Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

iTrainer W227

Elektroniczne niewidzialne ogrodzenie iTrainer W227 to wysokiej klasy urządzenie. Szerokość strefy regulowana do 4 metrów. Siła impulsu jest odpowiednia dla średnich oraz wrażliwych większych psów, nie jest ona regulowana. Odbiornik jest w pełni wodoszczelny, można go używać także w wilgotnych warunkach. Dźwiękowe i wizualne ostrzeżenie przerwanej ciągłości ogrodzenia. Kontrolka stanu baterii na obroży. 

Więcej informacji ›

Dostępne 8 szt
472 zł 390 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P207
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(7)
Elektronický plot pro psy iTrainer W227
iTrainer W227
472 zł

Opis produktu

Elektroniczne ogrodzenie iTrainer W227 to ekonomiczne niewidzialne ogrodzenie. Przed impulsem piesek usłyszy sygnał dźwiękowy. Gdy pies przekroczy granicę pierwszej strefy otrzyma sygnał ostrzegawczy. Wraz ze zbliżaniem się do strefy granicznej (przewodu) impuls będzie zwiększał moc. Szerokość stref jest regulowana, można ją ustawić od 30 cm do 4 m. Wodoodporny odbiornik, bateria w odbiorniku wytrzymuje do 1 miesiąca. Urządzenie jest dedykowane dla bardziej wrażliwych ras, ponieważ siła impulsu dla większych psów może nie być wystarczająca. Najwyższą moc impulsu osiągniemy stosując dobre jakościowo baterie, dedykowane dla tego typu urządzenia (polecamy baterie Energizer)

Niewidzialne ogrodzenie W227 jest odpowiednie psów o wadze od 8 kg (ze względu na wielkość odbiornika), do 50 kg (tylko bardziej wrażliwe rasy).

 

 

                
Regulacja stref

iTrainer W227 ma praktycznie opracowane strefy. Syngał dźwiękowy zostaje wysyłany na chwilę przed impuslem elektrostatycznym . Strefa korekcyjna jest ustawialna od 30 cm do 4 m według typu instalacji i długości przewodu

 

Rodzaj korekcji

iTrainer W227 ma dwa stopnie impulsu, który zmienia się adekwatnie do odległości od przewodu. Bliżej srefy granicznej impuls jest mocniejszy.

 


drát v balení
Przewód antenowy

Zestaw iTrainer W227 zawiera 300 metrów przewodu (bardzo słaby - polecamy instalacje na powierzchni), co jest w zupełności wystarczające do instalacji wokół domu. Jeśli przewód dołączony do zestawu jest za krótki, istnieje możliwość dokupienia dodatkowych metrów w naszym sklepie i przedłużenia go do 600 metrów.

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik iTrainer W227 zasilany jest na 9V baterie, które kupisz w każdym sklepie (polecamy markę Energizer). Wytrzymałość baterii to 2 miesiące a ceny zaczynają się już od 2 zł, co sprawia, że utrzymanie ogrodzenia w działaniu jest bardzo tanie. Obroża ma LEDowy wskaźnik  stanu baterii. Baza (nadajnik) jest zasilana z sieci. Istnieje możliwość zakupienia zasilania awaryjnego z akumulatorem na wypadek awarii prądu.

 

Wodoszczelność 

iTrainer W227 ma wodoodporny odbiornik o dobrej izolacji, dzięki czemu jego użycie jest możliwe w deszczu, śniegu. Odbiornik nie może zostać zanurzony w wodzie.

 

Ilość psów

iTrainer W227 możesz użyć do szkolenia więcej niż jednego psa. Kupując obroże dla kolejnych piesków rozszerzysz działanie urządzenia.

 

Długość obroży 

iTrainer W227 to nylonowa obroża. Piesek chętnie ją nosi a sama obroża dobrze trzyma na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 55 cm. Obroże można zamówić także dla pieska o szerszym obwodzie szyi. W takim wypadku prosimy przy składaniu zamówienia w polu UWAGI wpisać preferowany obwód obroży.

 


Waga i rozmiary

Baza ma szerokość 10,9 cm, wysokość 12,9 cm, głębokość 4,3 cm. Odbiornik ma szerokość 6,9 cm, wysokość 3,6 cm, głębokość 3,8 cm a waży 63 gramy (98 gramów z baterią).

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Elektroniczne ogrodzenia Ogrodzenia Według marki iTrainer Według powierzchni do 600 metrów Według rasy Dla średnich psów Dla dużych psów

Zobacz pełny opis

Parametry

Funkcje Dźwięk, Impuls
Kabel w opakowaniu 300 m
Průřez drátu v balení 0,1 mm
Obwód terenu 600 m
Ilość psów Nielimitowane
Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy
Wodoodporność Wodoodporny
Długość obroży 20 - 51 cm
Praca na baterii odbiornik 20 - 30 dní
Bateria w odbiorniku 9V baterie
Zasilanie odbiornika Baterie
Zasilanie pilota Síťový adaptér
Waga odbiornika 98 g
Wymiary nadajnika 10,9 x 12,9 x 4,3 cm
Wymiary odbiornika 6,9 x 3,6 x 3,8 cm

template.product.files.headline

Ogrodzenia dla psów

W czym pomoże ogrodzenie elektroniczne?

  • w efektywnym zapobieganiu ucieczkom psa z ogrodu lub posesji. Dzięki ogrodzeniu nie będziesz musieć przywiązywać psa ani zamykać w budzie lub klatce. Pies będzie mieć większą swobodę i może się poruszać bez problemu na wyznaczonym przez Ciebie terenie
  • oduczysz w ten sposób psa przeskakiwania i podkopywania płotu
  • unikniesz ucieczek psa w kierunku niebezpiecznych dróg lub ulic i oszczędzisz czas na jego poszukiwania

 

Produkty powiązane

Niewidzialne elektroniczne ogrodzenie Canifugue
Warianty (5)
dla 5 psów dla 4 psów dla 3 psów dla 2 psów dla 1 psa

Elektryczne ogrodzenie Canifugue

Dostępne
1 059 zł

Porównaj

Elektryczne ogrodzenie Canifugue MIX 2015
Warianty (5)
dla 5 psów dla 4 psów dla 3 psów dla 2 psów dla 1 psa

Elektryczne ogrodzenie Canifugue MIX 2015

Dostępne
1 324 zł

Porównaj

Neviditelný plot Canifugue MIX
Warianty (5)
dla 2 psów dla 5 psów dla 4 psów dla 3 psów dla 1 psa

Canifugue Mix

Dostępne
1 267 zł

Porównaj

Polecamy
PetSafe dla dużych psów
Warianty (1)
dla 1 psa

PetSafe dla dużych psów

Dostępne
1 210 zł

Porównaj

Ogrodzenie dla psów iTrainer HT-023
Warianty (5)
dla 1 psa dla 5 psów dla 4 psów dla 3 psów dla 2 psów

iTrainer HT-023

Dostępne
339 zł

Porównaj

Ostatnio oglądane

Elektronický plot pro psy iTrainer W227
Warianty (5)
dla 1 psa dla 2 psów dla 3 psów dla 4 psów dla 5 psów

iTrainer W227

Dostępne
472 zł

Porównaj