Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

Polecamy

Elektroniczne ogrodzenie dla psów PetSafe Basic

Niewidzialne ogrodzenie, pastuch firmy PetSafe to jedna z najlepszych firm na rynku. Ograniczenie ucieczek z posesji lub wyznaczenie terenu dla psa dzięki 4 stopniom korekty, dodatkowo dźwięk. Odpowiedni dla mniejszych i średnich ras psów do około 25 kg. Będzie także odpowiednie dla wrażliwych większych psów. Odbiornik na obroży psa jest w pełni wodoszczelny. Przed korektą impulsem dźwiękowa strefa ostrzegawcza. Zasilanie specjalną baterią RFA-67, zapewnia działanie 1-3 miesięcy. Dla psów od 4 kg.

 

Więcej informacji ›

Dostępne 2 szt
791 zł 654 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P44526
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(8)
Elektroniczne ogrodzenie dla psów PetSafe Basic
Elektroniczne…
791 zł

Opis produktu

Niewidzialne ogrodzenie, pastuch firmy PetSafe to jedna z najlepszych firm na rynku. Ograniczenie ucieczek z posesji lub wyznaczenie terenu dla psa dzięki 4 stopniom korekty, dodatkowo dźwięk. Odpowiedni dla mniejszych i średnich ras psów do około 25 kg. Będzie także odpowiednie dla wrażliwych większych psów. Odbiornik na obroży psa jest w pełni wodoszczelny. Przed korektą impulsem dźwiękowa strefa ostrzegawcza. Zasilanie specjalną baterią RFA-67, zapewnia działanie 3-6 miesięcy. Dla psów od 4 kg. Wbudowany system przeciw ucieczkom, obroża automatycznie zwiększy poziom korekty jeśli pies przekroczy 20% wyznaczonej strefy. Przykładowo jeśli strefa zaczyna się 10 metrów od kabla, to po przekroczeniu 2 metrów obroża wyśle mocniejszy impuls aby zapobiec przekroczeniu wyznaczonej granicy. Urządzenie posiada także wbudowany system bezpieczeństwa. Jeśli pies pozostaje w strefie korekty przez 15 sekund impuls wyłączy się automatycznie do momentu aż pies wróci do bezpiecznej strefy. 4 stopnie korekty umożliwiają dopasowanie obroży dla psów wrażliwych, o średnim temperamencie i bardziej upartych.

 

 


Regulacja stref

Ogrodzenie PetSafe Basic umożliwia ustawienie szerokości strefy za pomocą pokrętła na nadajniku. Szerokość strefy może wynosić od 30 cm do 4 metrów.

 

Typ korekty 

PetSafe PetSafe PRF-3004W-20 wysyła korektę impulsem na 4 poziomach, można także ustawić sam dźwięk bez impulsu. Siła impulsu jest wystarczająca dla małych i średnich psów oraz wrażliwych psów większych ras.

 


drát v baleníPrzewód w zestawie

W zestawie PetSafe Basic znajduje się 150 metrów izolowanego przewodu o przekroju 0,5mm. Jeśli potrzebujesz dłuższego przewodu bez problemu możesz dokupić kompatybilny przewód w akcesoriach i połaczyć go aby stworzyć jedną pętlę.

 

Baterie i ładowanie

Odbiornik (obroża) PetSafe Basic zasilany jest specjalną baterią RFA-67, którą możesz kupić w naszym sklepie. Czas działania tej baterii wynosi w zależności od częstotliwości aktywacji od 1 do 3 miesięcy. Nadajnik (centralka) podłączany jest do gniazdka.

 

Wodoszczelność

PetSafe Basic ma w zestawie wodoszczelny odbiornik. Pies może bez problemu używać go w deszczu, wejść do basenu i kąpać się bez ograniczeń. Nadajnik powininen być w umieszczony w miejscu nienarażonym na opady i zacienionym. Temperatura pracy nadajnika wynosi od - 20 do 40 ℃.

 

Liczba psów

PetSafe Basic to systemu dla nieograniczonej ilości psów. Dokupując dodatkową obrożę możesz mieć w systemie dowolną ilość psów.

 

Długość obroży

PetSafe Basic ma wytrzymałą obrożę, która świetnie przylega do szyi psa. Piesek nosi ją bez problemu. Długość jest regulowana od 20 do 66 cm.

 


Waga i rozmiary

Centralka ma szerokość 10,9 cm, wysokość to 12,5 cm a głębokość 5,4cm. Odbiornik na obroży ma szerokość 5,1 cm, wysokość 1,9 cm i głębokość 1,9 cm i waży 71 gramów (łącznie z baterią).

 

 

Produkt znajduje się w kategoriach

PetSafe Ogrodzenia Elektroniczne ogrodzenia Według rasy Dla średnich psów Dla dużych psów Według powierzchni do 600 metrów Według marki

Zobacz pełny opis

Parametry

Funkcje Impuls, Dźwięk
Kabel w opakowaniu 150 m
Průřez drátu v balení 0,5 mm
Obwód terenu 600 m
Ilość psów Nielimitowane
Wielkość Duże psy, Średnie psy, Dla upartych psów
Wodoodporność Zanurzalny
Długość obroży 20 - 66 cm
Praca na baterii odbiornik 3 - 6 měsíců
Bateria w odbiorniku RFA-67
Zasilanie odbiornika Baterie
Zasilanie pilota Síťový adaptér
Poziom dźwięku 4
Poziom impulsu 4
Waga odbiornika 42,5 g
Wymiary nadajnika 10,9 x 12,5 x 5,4 cm
Wymiary odbiornika 5,1 x 1,9 x 1,9 cm
Elektrody Krótkie i długie elektrody

template.product.files.headline

Produkty powiązane

Ogrodzenie dla psów iTrainer HT-023
Warianty (5)
dla 1 psa dla 5 psów dla 4 psów dla 3 psów dla 2 psów

iTrainer HT-023

Dostępne
338 zł

Porównaj

Niewidzialne ogrodzenie Canifugue 2015
Warianty (5)
dla 5 psów dla 4 psów dla 3 psów dla 2 psów dla 1 psa

Canifugue 2015

Dostępne
942 zł

Porównaj

Niewidzialne elektroniczne ogrodzenie Canifugue
Warianty (5)
dla 5 psów dla 4 psów dla 3 psów dla 2 psów dla 1 psa

Elektryczne ogrodzenie Canifugue

Dostępne
1 056 zł

Porównaj

E-collar DF-1000
Warianty (5)
dla 1 psa dla 2 psów dla 3 psów dla 4 psów dla 5 psów

E-collar DF-1000

Dostępne
2 301 zł

Porównaj

Ostatnio oglądane