Piłeczki dla kotów do drapaka Petkit
Piłeczki dla kotów do drapaka Petkit
-13%

Piłeczki dla kotów do drapaka Petkit

Promocje

Meow Planet to piłeczki w dwóch kolorach, wykonane z nietoksycznego dla zdrowia, odpornego na zniszczenie materiału.

 

Początkowo 72 zł 63 zł 52 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Piłeczki dla kotów do drapaka Petkit

Meow Planet to piłeczki w dwóch kolorach, wykonane z nietoksycznego dla zdrowia, odpornego na zniszczenie materiału.

 

 

 

 

Design piłeczek był inspirowany powierzchnią księżyca. "Kratery" na powierzchni sprawiają, że gra jest nieprzewidywalna i interesująca. "Meow planet" zapewnia możliwość przypadkowego ruchu: piłeczka może się  nagle zatrzymać, albo powędrować w innym kierunku, a kot z łatwością nią manipuluje dzięki otworom na jej powierzchni. Struktura na powierzchni zmienia się z gładkiej na szorstką, dzięki czemu gra staje się jeszcze bardziej interesująca. Podaruj swojemu kotu nieziemską zabawę!

 

Zalety Wady
  • 3 sztuki oryginalnych piłeczek Meow Planet (2x zielona, 1x pomrańczowa)
  • można użyć bez drapaka PetkitDodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.