Petrainer PET618

Petrainer PET618 to nowa seria wytrzymałych, ładowanych i w pełni wodoszczelnych obroży, do amatorskiego i profesjonalnego treningu psów. Ten model treningowej obroży ma zasięg do 600 m, posiada funkcje dźwięku impulsu i wibracji. Obroża jest odpowiednia dla małych, średnich i dużych psów. Dokupując kolejny odbiornik możesz wykorzystać obrożę do treningu 3 psów w tym samym czasie.

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów

889 zł 734 zł bez VAT
Dostepne 7 szt.
Kiedy dostanę towar?
piątek 03. 02. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Petrainer PET618

Ostrzeżenie: Nasza firma jest jedynym oficjalnym dystrybutorem marki Petrainer w Polsce. Poważnie ostrzegamy przed zakupem podejrzanie tanich produktów firmy Petrainer od innych sprzedawców. W większości przypadków są to kopie lub produkty nie przeznaczone na PL rynek - tzw. szary import. Tylko w naszym sklepie i w sieci autoryzowanych sprzedawców gwarantujemy 100% oryginalność, 2 lata gwaranacji i instrukcję w języku polskim.

Petrainer PET618 to nowa seria wytrzymałych, ładowanych i w pełni wodoszczelnych obroży, do amatorskiego i profesjonalnego treningu psów. Ten model treningowej obroży ma zasięg do 600 m, posiada funkcje dźwięku, impulsu i wibracji. Obroża jest odpowiednia dla małych, średnich i dużych psów. Dokupując kolejny odbiornik możesz wykorzystać obrożę do treningu 3 psów w tym samym czasie. Urządzenie posiada możliwość ustawienia mocy impulsu i wibracji od poziomu 0 do poziomu 8, dzięki temu jest odpowiednie dla wszystkich psów 5 kg do 90 kg. Dzięki inteligentnemu czujnikowi ruchu obroża oszczedza energię - kiedy czujnik zarejestruje brak ruchu przełączy sie do trybu stand-by. Nadajnik Petrainer PET618 ma podświetlany LCD ekran, jest bardzo mały, lekki i ergonomicznie zaprojektowany, wygodny w codziennym użytkowaniu. W porównaniu do swojego poprzednika Petrainer PET618 zasilany jest przez ładowany odbiornik i nadajnik. Oprócz tego posiada w pełni wodoodporny odbiornik (nie przeszkadza mu delikatny deszcz). Dokupując kolejny odbiornik możesz treningową obrożę Petrainer PET617 wykorzystać do szkolenia 3 psów w tym samym czasie.

 

 

Zasięg obroży

Petrainer PET618 pomoże Ci trenować Twojego psa bez użycia smyczy aż do 600 metrów. Zasięg 600 metrów jest wystarczający zarówno dla podstawowego, jak i zaawansowanego treningu większości psów. Petrainer PET618 jest idealny do użytkowania w mieście, jak i w lesie, gdzie są gorsze warunki i może dojść do obniżenia zasięgu.

 

Typ korekcji

Petrainer PET618 ma możliwość użycia jako korekcji dźwięk, wibracji i impulsu elektrostatycznego. Wibracje i moc impulsu możesz ustawić na 8 poziomach. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisku na nadajniku

 

Bateria i ładowanie

Nadajnik Petrainer PET618 jest wyposażony ładowany litowo-jonowy akumulator o pojemności 500mAh, jego wytrzymałość sięga 14 dni. Odbiornik także zasilany jest przez ładowany akumulator, o pojemności 240mAh a jego wytrzymałość to 3- 5 dni.

 

Wodoszczelność

Petrainer PET618 wyposażony jest w woododporny odbiornik, obrożę do delikatnego deszczu. Nie należy psa szkolić w wodzie lub mocnym deszczu. Nadajnik posiada podstawową ochronę przeciw wodze, jest wodoodporny.

 

Ilość psów

Petrainer PET618 możesz użyć do kontroli wiekszej ilości psów w tym samym czasie bez utraty efektywności. Dokupując kolejna obrożę możesz rozszerzyć trening do 3 psów jednocześnie. Na nadajniku znajdziesz przycisk, dzięki któremu przełaczasz pomiędzy poszczególnymi psami.

 

 

Długość obroży

Petrainer PET618 ma wytrzymałą, dobrej jakości obrożę wyprodukowana z nylonu. Piesek nosi ją chętnie a sama obroża dobrze trzyma się na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 68 cm.

 


Waga i rozmiary

Nadajnik ma szerokość 4 cm, wysokość 18 cm (z anteną), grubość 3,5 cm, jego waga to 96 g. Odbiornik ma szerokość 7,6 cm, wysokość 3,5 cm, grubość 3,5 cm, jego waga to 67 g. 

 

Zalety Wady
 • zasięg 800 metrów
 • długa praca na akumulatorze
 • wodoodporny odbiornik
 • 8 poziomów impulsu
 • mały, lekki i ergonomicznie wykonany nadajnik
 • możliwość treningu 3 psów w tym samym czasie
 • ładowany odbiornik i nadajnik
 • wyższa cena

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

 • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
 • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
 • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Bateria w odbiorniku 240 mAh
Waga nadajnika 69,7 g
Wydajnosć baterii nadajnika 10 - 14 dni
Wydajność baterii odbiornika 3 - 7 dni
Ekran brak
Wodoodporność wodoodporny
Funkcje impuls + wibracja + dźwięk
Zasilanie na ładowarkę
Frekwencja 915 MHz
Waga odbiornika 66,9 g
Bateria w nadajniku 500 mAh
Wymiary nadajnika (sz/w/gr) 4 x 18 x 3,5 cm
Wymiary odbiornika (sz/w/gr) 7,6 x 3,5 x 3,5 cm
Długość obroży 20 - 68 cm
Tryb antyszczekowy nie
Siła dźwięku 1
Siła wibracji 1
Siła impulsu 8
Zasięg 800 m
Liczba psów 1 - 2 psy

Zawartość

 • Odbiornik
 • Nadajnik 
 • Ładowarka
 • Krótkie elektrody 
 • Regulowana obroża
 • Akumulatory 
 • Lampka testująca
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.