Drapak dla kotów Petkit: pomysłowe rozwiązanie dla wszystkich domowych kotów

Też trzymasz swojego kociego pupila w domu? Jest to najlepszy sposób, jak uchronić go przed wieloma zagrożeniami. Powinniśmy jednak pamiętać, aby zrekompensować mu czas spędzony na świeżym powietrzu. Pochwal się nam, jakie są twoje pomysły na zabawienie kota w domu. My polecamy multifunkcyjny drapak Petkit 3 w 1, który twój kocur będzie po prostu uwielbiał. Dzięki niemu, kot nie tylko bezpiecznie naostrzy swoje pazurki, spędzi miło czas na zabawie, ale będzie mógł także wygodnie uciąć sobie drzemkę.

Drapak i zabawka w jednym!

Pomysłowy drapak Petkit 3 w 1 oferuje nowoczesne podejście do zaspokojenia potrzeb twojego kota. Drapak i zabawka w jednym to bardzo stylowe i łatwe w obsłudze urządzenie. Wymagające pozostaje tylko dla bodźców naszego kota. I takie właśnie powinno być, aby zapewnić mu najlepszą zabawę!

 

 

Pobudź wszystkie zmysły twojego kota!

Drapak Petkit ma bardzo funkcjonalny design i stylowy wygląd. Jest lekki, solidny, łatwy do przechowywania, oraz z funkcją zabawki. Drapak można wyjąć a zabawkę łatwo rozłożyć, dzięki czemu urządzenie jest proste do wyczyszczenia. Zabawka doskonale  stymuluje i pobudza aktywność kota, wykorzystując dźwięki, zapachy, i teksturę powierzchni!

 

Wytrzymałe tworzywo sztuczne okrągłej podstawy nie zawiera szkodliwego bisfenolu A. Krawędź tekturowego drapaka tworzy rowek z dwiema piłkami. Kot polując na piłeczki, jednocześnie ostrzy sobie pazury poprzez skrobanie. Piłki można łatwo wyjąć do osobnej gry!

 


Drapak, który stymuluje naturalne instynkty kota!

Zestaw zawiera piłki przypominające magiczną powierzchnię księżyca. Jedna piłka pachnie, a druga dzwoni, dzięki czemu twój kot pobudzi swój zmysł węchu i słuchu jak prawdziwy łowca!

Piłeczki mają wygląd księżyca z kraterami. Ich nieregularna powierzchnia zmienia kierunek toczenia, a otwory umożliwiają kotu chwycenie piłki. Udane polowanie z pewnością pocieszy każdego kocura!

 

Drapak, który twój kot pokocha…

Koty są miłośnikami komfortowych materiałów i starannie wybierają przyjemne dla siebie powierzchnie. Drapak Petkit 3 w 1 wykorzystuje ulubiony materiał kotów: karton, dzięki czemu jest dla nich tak atrakcyjny! Służy nie tylko do zabawy, ale także do odpoczynku!

 

 

Drapak w legowisku, legowisko w zabawce...

Gdy kot się zmęczy lub gra już mu się nie podoba, może się po prostu położyć i zdrzemnąć w polu gry. Tektura jest ciepła, a okrągły kształt tworzy przytulne miejsce do odpoczynku.

Kocimiętkowy zawrót głowy!

Zawarta w paczce kocimiętka to tajemnicze zioło, które koty uwielbiają i po których dosłownie szaleją. Możesz nią lekko posypać powierzchnię drapaka, a twój kot będzie zachwycony dwukrotnie!

 

Petkit 3 w 1 w testach na naszych kocich pupilach okazał się świetny. Polowanie na kulki kota bawi, a gra dodatkowo umożliwia mu porządne naostrzenie pazurków.

Falista tektura jest solidna, ale bezpieczna i nie rani kocich pazurków. Petkit sprawdził się również doskonale jak wygodne legowisko. Żaden z naszych kotów nie oparł się mu.

Petkit 3 w 1 to drapak, który twój kot po prostu musi mieć!

 Podobne produkty