iTrainer W227

Elektroniczne niewidzialne ogrodzenie iTrainer W227 to wysokiej klasy urządzenie. Szerokość strefy regulowana do 4 metrów. Siła impulsu jest odpowiednia dla średnich oraz wrażliwych większych psów, nie jest ona regulowana. Odbiornik jest w pełni wodoszczelny, można go używać także w wilgotnych warunkach. Dźwiękowe i wizualne ostrzeżenie przerwanej ciągłości ogrodzenia. Kontrolka stanu baterii na obroży. 

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów

490 zł 404 zł bez VAT
Dostepne 5 szt.
Kiedy dostanę towar?
środa 22. 03. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

iTrainer W227

Elektroniczne ogrodzenie iTrainer W227 to ekonomiczne niewidzialne ogrodzenie. Przed impulsem piesek usłyszy sygnał dźwiękowy. Gdy pies przekroczy granicę pierwszej strefy otrzyma sygnał ostrzegawczy. Wraz ze zbliżaniem się do strefy granicznej (przewodu) impuls będzie zwiększał moc. Szerokość stref jest regulowana, można ją ustawić od 30 cm do 4 m. Wodoodporny odbiornik, bateria w odbiorniku wytrzymuje do 1 miesiąca. Urządzenie jest dedykowane dla bardziej wrażliwych ras, ponieważ siła impulsu dla większych psów może nie być wystarczająca. Najwyższą moc impulsu osiągniemy stosując dobre jakościowo baterie, dedykowane dla tego typu urządzenia (polecamy baterie Energizer)

Niewidzialne ogrodzenie W227 jest odpowiednie psów o wadze od 8 kg (ze względu na wielkość odbiornika), do 50 kg (tylko bardziej wrażliwe rasy).

 

 

                
Regulacja stref

iTrainer W227 ma praktycznie opracowane strefy. Syngał dźwiękowy zostaje wysyłany na chwilę przed impuslem elektrostatycznym . Strefa korekcyjna jest ustawialna od 30 cm do 4 m według typu instalacji i długości przewodu

 

Rodzaj korekcji

iTrainer W227 ma dwa stopnie impulsu, który zmienia się adekwatnie do odległości od przewodu. Bliżej srefy granicznej impuls jest mocniejszy.

 


drát v balení
Przewód antenowy

Zestaw iTrainer W227 zawiera 300 metrów przewodu (bardzo słaby - polecamy instalacje na powierzchni), co jest w zupełności wystarczające do instalacji wokół domu. Jeśli przewód dołączony do zestawu jest za krótki, istnieje możliwość dokupienia dodatkowych metrów w naszym sklepie i przedłużenia go do 600 metrów.

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik iTrainer W227 zasilany jest na 9V baterie, które kupisz w każdym sklepie (polecamy markę Energizer). Wytrzymałość baterii to 2 miesiące a ceny zaczynają się już od 2 zł, co sprawia, że utrzymanie ogrodzenia w działaniu jest bardzo tanie. Obroża ma LEDowy wskaźnik  stanu baterii. Baza (nadajnik) jest zasilana z sieci. Istnieje możliwość zakupienia zasilania awaryjnego z akumulatorem na wypadek awarii prądu.

 

Wodoszczelność 

iTrainer W227 ma wodoodporny odbiornik o dobrej izolacji, dzięki czemu jego użycie jest możliwe w deszczu, śniegu. Odbiornik nie może zostać zanurzony w wodzie.

 

Ilość psów

iTrainer W227 możesz użyć do szkolenia więcej niż jednego psa. Kupując obroże dla kolejnych piesków rozszerzysz działanie urządzenia.

 

Długość obroży 

iTrainer W227 to nylonowa obroża. Piesek chętnie ją nosi a sama obroża dobrze trzyma na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 55 cm. Obroże można zamówić także dla pieska o szerszym obwodzie szyi. W takim wypadku prosimy przy składaniu zamówienia w polu UWAGI wpisać preferowany obwód obroży.

 


Waga i rozmiary

Baza ma szerokość 10,9 cm, wysokość 12,9 cm, głębokość 4,3 cm. Odbiornik ma szerokość 6,9 cm, wysokość 3,6 cm, głębokość 3,8 cm a waży 63 gramy (98 gramów z baterią).

 

Zalety Wady
 • Obroża wodoodporna
 • Bateria wystarczy na 1 miesiąc działania
 • Progresywny impuls w miare zbliżania sie granicy ogrodzenia
 • Niska cena
 • Brak możliwości regulacji siły impulsu
 • Brak strefy ostrzegającej
 • Większe rozmiary odbiornika
 • Słaby przewód

W czym pomoże ogrodzenie elektroniczne?

 • w efektywnym zapobieganiu ucieczkom psa z ogrodu lub posesji. Dzięki ogrodzeniu nie będziesz musieć przywiązywać psa ani zamykać w budzie lub klatce. Pies będzie mieć większą swobodę i może się poruszać bez problemu na wyznaczonym przez Ciebie terenie
 • oduczysz w ten sposób psa przeskakiwania i podkopywania płotu
 • unikniesz ucieczek psa w kierunku niebezpiecznych dróg lub ulic i oszczędzisz czas na jego poszukiwania

 
Parametry techniczne

Siła impulsu 2
Siłą dźwięku 1
Długość obroży 20 - 55 cm
Bateria w odbiorniku 9V
Wymiary odbiornika 6,9 x 3,6 x 3,8 cm
Frekwencja 12,8 kHz
Obwód terenu 600 m
Waga odbiornika 98 g
Kabel w opakowaniu 300 m
Funkcja impuls, dźwięk
Liczba psów nieograniczona
Wodoodporność wodoodporny
Żywotność baterii 10 - 20 dni

Zawartość

 • 1 x Nadajnik - baza
 • 1 x Zasilacz
 • 1 x Odbiornik z nylonową obrożą
 • 1 x Para elektrod dla psów z długą sierścią
 • 1 x Para elektrod dla psów z krótką sierścią
 • 1 x 300 metrów przewodu
 • 1 x 20x sztuk chorągiewek do oznaczenia terenu
 • 1 x 9V baterie
 • 1 x Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.