iFetch Frenzy grawitacyjna wyrzutnia piłek

Grawitacyjna wyrzutnia piłek do zabawy dla małych i średnich psów zapracowanych właścicieli. Wyrzutnia pracuje bardzo cicho wykorzystując siłę grawitacji, dzięki czemy produkt nie wymaga zasilania z gniazdka ani baterii. Zabawka iFetch dla psów posiada 3 otwory umieszczone tak, aby piłka mogła być wyrzucona w różnych kierunkach, prawdziwie rozbudzając psi refleks. Ta interaktywna zabawka zapewni Twojemu psu świetną kondycję. 


Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

iFetch Frenzy grawitacyjna wyrzutnia piłek

Grawitacyjny wyrzutnik piłki do zabawy dla małych i średnich psów zapracowanych właścicieli. Wyrzutnik ma bardzo cichy mechanizm wykorzystujący siłę grawitacji, więc nie wymaga zasilania ani baterii. Zabawka iFetch dla psów posiada 3 otwory do wyrzutu piłki w różnych kierunkach prawdziwie rozbudzając psi refleks. Ta interaktywna zabawka zachowa czworonoga w świetnej kondycji.

 

 

Po chwili treningu Twój pupil wrzuci piłkę do otworu w górnej części zabawki. iFetch jest rewolucyjną zabawką, gdyż nie tylko wyrzuci piłkę lecz również postara się przechytrzyć czworonoga. Piłka włożona do otworu przez Was lub Waszego psa przetoczy się losowo do jednego z trzech możliwych otworów. Ta gra, to nie tylko aportowanie ale również prawdziwy trening refleksu i bystrości Twojego psa!

Interaktywna zabawka z szeroki ujściem na piłkę i stabilną, zbalansowaną konstrukcją pozwoli psu wygodnie umieścić piłkę. Jest wykonana z wytrzymałego plastiku dlatego iFetch nadaje się do długotrwałego użytkowania. Mechanizm działania gry bez użycia zasilania gwarantuje bardzo cichą prace i jest znakomita dla bojowych oraz dla tych bojaźliwych piesków. Ponadto iFetch dzięki swojemu znakomitemu wykonaniu, bez potrzeby zasilania weźmiecie wszędzie ze sobą. Wasz pupil będzie się mógł bawić w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. iFretch Frenzy dzięki swojemu grawitacyjnemu mechanizmowi wyrzutu piłki świetnie się nada nawet do mniejszych przestrzeni. 

Sport z iFetch będzie grą!

Pies bez problemu nauczy się tej gry. Na początek zachędzcie go wspólnym treningiem pełnym zabawy. Ćwiczcie z pieskiem 10 minut najlepiej 3 razy dziennie. Przygotujcie grę i zacznijcie zabawę w jej pobliżu. Turlajcie lub rzucajcie piłkę tuż nad ziemią, w niewielkiej odległości. Jeśli Wasz pupil złapie piłkę i ją przyniesie nagródźcie go pochwałami. Gdy pies nauczy się przynoszenia piłki pokarzcie pieskowi, że do otworu zabawki można włożyć piłkę. Po przyniesieniu  piłki przez czworonoga wskażcie mu dłonią otwór na piłkę. Ćwiczcie do czasu, aż Wasz pupil nauczy się zabawy - zawsze wynagradzajcie go i chwalcie. 

Opakowanie zawiera oprócz zabawki również 3 sztuki małych tenisowych piłek do gry. Na gładkiej powierzchni piłka po wyrzuceniu turla się 2m – 3,5m. Wyjmowany panel jest specjalnie przeznaczony do wyjmowania piłek. Dzięki temu urządzenie również przechowuje piłki zapobiegając ich utracie.

Spróbujcie wspólnej zabawy lub pokażcie swojemu psu jak się może sam świetnie bawić. Wyrzutnik piłki jest wspaniałą interaktywną grą dla Waszych psów trenującą ich bystrość oraz fizyczną formę.

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.