Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Foobler Mini Smart piłka dla psów i kotów

Foobler to inteligentna elektroniczna piłka dla psów, która zamienia karmienie w rozrywkę. Jest to samodzielnie poruszający się dozownik przysmaków i karmy z możliwością ustawienia interwałów na zabawę. 6 zmontowanych mini pojemników z wysokiej jakości plastiku zapewni dobrą zabawę i pożywienie przez większą cześć dnia. Foobler działa na 3 baterie AAA. Czas na zabawę ze smakiem!

 

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
136 zł 112 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P12074
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(1)
Foobler Mini Smart piłka dla psów i kotów
Foobler Mini Smart…
136 zł

Opis produktu

Foobler to inteligentna elektroniczna piłka dla psów, która zamienia karmienie w rozrywkę. Jest to samodzielnie poruszający się dozownik przysmaków i karmy z możliwością ustawienia interwałów na zabawę. 6 zmontowanych mini pojemników z wysokiej jakości plastiku zapewni dobrą zabawę i pożywienie przez większą cześć dnia. Foobler działa na 3 baterie AAA (nie są cześcią zestawu). Czas na zabawę ze smakiem!

 

Dlaczego zabawa piłką jest dobra?

Foobler to idealny pomocnik aby urozmaicić dietę. Dlaczego jest tak lubiany? Foobler wie, kiedy nadszedł czas, aby zaoferować karmienie Twojego ulubieńcaDozowanie odbywa się zgodnie z wcześniej ustawionym harmonogramem. Wybierz rozmiar porcji i pożądany interwał na zintegrowanym czasomierzu zabawki. Sprytna piłka na przysmaki granulek powiadomi o możliwości zdobycia przysmaku wbudowanym dzwonkiem. Jeśli Twój pies zacznie bawić się piłką zostanie nagrodzony!

 

 

Foobler dostępny jest w trzech rozmiarach i kolorach. Elektroniczna inteligentna piłka wspomaga zdrowie i kondycje zwierzeka, jeśli na przykład cierpi z powodu lęku separacyjnego, Foobler odwraca uwagę od lęku, dla zabawy! Martwi Cię mała różnorodność diety? Teraz bez problemu zoptymalizujesz dietę i zachowasz codzienne nawyki. Czy wydaje się to skomplikowane? Wręcz przeciwnie! To będzie zabawa!

 

 

 

Podczas zabawy Twój ulubieniec zauważy, że z granulki, przysmaki wypadają z otworów. Następnie zacznie się naturalna zabawa i włączy się instynkt łowiecki, piłka będzie obracać się do różnych pozycji. Nie obawiaj się mechanicznych uszkodzeń podczass gry. Polietylenowa powłoka HDPE to tworzywo o wysokiej gęstości - trwałe, łatwe w czyszczeniu i szczególnie przyjazne dla zdrowia! 

 

 

 

Zasady gry przypominają psom naturalne zdobywanie pożywienia. Pełne pojemnik w piłce odpowiada około 2 filiżankom karmy. Wypełnia plan odżywiania na cały dzień nawet dla dużych psów. Pełne zasobniki zapewnią karmienie poprzez zabawę do 8 godzin. Urządzenie zasilane 3 sztukami baterii AAA.

 

 

 

Jak się bawić...

Obróć pokrywkę, która wyróżnia się innym kolorem, aby odsłonić 6 oddzielnych mini pojemników, na karmę. Włóż suchą karmę o maksymalnej wielkości do 12,5 mm w odpowiedniej ilości. Ponownie załóż pokrywę i przekręć aby ją zablokowować. Zdejmij pokrywkę po przeciwnej stronie piłki w ten sam sposób. Ta część ma zegar do wyboru odstepów czasowych karmienia.

Przed ustawieniem timera, odkręć zatyczkę w dolnej części pokrywy. Włóż 3 baterie AAA i przykręć ponownie pokrywę. Używając timer, wybierz interwał podawania wynoszący 15, 30, 60 lub 90 minut, według uznania. Włóż pokrywkę z powrotem na miejsce i obróć ją z powrotem aby ją zablokować. Piłka jest gotowa do stopniowego karmienia w określonych odstępach czasu! Wystarczy nacisnąć przycisk włączający, a Foobler sygnałem dźwiękowym da psu znać o porze karmienia. Kontrola świecąca na zielono upewnij Cię, że wszystko jest prawidłowo włączone.

 

 

 

 

Czego jeszcze możesz oczekiwać od Fooblera...

Dlaczego powinnno zależeć Ci na wzroście aktywności Twojego ulubieńca. Kliniki weterynaryjne zgłaszają coraz większy odsetek psów cierpiących na otyłość. Niestety, 70 procent chorych psów ma często problemy, których łatwo możemy uniknąć. Należą do nich brak ruchu lub jednorazowe i za duże porcje. taka porcję pies może zjeść na raz, a jedzenie zapewne wywoła wzdęcia i ból brzucha. Foobler jest praktycznym, a ponadto zabawnym rozwiązaniem tego problemu. Psy uwielbiają gry z piłką. Dlatego na pewno ten rodzaj zabawy spodoba się Twojemu sprytnemu psu! Wybierz wielkość porcji i pozwól psu jeść stopniowo. Co jeszcze? Na pewno pies czekający na zabawę z piłką, której efektem będą ulubione przysmaki będzie z optymizmem czekał na Twój powrót z pracy!

 

 

Główne funkcje:

 • Samopohyblivá interaktivní hračka láká pejska ke hře
 • Samodzielnie poruszająca się interaktywna zabawka
 • 6 oddzielnych mini pojemników do optymalnych porcji
 • Możliwość wybrania różnych odstępów czasowych karmienia
 • Pozwoli zapomnieć psu o nudzie i podziała na jego zmysły
 • Wytrzymały i przyjazny dla zdrowia materiał
 • Łatwa kontrola i utrzymanie w czystości.
 • Plan żywieniowy do 8 godzin.

 

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Zabawki dla psów i kotów Dla psów Według typu Wytrzymałe Na przysmaki Smart Piłki Według materiału Plastikowe Według marki Foobler Według kształtu Piłki Dla kotów Rodzaj zabawki Elektroniczne Według marki Foobler

Zobacz pełny opis

Zalecane akcesoria

Zabawki dla kotów

Jaką zabawkę kupić dla kota: 

 • Jeśli Twój kot należy do tych bardziej aktywnych, doceni odpowiednie kocie drzewko, na które będzie mógł się wspinać i skakać. Można to połączyć z drapakiem do ostrzenia pazurów. 
 • Zabawki interaktywne rozwijają instynkt, a koty zazwyczaj potrafią same dogadać się z tego typu zabawką. Na przykład tory kulkowe, automatyczne wędki z piórkami czy zabawki z kocimiętką, które koty absolutnie uwielbiają i nie mogą oprzeć się ich zapachowi. 
 • Gryzaki, takie jak wędki z piórkami, myszkami lub kolorowymi frędzlami, zapewnią aktywną zabawę i pogłębią relację między Tobą a Twoim kotem, który tym bardziej Cię polubi, gdy będziecie razem aktywni. 
 • Ulubioną zabawką jest wskaźnik laserowy, w którym kot goni za czerwoną kropką, zabawa, która nie znudzi się nawet przy dłuższej zabawie. 
 • Kot nie jest wybredny, nie ma znaczenia jaki kształt, wielkość czy materiał ma zabawka. Jednak w każdym legowisku kocich przyjaciół powinna znaleźć się mysz w postaci zabawki, na którą kot może polować. 

Drapaki dla kotów

W czym pomoże drapak dla kota?

 • Kot szlifuje i ostrzy pazury na drapaku
 • Zwierzęta podczas zabawy wzmacniają swoje mięśnie i krążenie krwi
 • Koty potrafią zaznaczać swoje terytorium.
 • Idealne miejsce odpoczynku i platforma widokowa do niezakłóconej obserwacji otoczenia.
 • Dla osobników aktywnych można zaopatrzyć się w zabawkę z różnymi pnączami, paletkami, piłką czy piórkami

 

Produkty powiązane