Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

PetKit 3w1 drapak, zabawka i legowisko dla kota

Jak wygląda nowoczesny drapak dla kotów? Jest multifunkcyjny, zapewnia kotu wygodę a Tobie łatwe utrzymanie. Drapak multifunkcyjny Petkit pobudza zmysły kota i łączy potrzebę drapania z zabawą. Urządzenie jest bardzo wytrzymałe, kompaktowe i bezpieczne dla zdrowia.

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
187 zł 154 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P13916
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(1)
PetKit 3w1 drapak, zabawka i legowisko dla kota
PetKit 3w1 drapak,…
187 zł

Opis produktu

Jak wygląda nowoczesny drapak dla kotów? Jest multifunkcyjny, zapewnia kotu wygodę a Tobie łatwe utrzymanie. Drapak multifunkcyjny Petkit pobudza zmysły kota i łączy potrzebę drapania z zabawą. Urządzenie jest bardzo wytrzymałe, kompaktowe i bezpieczne dla zdrowia. PetKit to numer jeden jeśli chodzi o opiekę nad zwierzakiem, oferuje atrakcyjne pod względem wyglądu, legowisko, zabawkę i drapak w jednym urządzeniu, idealny dla każdego kota.

 

Drapanie to zabawa!

Dzięki najnowszemu drapakowi, Twój kot będzie bawił się nieustannie! Sprytne rozwiązanie oferuje kotu duży okrągły drapak, który jest zarazem polem do zabawy dla rozrywki umieszczonej po obwodzie okrągłego drapaka. Co ciekawego odkryje tam Twój mały myśliwy? W przezroczystym tunelu z otworami znajdują się dwie piłeczki, Meow Planet. Twój kot będzie gonić, łapać i figlować między nimi. Swoje pazurki naostrzy na drapaku podczas zabawy! Drapak jest samodzielną częścią i można ją wyjąć, co przyspieszy czyszczenie urządzenia.

 

 

Gdy drapak może zmienić się w wygodne legowisko

Z czym kojarzy Ci się sporej wielkości drapak? Cudownie ciepłe i przyjemne legowisko, na którym kot lubi odpoczywać po wyczerpującej zabawie.

Aktywne zaangażowanie w grę pozwala kotu "drapać" swoje pazury z właściwą energią. Rezultaty są wymarzone. Gęsta struktura powierzchni pofałdowanego i bardzo wytrzymałego kartonu zapewnia maksymalną wytrzymałość, która zapewni zaspokojenie naturalnej potrzeby drapania przez kota. Twój kot nie będzie już zauważał twoich mebli!

Drapak, który stymuluje naturalne instynkty kota!

Zestaw zawiera piłki przypominające magiczną powierzchnię księżyca. Jedna piłka pachnie, a druga dzwoni, dzięki czemu twój kot pobudzi swój zmysł węchu i słuchu jak prawdziwy łowca!

Piłki są w dwóch kolorach, wykonane z nietoksycznego, odpornego na zgryzanie materiału. Struktura piłek przypomina powierzchnię księżyca, a "kratery" na powierzchni sprawiają, że gra jest nieprzewidywalna i interesująca. W porównaniu do gładkiej okrągłej powierzchni, Meow Planet oferuje możliwość losowego ruchu piłki: piłka nagle zatrzymuje się i zmienia kierunek ruchu, a kot manipuluje nią łatwiej dzięki kilku otworom. Podaruj swojemu kotu nieziemską zabawę!

 

 

 

 

Główne zalety i funkcje:

 • Drapak, legowisko i zabawka w jednym
 • Okrągły drapak o średnicy 33 cm można zdemontować w celu łatwej konserwacji
 • Gęsta struktura tektury falistej tworzy efektywny i przyjazny dla środowiska drapak
 • ABS nietoksyczny dla zdrowia i środowiska plastik
 • Ochrona powierzchni dla zachowania ładnego wyglądu
 • Przezroczysty tunel wokół obwodu służy do gry z oryginalnymi piłkami Meow planet
 • Meow planet symuluje powierzchnię księżyca i oferuje nieprzewidywalną grę
 • Oferuje kotowi wykorzystanie naturalnych instynktów i zapobiega uszkodzeniom mebli
 • Piłki można wykorzystać w celu indywidualnej zabawy

Produkt znajduje się w kategoriach

Zabawki dla psów i kotów Dla kotów Rodzaj zabawki Drapaki Piłeczki i kuleczki Zwykłe Drapaki dla kota

Zobacz pełny opis

Parametry

Wielkość Dla kotów

Zalecane akcesoria

Zabawki dla kotów

Jaką zabawkę kupić dla kota: 

 • Jeśli Twój kot należy do tych bardziej aktywnych, doceni odpowiednie kocie drzewko, na które będzie mógł się wspinać i skakać. Można to połączyć z drapakiem do ostrzenia pazurów. 
 • Zabawki interaktywne rozwijają instynkt, a koty zazwyczaj potrafią same dogadać się z tego typu zabawką. Na przykład tory kulkowe, automatyczne wędki z piórkami czy zabawki z kocimiętką, które koty absolutnie uwielbiają i nie mogą oprzeć się ich zapachowi. 
 • Gryzaki, takie jak wędki z piórkami, myszkami lub kolorowymi frędzlami, zapewnią aktywną zabawę i pogłębią relację między Tobą a Twoim kotem, który tym bardziej Cię polubi, gdy będziecie razem aktywni. 
 • Ulubioną zabawką jest wskaźnik laserowy, w którym kot goni za czerwoną kropką, zabawa, która nie znudzi się nawet przy dłuższej zabawie. 
 • Kot nie jest wybredny, nie ma znaczenia jaki kształt, wielkość czy materiał ma zabawka. Jednak w każdym legowisku kocich przyjaciół powinna znaleźć się mysz w postaci zabawki, na którą kot może polować. 

Drapaki dla kotów

W czym pomoże drapak dla kota?

 • Kot szlifuje i ostrzy pazury na drapaku
 • Zwierzęta podczas zabawy wzmacniają swoje mięśnie i krążenie krwi
 • Koty potrafią zaznaczać swoje terytorium.
 • Idealne miejsce odpoczynku i platforma widokowa do niezakłóconej obserwacji otoczenia.
 • Dla osobników aktywnych można zaopatrzyć się w zabawkę z różnymi pnączami, paletkami, piłką czy piórkami

 

Produkty powiązane