smart dozownik rewolucja technologiczna w opiece w Twoim domu!

To niesamowite! Wystarczy wziąć do ręki smartfon i bez problemu opiekować się swoim podopiecznym. Bez względu na to gdzie jesteś, możesz mówić do swojego ulubieńca, zobaczyć co robi i nakarmić naciskając jeden przycisk na telefonie. To wszystko zapewnia nowy dozownik Petwant z wbudowaną kamerą.

 

 

Możesz zobaczyć swojego zwierzaka w dowolnym momencie. Możesz mówić do swojeg zwierzaka i słuchać jak reaguje. Nagrania video i fotografie to funkcje, które wzmacniają Twój związek ze zwierzakiem. Możesz nagrać komunikat głosowy o długości 10 sekund, który zostanie odtworzony w momencie podania karmy. Kamerą z kątem widzenia 250° i nocnym widzeniem umożliwi nie tylko kontrolować zwierzaka, ale także zapisywać wyjątkowe chwile za pomocą fotografii i video. To co sprawia, że masz dokładny przegląd o diecie zwierzaka to zapisywana historia karmienia. Ilość i częstotliwość podawania karmy zostaną przedstawione w czytelnym wykresie. W związku z tym wszelkie odchylenia od normy lub zmiany są rejestrowane natychmiast i możesz łatwo porównać dane.

 

Prosta obsługa, łatwość utrzymania dozownika, to cechy, które oczekujesz w domu!

Wystarczy wypełnić pojemnik suchą karmą i ustawić czas dozowania dla każdej porcji. Możesz ustawić dozowanie ręcznie, ale także w aplikacji, gdziekolwiek jesteś. Dozownik nakarmi zwierzaka w momencie gdy zbliży się do dozownika i wykryje do czujnik.

Aby ułatwić korzystanie z urządzenia, pojemnik z suchą karmą i oraz miskę można zdejmować, dzięki czemu można łatwo wyczyścić produkt. Masz również prostą kontrolę dzięki blokadzie, którą uruchamiasz naciskając przycisk. Dzięki blokadzie Twój zwierzak nie dostanie się do zbiornika z karmą.

 

 

Dozownik karmy kontroluje się łatwo dzięki prostemu panelowi na froncie urządzenia, został zaprojektowany w celu intuicyjnej obsługi, pomogą ci w niej duże przyciski.

 

Kontroluj dietę swojego zwierzaka! Polepszysz jego kondycję

Dozowniki karmy stają się coraz powszechniejszym uzupełnieniem domów ze zwierzakami, nie tylko dzięki łatwej kontroli, oszczędności czasu, ale także dzięki możliwości pełnej kontroli nawyków żywieniowych. Jeżeli twój czworonożny przyjaciel ma zaleconą jakąś dietę, dozownik umożliwi kontrolę odpowiedniej ilości karmy, tak aby wspomagać jego stan zdrowia. Dzięki blokadzie bezpieczeństwa, nie ma możliwości aby Twój zwierzak zjadł cokolwiek, poza przeznaczoną dla niego porcją.

Dla każdej porcji ustawisz odpowiedni czas lub odblokujesz dozownik ręcznie na bieżąco gdy jesteś w domu. Wielkość porcji jest regulowana od 10 do 100 g. Zapewnia to możliwość karmienia według zaleceń.

Dozownik wspiera stan zdrowia poprzez materiały, które zostały wykorzystane do produkcji urządzenia. Dozownik został wykonany z tworzywa ABS, które jest łatwe do czyszczenia i nie zawiera szkodliwego bisfenolu A.

 

Nowoczesny design i prosta kontrola

Petwant zaprojektował swój dozownik, aby pasował do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Prosta, czarno-biała kolorystyka, nie będzie zanadto wyróżniać się w różnych wnętrzach. Intuicyjna kontrola sprawi, że użytkowanie będzie czystą przyjemnością a nie nerwowym ustawianiem opcji. Wyjmowany zbiornik i miska pozwoli na kontrolę czystości co w przypadku pożywienia dla zwierząt jest bardzo ważne.

Produkt znajduje się w kategoriach

Smart produkty Smart dozowniki Inne Dozowniki karmy

Zobacz pełny opis

Parametry

Kolor Biały
Wielkość Małe psy, Średnie psy, Dla kotów
Zasilanie Zasilacz + Zasilanie awaryjne

Produkty powiązane

Ostatnio oglądane