Canicom 5.202

Promocje

Num Axes Canicom 5.202 to nowoczesna obroża elektroniczna nowej serii 5. Kompaktowa obroża elektroniczna do podstawowego treningu do odległości 200 metrów. Odpowiednia dla małych, średnich i dużych psów. Dysponuje funkcjami dźwięku, wibracji, impulsu i booster. 10 poziomów impulsu. Wodoszczelna. Możliwość trenowania dwóch psów jednocześnie.

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów

Oferta ważna jeszcze
do 10. 06. 2023
Początkowo 800 zł 720 zł 595 zł bez VAT
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Canicom 5.202

Num Axes Canicom 5.202 to nowoczesna obroża elektroniczna nowej serii 5. Kompaktowa obroża elektroniczna dla mniej wymagającego treningu do odległości 200 metrów. Odpowiednia dla małych, średnich i dużych psów. Dysponuje funkcjami dźwięku, wibracji, impulsu i booster. 10 poziomów impulsu. Funkcję booster, definiujesz z wyprzedzeniem. Jest to przycisk ustawiany na wyższym poziomie niż impuls używany na codzień, wykorzystuj go do natychmiastowej reakcji w nagłych sytuacjach. Do treningu na większe odległości polecamy inne z naszych modeli z większym zasięgiem: CANICOM 5.500 (zasięg 500m) CANICOM 5.800 (zasięg 800 m) lub CANICOM 5.1500 (zasięg 1500 m) . Dokupując dodatkowy odbiornik do Canicom 5.202 możesz wykorzystać obrożę do treningu dwóch psów jednocześnie. Obroża wodoszczelna. Działa prawidłowo w temperaturze od -10 do +55 °C, możesz z niej korzystać przez cały rok!

Zasięg obroży

Num Axes Canicom 5.202 pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 200 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej tresury psów. Num Axes Canicom 5.202 to idealny wybór do użycia w mieście. W lesie gdzie są trudniejsze warunki może dojść do obniżenia zasięgu i obroża może okazać się niewystarczająca.

 

Typ korekcji 

Num Axes Canicom 5.202 koryguje zachowane psa poprzez sygnał dźwiękowy, wibracje lub impuls elektrostatyczny, który możesz ustawić na 10 poziomach. Brak limitu czasowego dla dźwięku. Wibrację oraz impuls możesz wysyłać maksymalnie przez 8 sekund. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. Funkcja booster. Jest to przycisk, którego intensywność ustawiasz przed treningiem. Wykorzystywany do natychmiastowej korekcji psa w niebezpiecznych, nagłych sytuacjach, gdy zwykły impuls może nie wystarczyć

 

Bateria i ładowanie

Nadajnik jest zasilany guzikową baterią 3V, typ CR2450, jej poziom wyświetlany jest na ekranie LCD. Odbiornik jest zasilany baterią 3V, typ CR2, jej poziom wyświetlany jest przez wskaźnik LED na odbiorniku. Bateria w obroży wytrzymuje do 3 miesięcy.

 

Wodoszczelność 

Num Axes Canicom 5.202 ma wodoszczelny odbiornik. Nadajnik jest wodoodporny, możesz go używać w lekkim deszczu, ale nie może zostać zanurzony.

 

Ilość psów 

Num Axes Canicom 5.202 możesz używać do treningu 2 psów w tym samym czasie. Dodatkowy odbiornik kupisz u nas w sklepie.

 

Ekran 

Num Axes Canicom 5.202 ma wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, dzięki któremu możesz psa trenować w dzień i w nocy. Na ekranie dostępne są wszystkie informacje - typ korekcji, poziom impulsu, moc sygnału oraz wskaźnik stanu baterii nadajnika.

 

Długość obroży.

Num Axes Canicom 5.202 to, wysokiej jakości obroża wykonana z plastiku. Pieskowi nie robi problemu jej noszenie, i dobrze trzyma sie na szyi. Długość obroży jest regulowana od  20 do 65 cm.

 


Waga i wymiary

Nadajnik ma szerokość 5,1 cm, wysokość 10,6 cm, głębokość 2,1 cm jego waga to 71 gramów. Odbiornik ma szerokość 7 cm, wysokość 3,2 cm, głębokość 5 cm a jego waga to 85 gramów. 

 

 

Zalety Wady
 • Wodoszczelny, zanurzalny odbiornik
 • Długa praca na baterii
 • 10 poziomów impulsu
 • booster
 • wibacja, dźwięk
 • łatwa obsługa - dla każdej funkcji osobny przycisk
 • możliwość trenowania 2 psów jednocześnie
 • zasięg  200 metrów

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

 • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
 • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
 • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Bateria w odbiorniku 3V CR2
Bateria w nadajniku 3V CR2450
Wydajnosć baterii nadajnika 6 - 8 miesięcy
Wydajność baterii odbiornika 1 - 3 miesiące
Ekran LCD podświetlany
Funkcje impuls + wibracja + dźwięk + booster
Zasilanie na baterie
Frekwencja 869 MHz
Waga nadajnika 71 g
Waga odbiornika 85 g
Wymiary nadajnika (sz/w/gr) 5,1 x 10,6 x 2,1 cm
Wymiary odbiornika (sz/w/gr) 5 x 7 x 3,2 cm
Długość obroży 20 - 65 cm
Tryb antyszczekowy nie
Siła dźwięku 1
Siła wibracji 1
Siła impulsu 10
Zasięg 200 m
Liczba psów 1 - 2 psy
Wodoodporność wodoszczelna (możliwość krótkiego zanurzenia)

Zawartość

 • Nadajnik
 • Odbiornik
 • Krótkie elektrody
 • Długie elektrody
 • Regulowana obroża
 • Bateria
 • Smyczka na szyję
 • Lampka testująca
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.