Patpet 630

Patpet 630 to wibracyjna obroża treningowa. Obroża jest wodoodporna na deszcz, jako korekt nie wykorzystuje impulsu elektrostatycznego. Patpet 630 umożliwia trening dwóch psów za pomocą jednego nadajnika. Zasięg do 600 metrów jest odpowiedni dla większości sytuacji treningowych. Pilot intuicyjny i łatwy w kontroli. Podświetlany wyświetlacz LCD ułtawi trening po zmroku.

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów

704 zł 582 zł bez VAT
Dostepne 6 szt.
Kiedy dostanę towar?
piątek 09. 06. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Patpet 630

Patpet 630 to wysokiej jakości obroża treningowa jako ostrzeżenia są do dyspozycji dźwięk, wibracja. Dodatkowo z poziomu pilota możesz włączyć światełko LED na obroży, aby dostrzec swojego psa w ciemnościach. Obroża Patpet 630 działa do odległości 600 metrów. Pilot jest dobrze oznaczony za pomocą kolorowych przycisków. Stopnie wibracji możesz zmieniać za pomocą przycisków na froncie urządzenia. Dokupując dodatkową obrożę dla drugiego psa, możesz szkolić dwa psy za pomocą jednego nadajnika. Obroża wibracyjna jest bardzo pomocna w szkoleniu głuchych psów.

 

Użytkowanie ułatwia podświetlany wysokiej jakości wyświetlacz LCD. Na wyświetlaczu zobaczysz, który poziom wibracji z 16 stopniowej skali jest obecnie w użyciu. Dodatkowo widoczny jest poziom naładowania baterii. Wodoodporna na deszcz, nie może dojść do zanurzenia odbiornika. Dzięki dobrej wodoszczelności nie musisz obawiać się treningu w niekorzystnych warunkach atmosferycznych a także w pobliżu zbiorników wodnych, do których pies może bez problemu wejść z obrożą. Obroża Patpet 630 jest dobra do szkolenia każdego psa od 5 do 90 kg, odbiornik wyposażony jest w regulowaną obrożę 20 - 50 cm.

Główne funkcje:

 • Zasięg do 600 m odpowiedni do miasta i lasu
 • Kupując dodatkową obrożę możesz szkolić 2 psy jednocześnie
 • Jako korekty wibracje i dźwięk dodatkowo światło
 • 16 poziomów intensywności wibracji
 • Dla każdej z funkcji osobny przycisk na nadajniku, umożliwia to kontrolę bez konieczności patrzenia na nadajnik
 • Szybkie ładowanie - 2 godziny do pełnej baterii
 • Podświetlany wyświetlacz LCD umożliwia kontrolę stanu baterii i intensywności wibracji
 • Odbiornik i nadajnik są wodoszczelne
 • Komfortowy kształt odbiornika i nadajnika

 

Typ korekcji

Elektroniczna obroża treningowa Patpet 630 wysyła jako korekty dźwięk i wibracje. Wibracja na 16 poziomach. Dodatkowo jest możliwość włączenia światła na obroży z poziomu pilota.

 

Zasięg obroży

Obroża Patpet 630 umożliwia kontrolę psa do odległości 600 metrów. Obroża odpowiednia do podstawowego treningu w mieście oraz do treningu w pobliżu terenów leśnych.

 

Baterie i ładowanie

Paptpet 630 zasilana jest na ładowarkę. Bateria doładowuje się w ciągu 2 godzin i w stanie gotowości wytrzyma do 8 tygodni.

 

Liczba psów

Elektroniczna obroża treningowa Patpet 630 umożliwia trening 2 psów za pomocą jednego nadajnika. Aby skorzystać z takiej możliwości należy dokupić dodatkowy odbiornik. Przyciskiem na nadajniku przełączasz kontrolę nad poszczególnymi obrożami.

 

Wyświetlacz

Na nadajniku obroży treningowej Patpet 630 znajduje się podświetlanym ekran LCD, umożliwia kontrolę stanu baterii nadajnika i wskazuję intensywność wibracji. Dzięki podświetleniu łatwo kontrolować obrożę podczas wieczornego treningu.

 

Wodoszczelność

Nadajnik i odbiornik elektronicznej obroży Patpet 630 wykonany jest z wysokiej jakości wodoodpornych materiałów. Wodoodporna na deszcz, nie może dojść do zanurzenia odbiornika.

 

Długość obroży:

Dla wygody obroża Patpet jest regulowana od 34 do 58 cm. Obroża jest odpowiednia dla większości małych i średnich ras psów.

 

Waga i rozmiary:

 Wymiary odbiornika: szerokość 7,5 cm; wysokość 3,5 cm; grubość 4 cm waży tylko 25 gramów. Rozmiary odbiornika: wysokość 11cm, szerokość 5cm, grubość 3cm waży 32 gramów

  

 

 

Zalety Wady
 • do 600 metrów zasięgu
 • podświetlany ekran LCD
 • osobny przycisk dla każdej z funkcji
 • dźwięk, wibracja, światło
 • wodoodporna na deszcz, nie może dojść do zanurzenia odbiornika.
 • wytrzymałość w trybie gotowości do 8 tygodni
 • atrakcyjna cena
 • brak impulsu
 • brak możliwości zanurzenia

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

 • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
 • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
 • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Siła wibracji 16 úrovní
Wymiary odbiornika (sz/w/gr) 6,9 cm x 3,8 cm x 3,5 cm
Wymiary nadajnika (sz/w/gr) 10 cm x 4 cm x 2 cm
Waga odbiornika 54 g
Waga nadajnika 74 g
Frekwencja 433,92 MHz
Zasilanie na ładowarkę
Funkcje vibrace + zvuk + světlo
Wodoodporność wodoszczelny
Ekran LCD podświetlany
Wydajność baterii odbiornika 10 - 14 dni
Wydajnosć baterii nadajnika 1 - 2 miesięcy
Liczba psów 1 - 2 psy
Ilość psów 1 - 2 psów
Ekran LCD podświetlany
Zasilanie Na ładowarkę

Zawartość

 • 1x odbiornik
 • 1x nadajnik
 • 1x ładowarka
 • 1x obroża
 • 1x smyczka na szyję
 • 1x instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.