Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

PetSafe dla dużych psów

Niewidzialne ogrodzenie PetSafe dla dużych psów to najlepsze urządzenie dla dużych ras, dostępne na światowym rynku. Specjalnie dedykowane dla dużych psów, posiada wzmocnioną korektę impulsem. Regulowany poziom impulsu na obroży! Zasilany 9 V baterią, która zapewnia działanie od 3-6 miesięcy. Automatyczne zabezpieczenie przed przebieganiem. Obroża wodoodporna, bardzo wytrzymała. Dla psów większych ras.

Więcej informacji ›

Dostępne 3 szt
1 103 zł 911 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P217
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(10)
PetSafe dla dużych psów
PetSafe dla dużych…
1 103 zł

Opis produktu

Elektroniczne ogrodzenie PetSafe PRF-3004XW-20 tu urządzenie najwyższej klasy, które przez długie lata będzie spełniać swoją rolę i zapewni Twojemu psu bezpieczeństwo. Ten model niewidzialnego ogrodzenia dedykowany jest dużym psom a także tym bardziej upartym.Ogrodzenie można zainstalować niemal dla wszystkich typów terenu, nawet tych najbardziej skomplikowanych. PetSafe dla dużych psów ma regulowana moc impulsu na 5 poziomach. Jest to najsilniejsze ogrodzenie na rynku, działa na najwyższym poziomie tam, gdzie inne tego typu urządzenia nie spełniają oczekiwań . Jeśli chcesz mieć absolutną pewność, że Twój pies będzie respektował wyznaczone granice - urządzenie PetSafe jest idealnym wyborem.

Zabezpieczenie przed przebieganiem

Urządzenie ma wbudowane zabezpieczenie przed przebieganiem. Jeśli pies będzie kontynuował swoje przejście po przekroczeniu 20% szerokości strefy korekcyjnej, urządzenie automatycznie zwiększy poziom korekty. Dzięki temu pies na pewno nie przekroczy wyznaczonej granicy.

Tryb bezpieczeństwa

Ogrodzenie ma też wbudowaną ochronę psa pozostającego w strefie. Jeśli pies pozostaje w strefie przez ponad 30 sekund urządzenie przestanie wysyłać korektę. Dzięki temu twój pies jest w pełni bezpieczny. Przed ostrzeżeniem impulsem wysyła się także sygnał ostrzegawczy w postaci dźwięku i wibracji. Pies szybko nauczyć się reagować na dźwięk ostrzegający, w ten sposób zniknie potrzeba aktywacji impulsu na obroży.

Nieograniczona ilość psów

Jeśli masz więcej niż jednego psa, który ucieka przez ogrodzenie, ucieka przez bramę czy do sąsiada bez problemu możesz włączyć do sytemu kolejne psy. Wystarczy, że dokupisz dodatkową obrożę. Jeśli psy są różnej wielkości możesz dokupić mniejszą obrożę, która również będzie kompatybilna z systemem dla dużego psa. Mniejsza obroża będzie oczywiście wysyłać delikatniejszy sygnał niż obroża dla dużego psa. Jeśli masz kota lub bardzo małego psa wybierz jako tę obrożę. Tutaj obroża dla średniego psa.


Ustawianie stref

W tym modelu PetSafe regulujesz wielkość strefy ostrzegającej i korekcyjnej za pomocą nadajnika na bazie. Szerokość można ustawić od 30 cm do 4 metrów w zależności od typu instalacji i długości przewodu.

 

Typ korekcji

PetSafe PRF-3004XW-20 ma 5 poziomów elektrostatycznego impulsu i dźwiękowe ostrzeżenie. Moc impulsu jest odpowiednia dla dużych psów. Jest to najmocniejsze ogrodzenie na rynku, które niezawodnie pilnuje Twojego psa i nie pozwoli aby opuścił wyznaczony teren.

 


drát v balení
Przewód antenowy

Startowy zestaw PetSafe PRF-3004XW-20 zawiera 150 metrów izolowanego przewodu o przekroju 0,5 mm, co jest wystarczające dla większości klientów. Jeśli dołączony do zestawu przewód jest za krótki, bez problemu można zakupić w naszym sklepie dodatkowe metry, maksymalnie 1300 m.

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik PetSafePRF-3004XW-20 jest zasilany klasyczną baterią 9V, którą kupisz praktycznie w każdym sklepie (polecamy baterie marki Energizer). Ceny takiej baterii zaczynają się od 2 zł. Dzięki temu utrzymanie w działaniu obroży jest stosunkowo tanie. Jej wytrzymałość to 3 do 6 miesięcy. Wyposażona w LEDowy wskaźnik stanu baterii. Nadajnik jest zasilany z sieci. 

 

Wodoszczelność

PetSafe PRF-3004XW-20 zawiera w pełni wodoszczelną obrożę. Może być używana w złych warunkach atmosferycznych czy w wilgotnym otoczeniu. Piesek z obrożą może wskoczyć do basenu i kąpać się jak długo chce. Nadajnik nie jest wodoodporny, zalecamy jego instaclacje w suchym miejscu. Może to być miejsce na zewnątrz, ale ważne aby nie dosięgał go deszcz.

 

Ilość psów

PetSafe PRF-3004XW-20 może nadzorować także większą ilość psów, wystarczy dokupić kolejną obrożę dla następnego psa.

 

Długość obroży 

PetSafe PRF-3004XW-20 ma solidną, wysokiej jakości obrożę wyprodukowaną z nylonu. Pieskowi nie robi problemu jej noszenie, i dobrze trzyma sie na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 70 cm.

 


Waga i rozmiary

Baza ma szerokość 10,9 cm, wysokość 12,5 cm, głębokość 5,4 cm. Odbiornik ma szerokość 6,9 cm, wysokość 3,9 cm, głębokość 3,6 cm a waży 75 gramów (110 g z baterią).

Produkt znajduje się w kategoriach

Ogrodzenia Elektroniczne ogrodzenia Według rasy Dla dużych psów Dla największych psów Według marki PetSafe Według powierzchni do 1300 metrów

Zobacz pełny opis

Parametry

Funkcje Impuls, Wibracje, Dźwięk
Kabel w opakowaniu 150 m
Průřez drátu v balení 0,5 mm
Obwód terenu 1300 m
Ilość psów Nielimitowane
Wielkość Duże psy, Dla upartych psów
Częstotliwość 10.65kHz
Wodoodporność Zanurzalny
Długość obroży 15 - 70 cm
Praca na baterii odbiornik 3 - 6 miesięcy
Bateria w odbiorniku 9V baterie
Bateria w nadajniku Síťový adaptér
Poziom impulsu 5
Waga odbiornika 75 g
Wymiary nadajnika 10,9 x 12,5 x 5,4 cm
Wymiary odbiornika 6 x 2,3 x 3,9 cm
Elektrody Krótkie i długie elektrody

Instrukcja do pobrania

Ogrodzenia dla psów

W czym pomoże ogrodzenie elektroniczne?

  • w efektywnym zapobieganiu ucieczkom psa z ogrodu lub posesji. Dzięki ogrodzeniu nie będziesz musieć przywiązywać psa ani zamykać w budzie lub klatce. Pies będzie mieć większą swobodę i może się poruszać bez problemu na wyznaczonym przez Ciebie terenie
  • oduczysz w ten sposób psa przeskakiwania i podkopywania płotu
  • unikniesz ucieczek psa w kierunku niebezpiecznych dróg lub ulic i oszczędzisz czas na jego poszukiwania

 

Produkty powiązane

Niewidzialne ogrodzenie Canifugue 2015
Warianty (5)
dla 5 psów dla 4 psów dla 3 psów dla 2 psów dla 1 psa

Canifugue 2015

Dostępne
862 zł

Porównaj

Niewidzialne elektroniczne ogrodzenie Canifugue
Warianty (5)
dla 4 psów dla 5 psów dla 3 psów dla 2 psów dla 1 psa

Elektryczne ogrodzenie Canifugue

W drodze 1 szt.
965 zł

Porównaj

Elektryczne ogrodzenie Canifugue MIX 2015
Warianty (5)
dla 5 psów dla 4 psów dla 3 psów dla 2 psów dla 1 psa

Elektryczne ogrodzenie Canifugue MIX 2015

Dostępne
1 207 zł

Porównaj

Elektronický plot pro psy iTrainer W227
Warianty (5)
dla 1 psa dla 5 psów dla 4 psów dla 3 psów dla 2 psów

iTrainer W227

Dostępne
430 zł

Porównaj

Ogrodzenie dla psów iTrainer HT-023
Warianty (5)
dla 5 psów dla 4 psów dla 3 psów dla 2 psów dla 1 psa

iTrainer HT-023

Dostępne
309 zł

Porównaj