Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Automatyczna wyrzutnia piłek PetSafe

Dzięki automatycznej wyrzutni piłek PetSafe Twój pies już nigdy nie będzie się nudzić, spędzi za to godziny na aportowaniu! Wyrzutnia możesz ustawić na odległość od 2 do 9 metrów. 9 dystansów do wybrania, 6 różnych kątów. Używaj klasycznych piłek tenisowych! Automatyczny tryb uśpienia urządzenia. Zasilana na baterię lub z kontaktu.

Więcej informacji ›

W drodze 1 szt.
1 254 zł 1 036 zł bez VAT

Zapytanie o dostępność

szt
Kod produktu: P5831
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(1)
Automatyczna wyrzutnia piłek PetSafe
Automatyczna…
1 254 zł

Opis produktu

Dzięki automatycznej wyrzutni piłek PetSafe Twój pies już nigdy nie będzie się nudzić, spędzi za to godziny na aportowaniu! Wyrzutnia PetSafe to urządzenie, które możesz używać zarówno w domu jak i na spacerze. Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swoje jak pieska, poniważ wyrzutnia jest wyposażona w czujniki bezpieczeństwa, chroniące ludzi i zwierzęta w okolicy. Automatyczny tryb uśpienia urządzenia, zapobiegający przemęczeniu psa. Po 15 minutach zabawy urządzenie przestanie wyrzucać piłki na 15 minut. Po 15 przerwy wyrzutnia zacznie pracować znowu.

 

Wyrzutnia PetSafe ma 9 poziomów odległości i 6 możliwości ustawienia kąta. Urządzenie wyrzuca standardowe tenisowe piłeczki pod kątem 45 stopni na odległość od 2,5 do 9 metrów.

Już nie musisz się obawiać, że Twój piesek będzie się nudził podczas Twojej nieobecności.

Wyrzutnia zasilana jest bateriami typu D lub poprzez zasilacz, który jest częścią zestawu.

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Zabawki dla psów i kotów Dla psów Według typu Do aportowania Piłki Według materiału Plastikowe Według marki PetSafe Według kształtu Piłki

Zobacz pełny opis

Parametry

Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy

Produkty powiązane