Dogtra eF-3500

Elektroniczne ogrodzenie Dogtra EF-3500 to profesjonalne niewidoczne ogrodzenie przeznaczone zarówno dla upartych jak i łagodnych psów. Ogrodzenie Dogtra EF-3500 umożliwa wyznaczenie strefy bezpiecznego poruszania się na wyznaczonym obszarze do 40 hektarów. Twój pies zostanie ostrzeżony w momencie zbliżania się do wyznaczonej granicy za pomocą regulowanych na obroży psa korekt. Ostrzeżenia dostępne są na 8 poziomach intensywności. Przed ostrzeżeniem impulsem wysyłana jest wibracja. Obroża w pełni wodoszczelna. Urządzenie można rozszerzyć dla nieogranicznej ilości psów. W zestawie 150 metrów kabla. Obroża na ładowarkę. Możliwość wyłączenia impulsu i pozostawienia tylko wibracji.

Wybór opcji produktu
  • Liczba psów

1 975 zł 1 632 zł bez VAT
W drodze 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
dostawa 3 - 10 dni
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Dogtra eF-3500

Elektroniczne ogrodzenie Dogtra EF-3500 to profesjonalne niewidoczne ogrodzenie przeznaczone zarówno dla upartych jak i łagodnych psów. Ogrodzenie Dogtra EF-3500 umożliwa wyznaczenie strefy bezpiecznego poruszania się na wyznaczonym obszarze do 40 hektarów. Twój pies zostanie ostrzeżony w momencie zbliżania się do wyznaczonej granicy za pomocą regulowanych na obroży psa korekt. Ostrzeżenia dostępne są na 8 poziomach intensywności. Obroża w pełni wodoszczelna. Urządzenie można rozszerzyć dla nieogranicznej ilości psów. Wystarczy dokupić dodatkowy odbiornik dla kolejnego psa lub psów. W zestawie 150 metrów kabla. Bez problemu możesz dokupić kolejne metry aby zwiększyć zakres działania urządzenia.
                                           
Elektroniczne ogrodzenie Dogtra EF-3500 to najwyżej jakości urządzenie, które zapewnie niezawodne działanie dla bezpieczeństwa psów. Odbiornik czyli obroża jest całkowicie wodoszczelna wykonana z wyjątkowo wytrzymałych materiałów. O zbliżeniu się do strefy granicznej Twój pies zostanie powiadomiony za pomocą dwóch sygnałów. Dogtra EF-3500 najpierw wyśle wibrację następnie impuls według wybranego poziomu. Impuls jest regulowany na obroży, w większości przypadków wystarczają do ograniczenia ucieczek psa najniższe poziomy impulsu. Impuls możesz wyłączyć i pozostawić w działaniu tylko wibracje.
 
 
 
 
                                                
 
 
 
 
W zestawie znajduje się kabel o długości 150 metrów. Dodatkowy kabel możesz dokupić i rozszerzyć długość niewidzialnego płotu do 4000 metrów. Kabel musi tworzyć zamkniętą pętle. Przed zainstalowaniem ogrodzenia warto narysować schemat terenu i zaznaczyć przebieg ogrodzenia. Kabel najlepiej umieścić w ziemi aby nie przeszkodzał w codziennym funkcjonowaniu. Przewód może być też rozciągnięty po płocie lub po prostu można go rozłożyć na ziemi. Jeżeli umieścisz kabel w ziemi (wystaczy 10-15 cm)możesz oznaczyć granicę za pomiocą chorągiewek dołączonych do zestawu. Wizualna granica pozwoli psu szybciej i lepiej zapoznać się z dozwolonym terenem i ułatwi mu orientację.
 
 
 
                                                 
 
 
 
Po instalacji i podłączeniu bazy do źródła prądu przewód będzie wysyłał sygnał radiowy. Za pomocą sygnału radiowego obroża odbiera informację o zbliżaniu się psa do wyznaczonej granicy. Na obroży ustawisz moc sygnału, który ma być wysyłany przez obrożę. Najczęściej pomagają już najniższe poziomy impulsu, które znięchęcą psa do ucieczki. Nie są to impulsy, które przekraczają próg bólu.
Kontroli na nadajniku informują o prawidłowej pracu urządzenia lub o błędzie np. przerwany kabel. Najlepszym rozwiązanie jest wkopanie przewodu do ziemi, pozwoli to na uniknięcie mechanicznych uszkodzeń.
 
 

                             

                                 

 

 

 

 

 

Ustawienie stref

Dogtra EF-3500 wysyła ostrzeżenia w postaci impulsów i wibracji. Wibracja to sygnał ostrzegawczy, który wysyłany jest przed impulsem. Urządzenie posiada możliwość wyłączenia ostrzeżenia za pomocą impulsu i wysyłanie tylko wibracji. Szerokość strefy jest regulowana. Można ustawić ją w odległości od 30 cm do 4 m od kabla.  

 

Typ korekcji

Elektroniczne ogrodzenie Dogtra EF-3500 posiada 8 poziomów impulsu oraz wibracje. Bez problemu dostosujesz siłę impulsu do wrażliwości Twojego psa. Siłę impulsu możesz zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na obroży. Możesz włączyć tylko wibracje.

 

drát v balení

Przewód w zestawie 

Dogtra EF-3500 posiada w zestawie przewód o długości 150 m. Długość ogrodzenia możesz rozszerzyć do 4 kilometrów dokupując dodatkowy przewód.

 

Baterie i ładowanie

Nadajnik Dogtra EF- 3500 zasilany jest jak wszystkie tego typu urządzenia z gniazdka. Natomiast obroża zasilana jest ładowarką. Czas ładowania wynosi 2 godziny. Obroża w działaniu w zależności od częstotliwości aktywacji wytrzymuje do 2 miesięcy.

 

Wodoszczelność

Obroża jest w pełni wodoszczelna jest wyjątkowo odporne, to jedno z najlepszych urządzeń na rynku. Odbiornik bez problemu może być zanurzony w wodzie!

 

Liczba psów

Urządzenie jest przeznaczone do nieograniczonej ilości psów. Dokupując kolejny odbiornik do Dogtra EF-3500 możesz włączyć do systemu dowolną ilość psów.

 

 

 Długość obroży

Obroża jest regulowana od 20 do 70 cm. Przeznaczone dla psów od 6 kg. W zestawie znajdują się krótkie elektrody dla psów z krótką sierścią. Dodatkowo w zestawie jest element przedłużający długość elektrod, dzięki czemu obroża sprawdzi się u psów z długą sierścią.

 

 

Waga i rozmiary

Kompaktowa i lekka obroża waży jedynie 74 g dlatego jest odpowiednia także dla psów z wagą od 6kg

Wymiary odbiornika: 5,8 cm x 2,8 cm x 3,8 cm (wysokość, szerokość, grubość)

 

             

 

 

 

 

 

 

                                                            

Zalety Wady

Najwyższa jakość

Odbiornik na ładowarkę

Długa praca na baterii

Impuls i wibracja

Możliwość wyłączenia impulsu

Odbiornik wodoszczelny

Kompatkowe wymiary dla psów od 6 kg

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy

Parametry techniczne

Siła impulsu nízká až střední, možno blokovat
Siła wibracji nízká až střední
Wymiary odbiornika 5,8 x 2,8 x 3,8 cm
Waga odbiornika 74 g
Liczba psów nieograniczona
Wodoodporność zanurzalny
Waga odbiornika 75g
Typ korekcji wibracja + impuls
Regulacja impulsu 8 poziomów
Ilość psów Nielimitowane
Ładowanie odbiornika Ładowany
Regulacja wibracji 8 úrovní

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.