Antyszczekowa stacja GoodLife Dog Silencer

Polecamy

Najlepsza stacja antyszczekowa na rynku. Znakomity zasięg 60 metrów. Stacja rozpoznaje szczekanie psa i wysyła słyszalne tylko dla niego nieprzyjemne ultradźwięki. Stacja wykrywa szczekanie do odległości ok. 22 metrów. Do zestawu dołączony jest pilot, dzięki, któremu zdalnie aktywujesz stację. Urządzenie podłączane do kontaktu lub na baterie.

594 zł 491 zł bez VAT
Dostepne 9 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 13. 04. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Antyszczekowa stacja GoodLife Dog Silencer

Ultradźwiękowa stacja antyszczekowa DogSilencer to jedna z najlepszych stacji dostępnych na rynku. Zasięg 60 metrów. Rozpoznaje szczekanie do około 22 metrów. Jeśli piesek szczeka w odległości większej niż 22 metrów (maksymalnie do 60 metrów), możesz aktywować ultradźwięki za pomocą dołączonego do zestawu pilota. Urządzeniu nie przeszkadza mróz i wysokie temperatury możesz go używać w temperaturze od -17 do + 37 stopni C.

Charakterystyka:

 • Do ograniczenia szczekania używa ultradźwięki.
 • Mikrofon rozpoznaje szczekanie w odległości do ok. 22 metrów.
 • Wysyła sygnał do odległości 60 metrów.
 • Pilot ma zasięg do 20 metrów!
 • Stacja odporna na warunki atmosferyczne.

 

Urządzenie działa na jednego lub większą ilość psów, które są w jego zasięgu. Technologia Bark Recognition Technology™ gwarantuje aktywacje ultradźwięku tylko w momencie szczekania psa i przerwanie emisji gdy pies przestanie szczekać. Pies zrozumie związek pomiędzy szczekaniem a sygnałem. W zależności od rasy, pierwsze rezultaty mogą być widoczne po 2-3 tygodniach od rozpoczęcia użytkowania. 

Urządzenie możesz położyć na podłodze, zawiesić na drzewie lub płocie. Jeśli nie masz dostępu z okolicy budki do źródła prądu, urządzenie możesz zasilić bateriami 6 x AA. Czas pracy na bateriach wynosi do 5 tygodni. Jeśli w bliskej odległości od urządzenia jest dostęp do zasilania podłącz urządzenie do kontaktu. W naszym sklepie możesz dokupić dodatkowy przedłużacz, dzięki któremu zwiększysz zasięg przewodu.

Jeśli pies szczeka najczęściej w odległości do ok. 8 metrów, ustaw pokrętło intensywności na pozycję dolną. Do 16 metrów ustaw intensywność w połowie. Maksymalną intensywność ustawiasz jeśli Twój pies szczeka w odległości do 40 metrów. Jeśli piesek szczeka w większej odległości do uaktywnienia ultradźwięku użyj pilota.

Uwaga!

Pies może szczekać trochę częściej niż zwykle na początku używania stacji antyszczkowej. Jest to chwilowy objaw, który jest spowodowany nowym nieprzyjemnym doświadczeniem dla psa.

 

Zalety Wady
 • drugie najsilniejsze urządzenie ultradźwiękowe na rynku
 • do użytku zewnętrznego
 • także dla dużych psów
 • brak

W czym pomoże Ci obroża antyszczekowa?

 • w oduczeniu nadmiernego szczekania i wycia w domu lub ogrodzie.
 • w oduczeniu szczekania na ludzi, psy, rowery czy samochody.
 • w oduczeniu szczekania lub wycia psa sąsiada

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Wymiary (sz/w/gr) 11 x 13,3 x 4,6 cm
Waga 500 g
Regulacja wrażliwości nie
Baterie 6 x AA
Zasięg 100 m
Typ korekcji ultradźwięk
Wodoodporność wodoodporna
Zasilanie na baterię
Rozpoznanie szczekania dźwięk szczekania

Zawartość

 • Stacja antyszczekowa
 • Zasilacz
 • Pilot
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.