Elektroniczne ogrodzenie dla psów PetSafe Basic

Polecamy

Niewidzialne ogrodzenie, pastuch firmy PetSafe to jedna z najlepszych firm na rynku. Ograniczenie ucieczek z posesji lub wyznaczenie terenu dla psa dzięki 4 stopniom korekty, dodatkowo dźwięk. Odpowiedni dla mniejszych i średnich ras psów do około 25 kg. Będzie także odpowiednie dla wrażliwych większych psów. Odbiornik na obroży psa jest w pełni wodoszczelny. Przed korektą impulsem dźwiękowa strefa ostrzegawcza. Zasilanie specjalną baterią RFA-67, zapewnia działanie 1-3 miesięcy. Dla psów od 4 kg.

 

830 zł 685 zł bez VAT
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Elektroniczne ogrodzenie dla psów PetSafe Basic

Niewidzialne ogrodzenie, pastuch firmy PetSafe to jedna z najlepszych firm na rynku. Ograniczenie ucieczek z posesji lub wyznaczenie terenu dla psa dzięki 4 stopniom korekty, dodatkowo dźwięk. Odpowiedni dla mniejszych i średnich ras psów do około 25 kg. Będzie także odpowiednie dla wrażliwych większych psów. Odbiornik na obroży psa jest w pełni wodoszczelny. Przed korektą impulsem dźwiękowa strefa ostrzegawcza. Zasilanie specjalną baterią RFA-67, zapewnia działanie 3-6 miesięcy. Dla psów od 4 kg. Wbudowany system przeciw ucieczkom, obroża automatycznie zwiększy poziom korekty jeśli pies przekroczy 20% wyznaczonej strefy. Przykładowo jeśli strefa zaczyna się 10 metrów od kabla, to po przekroczeniu 2 metrów obroża wyśle mocniejszy impuls aby zapobiec przekroczeniu wyznaczonej granicy. Urządzenie posiada także wbudowany system bezpieczeństwa. Jeśli pies pozostaje w strefie korekty przez 15 sekund impuls wyłączy się automatycznie do momentu aż pies wróci do bezpiecznej strefy. 4 stopnie korekty umożliwiają dopasowanie obroży dla psów wrażliwych, o średnim temperamencie i bardziej upartych.

 

 


Regulacja stref

Ogrodzenie PetSafe Basic umożliwia ustawienie szerokości strefy za pomocą pokrętła na nadajniku. Szerokość strefy może wynosić od 30 cm do 4 metrów.

 

Typ korekty 

PetSafe PetSafe PRF-3004W-20 wysyła korektę impulsem na 4 poziomach, można także ustawić sam dźwięk bez impulsu. Siła impulsu jest wystarczająca dla małych i średnich psów oraz wrażliwych psów większych ras.

 


drát v baleníPrzewód w zestawie

W zestawie PetSafe Basic znajduje się 150 metrów izolowanego przewodu o przekroju 0,5mm. Jeśli potrzebujesz dłuższego przewodu bez problemu możesz dokupić kompatybilny przewód w akcesoriach i połaczyć go aby stworzyć jedną pętlę.

 

Baterie i ładowanie

Odbiornik (obroża) PetSafe Basic zasilany jest specjalną baterią RFA-67, którą możesz kupić w naszym sklepie. Czas działania tej baterii wynosi w zależności od częstotliwości aktywacji od 1 do 3 miesięcy. Nadajnik (centralka) podłączany jest do gniazdka.

 

Wodoszczelność

PetSafe Basic ma w zestawie wodoszczelny odbiornik. Pies może bez problemu używać go w deszczu, wejść do basenu i kąpać się bez ograniczeń. Nadajnik powininen być w umieszczony w miejscu nienarażonym na opady i zacienionym. Temperatura pracy nadajnika wynosi od - 20 do 40 ℃.

 

Liczba psów

PetSafe Basic to systemu dla nieograniczonej ilości psów. Dokupując dodatkową obrożę możesz mieć w systemie dowolną ilość psów.

 

Długość obroży

PetSafe Basic ma wytrzymałą obrożę, która świetnie przylega do szyi psa. Piesek nosi ją bez problemu. Długość jest regulowana od 20 do 66 cm.

 


Waga i rozmiary

Centralka ma szerokość 10,9 cm, wysokość to 12,5 cm a głębokość 5,4cm. Odbiornik na obroży ma szerokość 5,1 cm, wysokość 1,9 cm i głębokość 1,9 cm i waży 71 gramów (łącznie z baterią).

 

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Siła impulsu 4
Siłą dźwięku 1
Długość obroży 66 cm
Bateria w odbiorniku RFA-67D-11
Wymiary odbiornika 5.8 cm x 2,5 cm x 3,3 cm
Obwód terenu 600 m
Kabel w opakowaniu 150 m
Liczba psów nieograniczona
Wodoodporność zanurzalny
Waga odbiornika 71g
Typ korekcji dźwięk + impuls
Ładowanie odbiornika Baterie
Zasilanie nadajnika z sieci
Czas pracy odbiornika 1 do 3 miesięcy

Instrukcje

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.