Garmin Sport PRO Bundle

Garmin Sport PRO Bundle to profesjonalna obroża treningowa znanego na całym świecie producenta. Dedykowana dla psów wszystkich ras. Zasięg 1200 metrów. 10 poziomów chwilowej lub ciągłej stymulacji. Dodatkowo wibracja i dźwięk. Światło LED na obroży sterowane zdalnie. Funkcja antyszczekowa. Wodoszczelna, zanurzalna do 1 metra na czas 30 minut. Możliwość treningu do 3 psów. Nadajnik i odbiornik zasilane na ładowarkę. Kształt nadajnika i rozmieszczenie przycisków umożliwiające pełną kontrolę nad opcjami jedną ręką. Opcja blokady przycisków. LED wskaźnik poziomu baterii.

 

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów

1 729 zł 1 428 zł bez VAT
4 tygodnie
Kiedy dostanę towar?
wtorek 18. 07. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Garmin Sport PRO Bundle

Garmin Sport PRO Bundle to profesjonalna obroża treningowa znanego na całym świecie producenta. Dedykowana dla psów wszystkich ras. Zasięg 1200 metrów, odpowiedni dla najbardziej wymagających użytkowników zarówno dla podstawowego jak zaawansowanego treningu psów. 10 poziomów chwilowej lub ciągłej stymulacji, bez problemu dostosujesz siłę i czas trwania impulsu do wrażliwości Twojego psa.

Dodatkowo wibracja i dźwięk. Funkcja antyszczekowa - Bark Limiter rozpoznaje nadmierne szczekanie i ogranicza je. Światło LED na obroży sterowane zdalnie, możesz użyć tej opcji, aby szybko zlokalizować psa lub zwiększyć jego widoczność. Wodoszczelna, zanurzalna do 1 metra na czas 30 minut, Twój piesek może wejść do wody i pływać z obrożą do 30 minut.

Możliwość treningu do 3 psów, dokupując dodatkowy odbiornik możesz bez problemu za pomocą jednego nadajnika kontrolować do 3 psów jednocześnie.  Nadajnik i odbiornik zasilane za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki, nie ma potrzeby wymiany baterii. Kształt nadajnika i rozmieszczenie przycisków umożliwiające pełną kontrolę nad opcjami jedną ręką. Opcja blokady przycisków, zapobiega przypadkowemu aktywowaniu obroży np. gdy masz ją w kieszeni. LED wskaźnik poziomu baterii, zielona, pomarańczowa lub czerwona kontrolka poinformuje Cię o stanie baterii w nadajniku i obroży. 

 

Zasięg obroży

Garmin Sport PRO Bundle pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 1200 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej i profesjonalnej tresury psów. Garmin Sport PRO Bundle to idealny wybór do użycia w mieście i w lesie.

 

Typ korekcji

Garmin Sport PRO Bundle koryguje zachowane psa poprzez sygnał dźwiękowy, wibracje oraz impuls elektrostatyczny, który możesz ustawić na 10 poziomach. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. 2 rodzaje impulsu. Krótki trwający poniżej sekundy. Ciągły, wysyłany tak długo jak długo przytrzymywany jest przycisk impulsu (maksymalnie 8 sekund). Wibracja oraz sygnał dźwiękowy również może trwać do maksymalnie 8 sekund. Światło LED na obroży sterowane zdalnie, możesz użyć tej opcji, aby szybko zlokalizować psa lub zwiększyć jego widoczność. 

 

Tryb antyszczekowy 

Garmin Sport PRO Bundle wyposażona została w tryb antyszczekowy Bark Limiter. Rozpoznaje nadmierne szczekanie i ogranicza je. Możesz włączyć ograniczenia szczekania za pomocą wibracji, rosnącego stopniowo impulsu lub impulsu na wybranym poziomie. Funkcję możesz w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć. Uwaga: brak możliwości szkolenia psa z włączonym jednocześnie trybem antyszczekowym.

 

Baterie i ładowanie

Zarówno nadajnik jak i odbiornik Garmin Sport PRO Bundle zasilane są litowo jonowym akumulatorem. Doładujesz je bez problemu dzięki ładowarce dołączonej do zestawu. Ładowanie trwa do 2 godzin. Nadajnik na jednym ładowaniu wytrzyma około 80 godzin, odbiornik około 60 godzin. Żywotność baterii zależy od częstotliwości uruchamiania obroży.

 

Wodoszczelność

Garmin Sport PRO Bundle jest w pełni wodoszczelną obrożą, wykonana w normie wodoszczelności IPX7. Możliwość zanurzenia w wodzie do 30 minut do głębokości 1 metra. Do obroży może dostać się woda w czasie zanurzenia poniżej 1 metra, zanurzenia trwającego ponad 30 minut lub przy bardzo wysokim ciśnieniu wody.

 

Liczba psów

Garmin Sport PRO Bundle możesz użyć do treningu 3 psów w tym samym czasie. Dokupując kolejny odbiornik bez problemu i skutecznie możesz szkolić 3 psy za pomocą jednego nadajnika.

 

Długość obroży

Garmin Sport PRO Bundle to komfortowa plastikowa obroża. Jej noszenie nie sprawia pieskowi problemu, obroża wygodnie przylega do szyi, długosc jest regulowana od 20 do 65cm. 

 


Waga i rozmiary

Waga obroży bez paska to 65g. Wymiary obroży, 7,8 x 4,4 x 4,4 cm. Wymiary nadajnika, 5,4 x 13,6 x 3,5 cm

 

Zalety Wady
 • Zasięg 1200m
 • 10 poziomów impulsu (chwilowy lub ciągły)
 • Światło LED
 • Funkcja antyszczekowa (włączana zdalnie z pilota lub z obroży)
 • Wibracja
 • Dźwięk
 • Szybkie ładowanie do 2 godzin
 • Możliwość treninigu 3 psów jednocześnie.
 • Łatwa kontrola - dla każdej funkcji oddzielny przycisk
 • Wodoszczelna 
 • Brak możliwości treningu psa z jednocześnie włączonym trybem antyszczekowym

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

 • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
 • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
 • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Zasięg 1200 m
Frekwencja 27 MHz
Wydajnosć baterii nadajnika 1 - 3 dni
Wydajność baterii odbiornika 1 - 3 dni
Ekran brak
Wodoodporność zanurzalny
Funkcje impuls + wibracja + dźwięk
Zasilanie na ładowarkę
Waga nadajnika 125 g
Siła impulsu 10
Waga odbiornika 98 g
Wymiary nadajnika (sz/w/gr) 5,4 x 13,6 x 3,5 cm
Wymiary odbiornika (sz/w/gr) 7,8 x 4,4 x 4,4 cm
Długość obroży 20 - 65 cm
Tryb antyszczekowy tak
Siła dźwięku 1
Siła wibracji 1
Liczba psów 1 - 3 psy

Zawartość

 • Odbiornik
 • Nadajnik 
 • Krótkie elektrody
 • Długie elektrody 
 • Obroża
 • Ładowarka
 • Lampka testowa
 • Instrukcja obsługi

Instrukcje

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.