Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

Garmin Sport PRO Bundle

Garmin Sport PRO Bundle to profesjonalna obroża treningowa znanego na całym świecie producenta. Dedykowana dla psów wszystkich ras. Zasięg 1200 metrów. 10 poziomów chwilowej lub ciągłej stymulacji. Dodatkowo wibracja i dźwięk. Światło LED na obroży sterowane zdalnie. Funkcja antyszczekowa. Wodoszczelna, zanurzalna do 1 metra na czas 30 minut. Możliwość treningu do 3 psów. Nadajnik i odbiornik zasilane na ładowarkę. Kształt nadajnika i rozmieszczenie przycisków umożliwiające pełną kontrolę nad opcjami jedną ręką. Opcja blokady przycisków. LED wskaźnik poziomu baterii.

 

Więcej informacji ›

4 tygodnie
1 627 zł 1 344 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P2807
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(2)
Elektroniczna obroża treningowa Garmin Sport PRO
Garmin Sport PRO…
1 627 zł

Opis produktu

Garmin Sport PRO Bundle to profesjonalna obroża treningowa znanego na całym świecie producenta. Dedykowana dla psów wszystkich ras. Zasięg 1200 metrów, odpowiedni dla najbardziej wymagających użytkowników zarówno dla podstawowego jak zaawansowanego treningu psów. 10 poziomów chwilowej lub ciągłej stymulacji, bez problemu dostosujesz siłę i czas trwania impulsu do wrażliwości Twojego psa.

Dodatkowo wibracja i dźwięk. Funkcja antyszczekowa - Bark Limiter rozpoznaje nadmierne szczekanie i ogranicza je. Światło LED na obroży sterowane zdalnie, możesz użyć tej opcji, aby szybko zlokalizować psa lub zwiększyć jego widoczność. Wodoszczelna, zanurzalna do 1 metra na czas 30 minut, Twój piesek może wejść do wody i pływać z obrożą do 30 minut.

Możliwość treningu do 3 psów, dokupując dodatkowy odbiornik możesz bez problemu za pomocą jednego nadajnika kontrolować do 3 psów jednocześnie.  Nadajnik i odbiornik zasilane za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki, nie ma potrzeby wymiany baterii. Kształt nadajnika i rozmieszczenie przycisków umożliwiające pełną kontrolę nad opcjami jedną ręką. Opcja blokady przycisków, zapobiega przypadkowemu aktywowaniu obroży np. gdy masz ją w kieszeni. LED wskaźnik poziomu baterii, zielona, pomarańczowa lub czerwona kontrolka poinformuje Cię o stanie baterii w nadajniku i obroży. 

 

Zasięg obroży

Garmin Sport PRO Bundle pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 1200 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej i profesjonalnej tresury psów. Garmin Sport PRO Bundle to idealny wybór do użycia w mieście i w lesie.

 

Typ korekcji

Garmin Sport PRO Bundle koryguje zachowane psa poprzez sygnał dźwiękowy, wibracje oraz impuls elektrostatyczny, który możesz ustawić na 10 poziomach. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. 2 rodzaje impulsu. Krótki trwający poniżej sekundy. Ciągły, wysyłany tak długo jak długo przytrzymywany jest przycisk impulsu (maksymalnie 8 sekund). Wibracja oraz sygnał dźwiękowy również może trwać do maksymalnie 8 sekund. Światło LED na obroży sterowane zdalnie, możesz użyć tej opcji, aby szybko zlokalizować psa lub zwiększyć jego widoczność. 

 

Tryb antyszczekowy 

Garmin Sport PRO Bundle wyposażona została w tryb antyszczekowy Bark Limiter. Rozpoznaje nadmierne szczekanie i ogranicza je. Możesz włączyć ograniczenia szczekania za pomocą wibracji, rosnącego stopniowo impulsu lub impulsu na wybranym poziomie. Funkcję możesz w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć. Uwaga: brak możliwości szkolenia psa z włączonym jednocześnie trybem antyszczekowym.

 

Baterie i ładowanie

Zarówno nadajnik jak i odbiornik Garmin Sport PRO Bundle zasilane są litowo jonowym akumulatorem. Doładujesz je bez problemu dzięki ładowarce dołączonej do zestawu. Ładowanie trwa do 2 godzin. Nadajnik na jednym ładowaniu wytrzyma około 80 godzin, odbiornik około 60 godzin. Żywotność baterii zależy od częstotliwości uruchamiania obroży.

 

Wodoszczelność

Garmin Sport PRO Bundle jest w pełni wodoszczelną obrożą, wykonana w normie wodoszczelności IPX7. Możliwość zanurzenia w wodzie do 30 minut do głębokości 1 metra. Do obroży może dostać się woda w czasie zanurzenia poniżej 1 metra, zanurzenia trwającego ponad 30 minut lub przy bardzo wysokim ciśnieniu wody.

 

Liczba psów

Garmin Sport PRO Bundle możesz użyć do treningu 3 psów w tym samym czasie. Dokupując kolejny odbiornik bez problemu i skutecznie możesz szkolić 3 psy za pomocą jednego nadajnika.

 

Długość obroży

Garmin Sport PRO Bundle to komfortowa plastikowa obroża. Jej noszenie nie sprawia pieskowi problemu, obroża wygodnie przylega do szyi, długosc jest regulowana od 20 do 65cm. 

 


Waga i rozmiary

Waga obroży bez paska to 65g. Wymiary obroży, 7,8 x 4,4 x 4,4 cm. Wymiary nadajnika, 5,4 x 13,6 x 3,5 cm

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże Obroże treningowe Według rasy Dla małych psów Dla średnich psów Dla dużych psów Według zasięgu 1000 do 1500 metrów Według marki Garmin Według typu korekty Elektryczne Wibracyjne Dźwiękowe Według wodoszczelności Wodoodporne Wodoszczelne Według ilości psów Dla 1 psa Dla 2 psów Dla 3 psów

Zobacz pełny opis

Parametry

Ilość psów 1 - 3 psy
Funkcje Impuls, Wibracje, Dźwięk, Antyszczek
Zasięg 1200 m
Zasięg 1200 m
Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy
Wodoodporność Wodoodporny
Zasilanie Ładowanie USB

Instrukcja do pobrania

Obroże treningowe

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

  • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
  • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
  • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Produkty powiązane