PetSafe dla dużych psów

Polecamy

Niewidzialne ogrodzenie PetSafe dla dużych psów to najlepsze urządzenie dla dużych ras, dostępne na światowym rynku. Specjalnie dedykowane dla dużych psów, posiada wzmocnioną korektę impulsem. Regulowany poziom impulsu na obroży! Zasilany 9 V baterią, która zapewnia działanie od 3-6 miesięcy. Automatyczne zabezpieczenie przed przebieganiem. Obroża wodoodporna, bardzo wytrzymała. Dla psów większych ras.

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów

1 186 zł 980 zł bez VAT
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

PetSafe dla dużych psów

Elektroniczne ogrodzenie PetSafe PRF-3004XW-20 tu urządzenie najwyższej klasy, które przez długie lata będzie spełniać swoją rolę i zapewni Twojemu psu bezpieczeństwo. Ten model niewidzialnego ogrodzenia dedykowany jest dużym psom a także tym bardziej upartym.Ogrodzenie można zainstalować niemal dla wszystkich typów terenu, nawet tych najbardziej skomplikowanych. PetSafe dla dużych psów ma regulowana moc impulsu na 5 poziomach. Jest to najsilniejsze ogrodzenie na rynku, działa na najwyższym poziomie tam, gdzie inne tego typu urządzenia nie spełniają oczekiwań . Jeśli chcesz mieć absolutną pewność, że Twój pies będzie respektował wyznaczone granice - urządzenie PetSafe jest idealnym wyborem.

Zabezpieczenie przed przebieganiem

Urządzenie ma wbudowane zabezpieczenie przed przebieganiem. Jeśli pies będzie kontynuował swoje przejście po przekroczeniu 20% szerokości strefy korekcyjnej, urządzenie automatycznie zwiększy poziom korekty. Dzięki temu pies na pewno nie przekroczy wyznaczonej granicy.

Tryb bezpieczeństwa

Ogrodzenie ma też wbudowaną ochronę psa pozostającego w strefie. Jeśli pies pozostaje w strefie przez ponad 30 sekund urządzenie przestanie wysyłać korektę. Dzięki temu twój pies jest w pełni bezpieczny. Przed ostrzeżeniem impulsem wysyła się także sygnał ostrzegawczy w postaci dźwięku i wibracji. Pies szybko nauczyć się reagować na dźwięk ostrzegający, w ten sposób zniknie potrzeba aktywacji impulsu na obroży.

Nieograniczona ilość psów

Jeśli masz więcej niż jednego psa, który ucieka przez ogrodzenie, ucieka przez bramę czy do sąsiada bez problemu możesz włączyć do sytemu kolejne psy. Wystarczy, że dokupisz dodatkową obrożę. Jeśli psy są różnej wielkości możesz dokupić mniejszą obrożę, która również będzie kompatybilna z systemem dla dużego psa. Mniejsza obroża będzie oczywiście wysyłać delikatniejszy sygnał niż obroża dla dużego psa. Jeśli masz kota lub bardzo małego psa wybierz jako tę obrożę. Tutaj obroża dla średniego psa.


Ustawianie stref

W tym modelu PetSafe regulujesz wielkość strefy ostrzegającej i korekcyjnej za pomocą nadajnika na bazie. Szerokość można ustawić od 30 cm do 4 metrów w zależności od typu instalacji i długości przewodu.

 

Typ korekcji

PetSafe PRF-3004XW-20 ma 5 poziomów elektrostatycznego impulsu i dźwiękowe ostrzeżenie. Moc impulsu jest odpowiednia dla dużych psów. Jest to najmocniejsze ogrodzenie na rynku, które niezawodnie pilnuje Twojego psa i nie pozwoli aby opuścił wyznaczony teren.

 


drát v balení
Przewód antenowy

Startowy zestaw PetSafe PRF-3004XW-20 zawiera 150 metrów izolowanego przewodu o przekroju 0,5 mm, co jest wystarczające dla większości klientów. Jeśli dołączony do zestawu przewód jest za krótki, bez problemu można zakupić w naszym sklepie dodatkowe metry, maksymalnie 1300 m.

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik PetSafePRF-3004XW-20 jest zasilany klasyczną baterią 9V, którą kupisz praktycznie w każdym sklepie (polecamy baterie marki Energizer). Ceny takiej baterii zaczynają się od 2 zł. Dzięki temu utrzymanie w działaniu obroży jest stosunkowo tanie. Jej wytrzymałość to 3 do 6 miesięcy. Wyposażona w LEDowy wskaźnik stanu baterii. Nadajnik jest zasilany z sieci. 

 

Wodoszczelność

PetSafe PRF-3004XW-20 zawiera w pełni wodoszczelną obrożę. Może być używana w złych warunkach atmosferycznych czy w wilgotnym otoczeniu. Piesek z obrożą może wskoczyć do basenu i kąpać się jak długo chce. Nadajnik nie jest wodoodporny, zalecamy jego instaclacje w suchym miejscu. Może to być miejsce na zewnątrz, ale ważne aby nie dosięgał go deszcz.

 

Ilość psów

PetSafe PRF-3004XW-20 może nadzorować także większą ilość psów, wystarczy dokupić kolejną obrożę dla następnego psa.

 

Długość obroży 

PetSafe PRF-3004XW-20 ma solidną, wysokiej jakości obrożę wyprodukowaną z nylonu. Pieskowi nie robi problemu jej noszenie, i dobrze trzyma sie na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 70 cm.

 


Waga i rozmiary

Baza ma szerokość 10,9 cm, wysokość 12,5 cm, głębokość 5,4 cm. Odbiornik ma szerokość 6,9 cm, wysokość 3,9 cm, głębokość 3,6 cm a waży 75 gramów (110 g z baterią).

Zalety Wady
 • pełno wodoszczelny i zanurzalny odbiornik
 • nizkie koszty utrzymanna (tania bateria)
 • 5 poziomów impulsu elektrostatycznego
 • najmocniejsze urządzenie na światowym rynku
 • brak zasilania przez ładowarkę
 • większy odbiornik

W czym pomoże ogrodzenie elektroniczne?

 • w efektywnym zapobieganiu ucieczkom psa z ogrodu lub posesji. Dzięki ogrodzeniu nie będziesz musieć przywiązywać psa ani zamykać w budzie lub klatce. Pies będzie mieć większą swobodę i może się poruszać bez problemu na wyznaczonym przez Ciebie terenie
 • oduczysz w ten sposób psa przeskakiwania i podkopywania płotu
 • unikniesz ucieczek psa w kierunku niebezpiecznych dróg lub ulic i oszczędzisz czas na jego poszukiwania

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Duże psy
Dla upartych psów

Parametry techniczne

Waga odbiornika 75g (110g razem z baterią)
Rozmiar odbiornika szerokość 6,9cm x wysokość 3,9cm x głębokość 3,6cm
Rozmiar nadajnika szerokość 10,9cm x wysokość 12,5cm x głębokość 5,4cm
Długość obroży 20 do 65 cm
Typ korekcji dźwięk + wibracja + impuls
Regulacja impulsu 5 poziomów
Ilość psów Nielimitowane
Wodoodporność wodoszczelna
Ładowanie odbiornika 9V baterie
Bateria w odbiorniku 9V
Częstotliwość 10.65kHz
Regulacja dźwięku 1 poziom
Czas pracy odbiornika 3-6 miesiecy

Zawartość

 • adapter do sieci do bazy
 • baza (nadajnik, jednostka nadawania sygnału)
 • obroża krótkie elektrody
 • 2x długie elektrody/li>
 • 20x sztuk chorągiewek
 • 150 m przewodu antenowego
 • 2x wodoszczelne złącza drutu
 • neonowa lampka testująca
 • instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.