Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Zniżka -47%

BarkWise + pilot

Ultradźwiękowa i wibracyjna obroża z nadajnikiem. Jest to jedna z najlepszych obroży przeciw szczekaniu, ograniczających nadmierne szczekanie psa. Doskonale wyprofilowane urządzenie, idealnie wpasowuje się w kształt szyi psa. Detekcja szczekania za pomocą mikrofonu. Skuteczna w komunikacji z niedosłyszącymi psami. Wodoodporna. Dołączony nadajnik z zasięgiem 22 metry. Możliwość wysłania korekty na odległość!

 

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
741 zł Oryginalna cena
396 zł 327 zł bez VAT
Zniżka -47%
Oszczędzasz 346 zł
szt
Kod produktu: P1083
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry
BarkWise + pilot
BarkWise + pilot
396 zł

Opis produktu

BarkWise jest produktem amerykańskiej firmy GoodLife specjalizującej się w urządzeniach ultradźwiękowych i wibracyjnych. Urządzenie najwyższej jakości, jedno z najskuteczniejszych ultradźwiękowych urządzeń na rynku. Obroża przeciw szczekaniu BarkWise została wyposażona w technologię Advanced Bark Recognition™. Zapewnia ona najbardziej spójną aktywację za każdym razem, gdy pies szczeka. Żadna inna obroża nie oferuje takiego poziomu zaawansowanego wykrywania szczekania i wycia. Dzięki temu efekt w postaci ograniczenia nadmiernego szczekania jest widoczny niezmiernie szybko

Szczekanie rozpoznawane jest przez wbudowany mikrofon. BarkWise w odpowiedzi na szczekanie psa wysyła ultradźwięk lub wibracje lub dwa ostrzeżenia jednocześnie. W pełni bezpieczna korekta powoduje nieprzyjemne uczucie, które zniechęca do szczekania Twojego psa. Do zestawu dołączony jest nadajnik. Dzięki niemu możesz wysyłać sygnały wibracyjne lub ultradźwiękowe do odległości 22 metrów. 

 

Jakiego rozmiaru psy mogą używać BarkWise? Obecnie nie ma żadnych ograniczeń co do rozmiaru psa, na którym można stosować BarkWise. Obroża jest regulowana w zakresie 15,2-61 cm. Samo urządzenie elektroniczne jest ergonomicznie zaprojektowane tak, aby pasowało do kształtów szyi psa. Waży tylko 62,4 g więc nie obciąża psa. Jak działa BarkWise? Za każdym razem, gdy pies szczeka, BarkWise wysyła wysoki dźwięk i wibracje, w zależności od wybranych przez Ciebie ustawień. Dla psów ten dźwięk jest niezwykle irytujący, można go porównać do wrażenia odgłosu paznokci na tablicy szkolnej. Większość psów dość szybko uczy się, że jeśli są ciche, nie będą już musiały słyszeć tego irytującego dźwięku. Ultradźwięk może być używany samodzielnie lub w połączeniu z wibracjami w celu odwrócenia uwagi psa od szczekania.

 

Typ korekty

Barkwise koryguje zachowanie psa za pomocą sygnału wibracji i ultradźwięku (może być połączony z dźwiękiem). 

 

Zasięg obroży

Dołączony do zestawu pilot pozwala wysyłać ostrzeżenia (wibracje, ultradźwięk lub dźwięk) do odległości 22 metrów. Możesz wysłać sygnał np. gdy Twój pies wskakuje na meble lub usiłuje kolejny raz zabrać posiłek ze stołu.

 

 

Bateria i ładowanie

Jedno ładowanie wystarcza od 12 do 24 godzin pracy urządzenia

 

 

Wymiary obroży

BarkWise to bardzo mała obroża waży jedynie 62,4 g. Piesek nosi ją chętnie a sama obroża dobrze trzyma się na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 65 cm.

 

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże Obroże antyszczekowe Obroże przeciw szczekaniu Według rasy Dla najmniejszych psów Dla małych psów Dla średnich psów Dla dużych psów Według typu korekty Ultradźwiękowe Według wodoszczelności Wodoodporne Według marki GoodLife Obroże przeciw wyciu

Zobacz pełny opis

Parametry

Funkcje Wibracje, Dźwięk, Ultradźwięk
Detekcja dźwięk
Regulacja wrażliwości nie
Wielkość Małe psy, Średnie psy
Wodoodporność Wodoodporny
Zasilanie Ładowanie USB
Długość obroży 15,3 - 61 cm
Praca na baterii odbiornik 24 godziny
Wymiary odbiornika 7,62 x 3,81 x 3,5 cm

Instrukcja do pobrania

Obroże antyszczekowe

W czym pomoże Ci obroża antyszczekowa?

  • w oduczeniu nadmiernego szczekania i wycia w domu lub ogrodzie.
  • w oduczeniu szczekania na ludzi, psy, rowery czy samochody.
  • w oduczeniu szczekania lub wycia psa sąsiada
  • Pomóż psu zrozumieć niestosowność szczekania i uspokoić się innym zajęciem
  • Nie musisz rezygnować ze swojego pupila lub niepotrzebnie zamykać go z powodu niepokojącego szczekania.
  • Eliminuje przyczynę sąsiedzkich kłótni o szczekanie psa
  • Oduczyć psa szczekania biorąc pod uwagę jego wielkość i wiek

Produkty powiązane