Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Nowość

Petoneer Nutri Vision smart dozownik karmy

Szukasz niezawodnego sposobu na regularne karmienie swoich zwierząt? Petoneer Nutri Vision to idealne rozwiązanie. Ten poręczny dozownik ma pojemność 3,7 litra, co gwarantuje wystarczającą ilość karmy dla kotów i małych psów na 20 do 25 dni, więc nie musisz się martwić, nawet jeśli wrócisz do domu później. Dzięki poręcznej aplikacji mobilnej, wbudowanej kamerze 720p ze 120-stopniowym noktowizorem i dwukierunkowemu mikrofonowi , możesz mieć oko na karmienie swojego zwierzaka przez cały czas.

Więcej informacji ›

2 měsíce
403 zł 332 zł bez VAT

Zapytanie o dostępność

szt
Kod produktu: P55142
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry
Petoneer Nutri Vision smart dozownik karmy
Petoneer Nutri…
403 zł

Opis produktu

Szukasz niezawodnego sposobu na regularne karmienie swoich zwierząt? Petoneer Nutri Vision to idealne rozwiązanie. Ten poręczny dozownik ma pojemność 3,7 litra, co gwarantuje wystarczającą ilość karmy dla kotów i małych psów na 20 do 25 dni, więc nie musisz się martwić, nawet jeśli wrócisz do domu później. Dzięki poręcznej aplikacji mobilnej, wbudowanej kamerze 720p ze 120-stopniowym noktowizorem i dwukierunkowemu mikronowi , możesz mieć oko na karmienie swojego zwierzaka przez cały czas.

Kamera noktowizyjna

Petoneer Nutri Vision jest wyposażony w kamerę HD, 720P z noktowizorem, aby mieć zwierzę pod kontrolą. Ponadto kamera przyjmuje kąt 120°. Dostępny jest również mikrofon z dwukierunkową transmisją. Możesz więc w każdej chwili zdalnie skontaktować się ze swoim futrzanym przyjacielem. Możesz także łatwo robić zdjęcia i nagrywać filmy za pomocą inteligentnej aplikacji.

Cechy

  • Pojemność 3,7 litra na suchą karmę
  • Wystarcza dla kotów i małych psów na 20-25 dni
  • Komunikuje się z aplikacjami mobilnymi Petoneer i TUYA
  • Zasilana elektrycznie lub może być podłączona do zewnętrznej baterii
  • Kamera 720p z noktowizorem i dwukierunkowym mikrofonem
  • Antypoślizgowa podkładka utrzymuje dozownik na miejscu
  • Czujnik informuje o niewystarczającej ilości pokarmu

 

Inteligentne rozwiązanie dla każdego

Wbudowane inteligentne czujniki stale wykrywają bilans żywności. Czerwona dioda LED ostrzega, gdy kończy się jedzenie. Aplikacja i inteligentne powiadomienia będą działać równolegle, aby ostrzegać o konieczności uzupełnienia paszy. Aplikacja mobilna umożliwia monitorowanie stanu paszy z dowolnego miejsca, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnych ważnych powiadomień. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży, zawsze będziesz wiedzieć, kiedy musisz uzupełnić zbiornik. To połączenie czujników i inteligentnej aplikacji zapewnia maksymalną wygodę i niezawodność, dzięki czemu możesz skupić się na innych rzeczach, wiedząc, że Twoje zwierzę jest pod dobrą opieką.

Sterowanie za pomocą aplikacji w telefonie

Dozownik karmy Petoneer Nutri Vision jest kompatybilny z aplikacją mobilną Petoneer i łączy się przez Wi-Fi. W aplikacji można łatwo ustawić dawkowanie karmy, zarówno za pomocą timera, jak i liczby porcji oraz ilości podawanej karmy. W ten sposób pomagasz swoim zwierzętom rozwijać dobre nawyki żywieniowe, zapobiegając otyłości, przejadaniu się lub pomijaniu karmienia.

Ponadto Petoneer Nutri Vision jest kompatybilny z TUYA, co pozwala na integrację z innymi urządzeniami w aplikacji TUYA. Ta kompatybilność zapewnia łatwe zarządzanie i synchronizację różnych inteligentnych urządzeń w domu, zapewniając jeszcze większą wygodę i kontrolę nad opieką nad zwierzętami.

Wymiary: 23 x 25 x 35 cm

Produkt znajduje się w kategoriach

Smart dozowniki Inne Miski, poidełka i dozowniki Dozowniki karmy

Zobacz pełny opis

Instrukcja do pobrania

Produkty powiązane