Antyszczekowa stacja PetSafe

Promocje

Ultradźwiękowa stacja PetSafe służy do ograniczenia szczekania psa. Dedykowana dla psów z wagą od 3,6 kg. 3 poziomy zasięgu, maksymalnie 15 metrów.  Urządzenie rozpoznaje szczekanie poprzez wbudowany mikrofon. Do ograniczenia szczekania wykorzystuje ultradźwięki. Wodoodporna, przeznaczona do użytku zewnętrznego. Wskaźnik stanu baterii. Możliwość powieszenia na płocie, drzewie itp.

 

 

 

Oferta ważna jeszcze
do 12. 06. 2023
Początkowo 361 zł 343 zł 283 zł bez VAT
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Antyszczekowa stacja PetSafe

Ultradźwiękowa stacja PetSafe służy do ograniczenia szczekania psa. Dedykowana dla psów z wagą od 3,6 kg. 3 poziomy zasięgu, 4,6 metra, 9 metrów i 15 metrów. Urządzenie wyśle sygnał ultradźwiękowy, który może słyszeć tylko pies (frekwencja 20kHz, korekta cca 120dB niesłyszalna dla ludzi). Urządzenie rozpoznaje szczekanie poprzez wbudowany mikrofon. Do ograniczenia szczekania wykorzystuje ultradźwięki. W momencie gdy pies przestaje szczekać, urządzenie przestaje wysyłać ultradźwięki. Możesz użyć w stosunku do Twojego psa, psa sąsiada lub na wyjeździe wakacyjnym. Wodoodporna, przeznaczona do użytku zewnętrznego. Wskaźnik stanu baterii. Specjalny uchwyt, możliwość powieszenia na płocie, drzewie itp.

Uwaga: Jednostka antyszczekowa służy jako pomoc w ograniczeniu nadmiernego szczekania. Jest odpowiednia dla większości psów, ale nie dla wszystkich. Najlepiej działa na wrażliwe psy. Nie stosować wobec psów, które mają problemy ze słuchem. Urządzenie powinno być używane w momencie gdy nie chcesz aby pies szczekał, nieustanne używanie może spowodować przyzwyczajenie się psa do ultradźwięków i w efekcie brak reakcji. W przypadku gdy pies nie reaguje na stację, proponujemy zakup obroży antyszczekowej.

 

 

Zasięg

Zasięg budki antyszczekowej PetSafe jest regulowany. Możesz ustawić ją na działanie w 4, 9 lub 15 metrach. Urządzenie jest odpowiednie do ogrodu, powinno zostać umieszczone jak najbliżej szczekającego psa.

 

Typ korekcji 

Antyszczekowa jednostka PetSafe wykorzystuje jako korekcje ultradźwięki, słyszane tylko przez psy.

 


Baterie i ładowanie

Antyszczekowa budka PetSafe zasilana jest standardową baterią 9V, która nie jest zawartością opakowania. Bateria wystarcza na wysłanie 200o korekcji.

 

 

Wodoszczelność

Budka antyszczekowa PetSafe jest wodoodporna. Możesz ją umieścić na drzewie lub płocie.

 

 

Liczba psów

Stacja antyszczekowa PetSafe wysyła ultradźwięki, dlatego jest odpowiednia dla jednego lub większej ilości psów z wagą od 3,6 kg.

 

 

Zalety Wady
 • możesz wykorzystać do większej ilości psów
 • najbardziej delikatna korekcja
 • nie jest skuteczna w stosunku do każdego psa.
 • włącza się na jakikolwiek dźwięk

W czym pomoże Ci obroża antyszczekowa?

 • w oduczeniu nadmiernego szczekania i wycia w domu lub ogrodzie.
 • w oduczeniu szczekania na ludzi, psy, rowery czy samochody.
 • w oduczeniu szczekania lub wycia psa sąsiada
 • Pomóż psu zrozumieć niestosowność szczekania i uspokoić się innym zajęciem
 • Nie musisz rezygnować ze swojego pupila lub niepotrzebnie zamykać go z powodu niepokojącego szczekania.
 • Eliminuje przyczynę sąsiedzkich kłótni o szczekanie psa
 • Oduczyć psa szczekania biorąc pod uwagę jego wielkość i wiek

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Regulacja wrażliwości nie
Baterie 9V
Typ korekcji ultradźwięk
Wodoodporność wodoodporna
Zasilanie na baterię
Rozpoznanie szczekania dźwięk szczekania
Wydajność baterii 1 do 3 miesięcy

Zawartość

 • Stacja antyszczekowa PetSafe
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.