Elektroniczna obroża treningowa CANICOM 300 Expert
Elektroniczna obroża treningowa CANICOM 300 ExpertElektroniczna obroża treningowa CANICOM 300 ExpertElektroniczna obroża treningowa CANICOM 300 Expert

Canicom 300 Expert

Num Axes Canicom 300 Expert to nowoczesna elektronicza obroża treningowa. Zasięg 300 metrów. Funkcje wibracji, impulsu i booster. 2 rodzaje impulsu. Krótki (poniżej sekundy), ciągły (maksymalnie 8 sekund). Impuls możesz ustawić na jednym z 12 poziomów. Możliwość treningu 2 psów jednocześnie. Wodoszczelna. Na ładowarkę. Wyświetlacz LED.

 

 

 

 

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów


Inne warianty:
942 zł 778 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
czwartek 29. 10. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Canicom 300 Expert

Num Axes Canicom 300 Expert to nowoczesna elektronicza obroża treningowa. Urządzenie przeznaczone do treningu wszystkich ras psów, małych, średnich  i dużych. Zasięg 300 metrów, wystarczający do podstawowego i profesjonalnego treningu psów. Funkcje wibracji, impulsu i booster. 2 rodzaje impulsu. Krótki (poniżej sekundy), ciągły (maksymalnie 8 sekund). Impuls możesz ustawić na jednym z 12 poziomów. Możliwość treningu 2 psów jednocześnie, dokupując dodatkowy odbiornik możesz szkolić 2 psy w tym samym czasie. Wodoszczelna, możesz jej używać podczas deszczu, piesek może też wskoczyć z nią do wody. Na ładowarkę, nie musisz kupować baterii do odbiornika, wystarczy, że doładujesz akumulator. Wyświetlacz LED, który pokazuje stan baterii, rodzaj i poziom wysyłanego sygnału. Działa prawidłowo w temperaturze od -10 do +55 °C, możesz z niej korzystać przez cały rok!

Zasięg obrozy

Num Axes Canicom 300 Expert pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 300 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej i profesjonalnej tresury psów. Num Axes Canicom 300  Expert to idealny wybór do użycia w mieście i w lesie.

 

Typ korekcji 

Num Axes Canicom 300 Expert koryguje zachowane psa poprzez wibracje oraz impuls elektrostatyczny, który możesz ustawić na 12 poziomach. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. 2 rodzaje impulsu. Krótki trwający poniżej sekundy. Ciągły, wysyłany tak długo jak długo przytrzymywany jest przycisk impulsu (maksymalnie 8 sekund). Funkcja booster. Jest to przycisk, którego intensywność ustawiasz przed treningiem. Wykorzystywany do natychmiastowej korekcji psa w niebezpiecznych, nagłych sytuacjach, gdy zwykły impuls może nie wystarczyć.

 

Baterie i ładowanie

Nadajnik zasilany jest 3V baterią typu CR2, której stan widzisz sie na ekranie LCD, bateria wystarczy na około 30 000 sygnałów. Odbiornik możesz naładować w każdej chwili za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki, bateria w odbiornik wystarcza na około 3 dni użytkowania.

 

Wodoszczelność

Num Axes Canicom 300 Expert ma w pełni wodoszczelny odbiornik. Możesz bez problemu trenować psa w deszczu, piesek może też wskoczyć z nią do wody. Nadajnik jest wodoodporny, możesz używać go w delikatnym deszczu i śniegu.

 

Liczba psów

Num Axes Canicom 300 Expert możesz rozszerzyć do szkolenia dwóch psów. Dokupując dodatkowy odbiornik możesz szkolić 2 psy w tym samym czasie.

 

Ekran

Num Axes Canicom 300 Expert ma wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, dzięki któremu możesz trenować psa w dzień oraz w nocy. Ekran wyświetla informacje dotyczące - typu ostrzeżeń, mocy impulsu, stanu naładowania baterii.

 

Długość obroży

Num Axes Canicom 300 Expert to wysokiej jakości obroża wykonana z plastiku. Obroża dobrze przylega do szyi. Jej długość jest regulowana od 20 do 68 cm.

 


Waga i rozmiary

Nadajnik ma szerokość 5,5 cm, długość 10,8 cm, wysokość2,4 cm i waży z baterią 85 gramów. Odbiornik ma szerokość 7,6 cm, wysokość 3,5 cm, wysokość 3,5 cm i waży 60 gramów.

 

Zalety Wady
 • W pełni wodoszczelny odbiornik
 • Długa praca na baterii
 • 12 poziomów impulsu (krótki lub ciągły)
 • Booster
 • Wibracje
 • Łatwa kontrola - dla każdej funkcji oddzielny przycisk
 • Odbiornik na ładowarkę
 • Zasięg 300m

W czym pomoże Ci obroża treningowa?

 • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
 • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
 • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Bateria w nadajniku 3V CR2
Frekwencja 869 MHz
Wydajnosć baterii nadajnika 1 - 3 miesiący
Wydajność baterii odbiornika 1 - 3 dni
Ekran LCD podświetlany
Wodoodporność wodoodporny
Funkcje impuls + wibracja
Zasilanie na ładowarkę + na baterie
Waga nadajnika 85 g
Zasięg 300 m
Waga odbiornika 60 g
Wymiary nadajnika (sz/w/gr) 5,5 x 10,8 x 2,4 cm
Wymiary odbiornika (sz/w/gr) 7,6 x 3,5 x 3,5 cm
Długość obroży 20 - 65 cm
Tryb antyszczekowy nie
Siła wibracji 1
Siła impulsu 12
Liczba psów 1 - 2 psy

Zawartość

 • Odbiornik
 • Nadajnik 
 • Krótkie elektrody 
 • Długie elektrody
 • Klucz magnetyczny
 • Baterie
 • Ładowarka
 • Smyczka na szyje
 • Lampka testowa
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.