Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

Foobler: Oryginalny dozownik karmy w interaktywnej piłce

Nowoczesny program odpowiedniego psiego trybu życia to nie tylko ruch i odżywianie, ale również zapewnienie sporej porcji psiego optymizmu! Jednak przy codziennych obowiązkach spełnienie wszystkich wymogów opieki wcale nie jest łatwe. Dlatego: pokażemy Ci ile radości może dać mała piłka! To będzie niezła zabawa!

 

Foobler: gdy piłka może ci coś powiedzieć

Cały projekt interaktywnej piłki o nazwie Foobler związany jest z jedną myślą przewodnią: jak uprzyjemnić życie zwierzakowi a opiekunowi dać więcej możliwości zabawy. 

 

Gdy trójka projektantów z TGiF Design połączyło swoje doświadczenia, stworzyli najmądrzejszą automatyczną zabawkę dla psów, która jednocześnie oferuje coś praktycznego dla wszystkich właścicieli psów! Interaktywna automatyczna piłka wytoczyła się z ich szkiców, zabawka sama zabawi i nakarmi twojego zwierzaka!

 

 Zalety piłki Foobler w kilku punktach:

  • Sama się porusza zachęcając psa do ruchu
  • 6 oddzielnych mini pojemników na karmę
  • Różne interwały czasowe zabawy
  • Wyostrza zmysły psa
  • Wytrzymały i ekologiczny materiał
  • Łatwa kontrola i czyszczenie
  • Plan karmienia na 9 godzin

 

Projekt sprytnej piłki ma przede wszystkim na celu poprawę jakości życia psów. Twórcy Fooblera nadali więc zabawce dodatkowe inne znaczenie, pomagając opuszczonym psom ze schroniska w znalezieniu rodzin adopcyjnych za pomocą reklamy. Właśnie pieski są częstymi aktorami na zdjęciach lub filmach, które przedstawiają interaktywną zabawkę.

Zachęć swojego psa do zabawy…Bardzo łatwo!

Co Foobler potrafi? Foobler to przede wszystkim piłka - chyba najbardziej ulubiona zabawka wszystkich psów na świecie. Ta piłka nie jest jednak zwykłą piłką. Zachęci psa do zabawy a jako nagrodę wyda sama nagrodę. Wasz piesek będzie zachwycony!

 

 

Praktycznie Foobler to znakomity samoobsługowy plan karmienia. Zabawka aktywuje się sama bez twojego udziału. Ty możesz spokojnie wyjść z domu. Specjalna konstrukcja charakteryzuje się prostotą a przygotowanie jej do działania zajmie kilka minut. Piłka jet zasilana na baterie (2 szt. AA). Zabawkę składa się w prosty sposób jak puzzle bez problemu jej obsługi nauczą się także dzieci.

 

 

Zabawa to zabawa

Już sama konstrukcja przypomina grę. W piłce wbudowano 6 mini-zasobników na suchą karmę z otworami do wysypywania granulek. Pojemniki tworzą korpus piłki. Z jednej strony wkładasz zawór z bateriami, z drugiej strony zamyka on osłonę z timerem. Piłka jest gotowa na cały dzień zabawy!

Jaki jest plan..?

Projektanci, mechanicy i konstruktorzy naprawdę osiągnęli sukces dzięki piłce. Wynik...jest po prostu świetny! Każdy z 6 mini pojemników stanowi jedną małą porcję karmy. Uzupełnij pojemnik i wybierz przedział czasu, który oznacza opóźnienie między karmieniami. W odpowiednim momencie zabawka informuje psa sygnałem dźwiękowym o zbliżającym się karmieniu. Gdy tylko Jak tylko piesek zacznie dotykać piłki ta w reakcji na dotyk poda granulki karmy.


 

Ruch zapewni zdrowie!

Działanie piłki zapewnia zdrowy proces karmienia, który jest zalecany przez ekspertów i sprzyja  zdrowiu psa. Pies zjada częściej w ciągu dnia mniejsze porcje, a dzięki stopniowemu wydawaniu granulek nigdy nie zjada porcji od razu. Z Fooblerem zapobiegasz poważnym problemom trawiennym psa i otyłości. Pojemniki mieszczą łącznie 2 kubki karmy, co jest optymalną dzienną porcją nawet dla dużych ras. Dla mniejszych ras możesz wybrać Foobler mini.

 

 

Samodzielnie poruszająca się piłka zapewnia psu ulubioną zabawę. Projekt charakteryzuje się dwukolorowym designem, dzięki czemu piłka nie schodzi z pola widzenia! Materiał z wytrzymałego tworzywa sztucznego niezawierającego BPA jest przede wszystkim nieszkodliwy dla zdrowia.

Pies wyostrzy swoje zmysły, bo zabawa zajmie jego głowę i zapewni aktywną zabawę. Czy wiesz, że figle poprzedzają smutek i złość? Każdy zwierzak lubi zapomnieć o psotach i zacząć bawić się z entuzjazmem.

 

 

 

 

 

Foobler udowadnia, jak prosta i łatwa jest wszechstronna zabawka, która może pokryć tak wiele ważnych obszarów. Dzieli porcje, powoli dozuje, zabawia psa na cały dzień i ćwiczy jego kondycję. Oprócz diety i ćwiczeń, Twój pies z pewnością zyska kolejny kamień węgielny zdrowej kondycji: sprytną zabawę i optymizm! Co o tym myślisz?