Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

iFetch Frenzy grawitacyjna wyrzutnia piłek

Grawitacyjna wyrzutnia piłek do zabawy dla małych i średnich psów zapracowanych właścicieli. Wyrzutnia pracuje bardzo cicho wykorzystując siłę grawitacji, dzięki czemy produkt nie wymaga zasilania z gniazdka ani baterii. Zabawka iFetch dla psów posiada 3 otwory umieszczone tak, aby piłka mogła być wyrzucona w różnych kierunkach, prawdziwie rozbudzając psi refleks. Ta interaktywna zabawka zapewni Twojemu psu świetną kondycję. 

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
395 zł 326 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P13067
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry
iFetch Frenzy grawitacyjna wyrzutnia piłek
iFetch Frenzy…
395 zł

Opis produktu

Grawitacyjny wyrzutnik piłki do zabawy dla małych i średnich psów zapracowanych właścicieli. Wyrzutnik ma bardzo cichy mechanizm wykorzystujący siłę grawitacji, więc nie wymaga zasilania ani baterii. Zabawka iFetch dla psów posiada 3 otwory do wyrzutu piłki w różnych kierunkach prawdziwie rozbudzając psi refleks. Ta interaktywna zabawka zachowa czworonoga w świetnej kondycji.

 

 

Po chwili treningu Twój pupil wrzuci piłkę do otworu w górnej części zabawki. iFetch jest rewolucyjną zabawką, gdyż nie tylko wyrzuci piłkę lecz również postara się przechytrzyć czworonoga. Piłka włożona do otworu przez Was lub Waszego psa przetoczy się losowo do jednego z trzech możliwych otworów. Ta gra, to nie tylko aportowanie ale również prawdziwy trening refleksu i bystrości Twojego psa!

Interaktywna zabawka z szeroki ujściem na piłkę i stabilną, zbalansowaną konstrukcją pozwoli psu wygodnie umieścić piłkę. Jest wykonana z wytrzymałego plastiku dlatego iFetch nadaje się do długotrwałego użytkowania. Mechanizm działania gry bez użycia zasilania gwarantuje bardzo cichą prace i jest znakomita dla bojowych oraz dla tych bojaźliwych piesków. Ponadto iFetch dzięki swojemu znakomitemu wykonaniu, bez potrzeby zasilania weźmiecie wszędzie ze sobą. Wasz pupil będzie się mógł bawić w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. iFretch Frenzy dzięki swojemu grawitacyjnemu mechanizmowi wyrzutu piłki świetnie się nada nawet do mniejszych przestrzeni. 

Sport z iFetch będzie grą!

Pies bez problemu nauczy się tej gry. Na początek zachędzcie go wspólnym treningiem pełnym zabawy. Ćwiczcie z pieskiem 10 minut najlepiej 3 razy dziennie. Przygotujcie grę i zacznijcie zabawę w jej pobliżu. Turlajcie lub rzucajcie piłkę tuż nad ziemią, w niewielkiej odległości. Jeśli Wasz pupil złapie piłkę i ją przyniesie nagródźcie go pochwałami. Gdy pies nauczy się przynoszenia piłki pokarzcie pieskowi, że do otworu zabawki można włożyć piłkę. Po przyniesieniu  piłki przez czworonoga wskażcie mu dłonią otwór na piłkę. Ćwiczcie do czasu, aż Wasz pupil nauczy się zabawy - zawsze wynagradzajcie go i chwalcie. 

Opakowanie zawiera oprócz zabawki również 3 sztuki małych tenisowych piłek do gry. Na gładkiej powierzchni piłka po wyrzuceniu turla się 2m – 3,5m. Wyjmowany panel jest specjalnie przeznaczony do wyjmowania piłek. Dzięki temu urządzenie również przechowuje piłki zapobiegając ich utracie.

Spróbujcie wspólnej zabawy lub pokażcie swojemu psu jak się może sam świetnie bawić. Wyrzutnik piłki jest wspaniałą interaktywną grą dla Waszych psów trenującą ich bystrość oraz fizyczną formę.

Produkt znajduje się w kategoriach

Zabawki dla psów i kotów Dla psów Według typu Do aportowania Piłki Według materiału Plastikowe Według marki Ifetch Według kształtu Piłki

Zobacz pełny opis

Parametry

Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy

Instrukcja do pobrania

Produkty powiązane