Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

Nowość

Reedog Rugby, lateksowa piszcząca piłka

Lateksowa piłka dla psa w kształcie piłki do rugby to trwała, interaktywna i zabawna zabawka dla psów. Jej wysokiej jakości materiał, atrakcyjny kształt i trwałość zapewniają psom godziny zabawy, stymulacji i aktywności fizycznej. Ergonomiczny kształt i wytrzymały materiał ułatwiają chwytanie, a piłka jest w stanie wytrzymać intensywne żucie i skakanie bez uszkodzeń. Materiał lateksowy jest również delikatny dla zębów i dziąseł psa, co jest ważne dla ich zdrowia. 4 różne rozmiary piłek.

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
17 zł 14 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P49495
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Reedog Rugby, lateksowa piszcząca piłka
Reedog Rugby,…
17 zł

Opis produktu

Lateksowa piłka dla psa w kształcie piłki do rugby to trwała, interaktywna i zabawna zabawka dla psów. Jej wysokiej jakości materiał, atrakcyjny kształt i trwałość zapewniają psom godziny zabawy, stymulacji i aktywności fizycznej. Ergonomiczny kształt i wytrzymały materiał ułatwiają chwytanie, a piłka jest w stanie wytrzymać intensywne żucie i skakanie bez uszkodzeń. Materiał lateksowy jest również delikatny dla zębów i dziąseł psa, co jest ważne dla ich zdrowia. 4 różne rozmiary piłek.

 

Plusy

  • Łatwa do uchwycenia zabawka
  • Wysokiej jakości elastyczny materiał
  • Łatwa do czyszczenia
  • Stymulacja i aktywność fizyczna

 

Minusy

  • Brak

Zawartość opakowania

  • Reedog Rugby, lateksowa piszcząca piłka

Produkt znajduje się w kategoriach

Zabawki dla psów i kotów Dla psów Według typu Do wody Do aportowania Do gryzienia Piłki Według materiału Lateksowe Według marki Reedog Według kształtu Piłki Lateksowe

Zobacz pełny opis

Parametry

Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy

Produkty powiązane