Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

E-Collar BP 504

Wyjątkowo obroża antyszczekowa renomowanego producenta z USA E-Collar Technologies. Najlepszej jakości rozwiązania, zaawansowana technologia zapewnia 100% efekt. 3 tryby działania. Jeden z 8 stopni impulsów, tylko dźwięk lub tryb automatyczny. 3 poziomy czułości na szczekanie.  Kompletnie wodoszczelna. Licznik szczeknięć. Zaawansowana technologia czujnika drgań eliminująca fałszywe (przypadkowe) aktywacje.

Więcej informacji ›

Dostępne 5 szt
844 zł 697 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P12378
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry
E-Collar BP 504
E-Collar BP 504
844 zł

Opis produktu

Wyjątkowo obroża antyszczekowa renomowanego producenta z USA E-Collar Technologies. Najlepszej jakości rozwiązania, zaawansowana technologia zapewnia 100% efekt. Większość psów reaguje na nią już po 15 minutach używania. 3 tryby działania. Jeden z 8 stopni impulsów, tylko dźwięk lub tryb automatyczny. 3 poziomy czułości na szczekanie. Tryb automatyczny. Kontrolka poziomu baterii. Kompletnie wodoszczelna. Licznik szczeknięć. Zaawansowana technologia czujnika drgań eliminująca fałszywe (przypadkowe) aktywacje.

 

 

 

Detekcja szczekania

Antyszczekowa obroża E-collar BP 504 wyposażona została w bardzo precyzyjną technologię rozpoznowania szczekania. Czujnik wibracji jest odizolowany od reszty obroży i nie grozi przypadkowe włączenie w momencie gdy pies przypadkowo otrze o coś obrożę lub podrapie się po niej. 

 

 

Typ korekty 

E-Collar BP 504 wykorzystuje do korekty szczekania impuls elektrostatyczny, który możesz całkowicie wyłączyć (pozostawić jedynie ostrzeżenie dźwiękowe) lub ustawić na jednym z 8 poziomów. Możesz też pozostawić wybór poziomu impulsu samemu urządzeniu. Obroża rozpozna, który poziom ograniczył szczekanie i przy okazji kolejnego szczekania włączy się dokładnie na tym poziomie.

 


Ustawienia obroży

Obroża antyszczekowa E-Collar BP 504 posiada 3 tryby działania: tylko dźwiek, impuls na jednym z 8 poziomów lub automatyczny tryb. Obroza wyposażona w licznik szczeknięć

 

Baterie i ładowanie

Obroża przeciwko szczekaniu BP 504 wyposażona została w litowo-jonowy akumulator, czas ładowania wynosi około 2 godzin, obroża wytrzyma na jednym naładowaniu od 2 do 7 dni w zależności od częstotliwości użycia i aktywacji. Obroża posiada kontrolkę stanu baterii

 

Wodoszczelność

E-Collar BP 504 jest całkowicie wodoszczelna i zanurzulny.

 

 

Rasa

Obroża E-Collar BP 504 przeznaczona jest dla dowolnego psa z wagą od 3,6 kg. Na podstawie doświadczenia, ze względu na wymiary tę obrożę polecamy dla psów z wagą od 10 kg. W zestawie znajdziesz krótkie elektrody i długie dla psów z długą sierścią.

 

 

Długość obroży

Obroża antyszczkowa BP 504 ma wysokiej jakości obrożę wykonaną z Biothane. Piesek chętnie ją nosi, sama obroża nie łapie zapachów i jest wygodna. Długość obroży jest regulowana od 20 do 78 cm. Obrożę bez problemu możesz wymienić na krótszą lub dłuższą.

 


Wymiary obroży

E-Collar BP 504 ma niewielkie wymiary 5cm x 3,5cm x 2,5cm i waży tylko 54 g.

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże antyszczekowe Obroże przeciw szczekaniu Według rasy Dla małych psów Dla średnich psów Dla dużych psów Dla największych psów Według typu korekty Elektryczne Dźwiękowe Według wodoszczelności Zanurzalne Według marki E-collar Obroże przeciw wyciu

Zobacz pełny opis

Parametry

Funkcje Impuls
Detekcja dźwięk
Regulacja wrażliwości tak
Wielkość Duże psy, Średnie psy
Wodoodporność Zanurzalny
Zasilanie Ładowanie USB
Długość obroży 20 - 78 cm
Praca na baterii odbiornik 2 - 7 dni
Poziom impulsu 8
Waga odbiornika 110 g
Wymiary odbiornika 6 x 4 x 3,5 cm
Elektrody Krótkie i długie elektrody

Instrukcja do pobrania

Obroże antyszczekowe

W czym pomoże Ci obroża antyszczekowa?

  • w oduczeniu nadmiernego szczekania i wycia w domu lub ogrodzie.
  • w oduczeniu szczekania na ludzi, psy, rowery czy samochody.
  • w oduczeniu szczekania lub wycia psa sąsiada
  • Pomóż psu zrozumieć niestosowność szczekania i uspokoić się innym zajęciem
  • Nie musisz rezygnować ze swojego pupila lub niepotrzebnie zamykać go z powodu niepokojącego szczekania.
  • Eliminuje przyczynę sąsiedzkich kłótni o szczekanie psa
  • Oduczyć psa szczekania biorąc pod uwagę jego wielkość i wiek

Produkty powiązane