Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Antyszczekowa stacja PetSafe®

Ultradźwiękowa stacja PetSafe służy do ograniczenia szczekania psa. Dedykowana dla psów z wagą od 3,6 kg. 3 poziomy zasięgu, maksymalnie 15 metrów.  Urządzenie rozpoznaje szczekanie poprzez wbudowany mikrofon. Do ograniczenia szczekania wykorzystuje ultradźwięki. Wodoodporna, przeznaczona do użytku zewnętrznego. Wskaźnik stanu baterii. Możliwość powieszenia na płocie, drzewie itp.

 

 

 

Więcej informacji ›

Dostępne 2 szt
325 zł 268 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P327
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(1)
Antyszczekowa stacja PetSafe (PBC19-11794)
Antyszczekowa…
325 zł

Opis produktu

Ultradźwiękowa stacja PetSafe służy do ograniczenia szczekania psa. Dedykowana dla psów z wagą od 3,6 kg. 3 poziomy zasięgu, 4,6 metra, 9 metrów i 15 metrów. Urządzenie wyśle sygnał ultradźwiękowy, który może słyszeć tylko pies (frekwencja 20kHz, korekta cca 120dB niesłyszalna dla ludzi). Urządzenie rozpoznaje szczekanie poprzez wbudowany mikrofon. Do ograniczenia szczekania wykorzystuje ultradźwięki. W momencie gdy pies przestaje szczekać, urządzenie przestaje wysyłać ultradźwięki. Możesz użyć w stosunku do Twojego psa, psa sąsiada lub na wyjeździe wakacyjnym. Wodoodporna, przeznaczona do użytku zewnętrznego. Wskaźnik stanu baterii. Specjalny uchwyt, możliwość powieszenia na płocie, drzewie itp.

Uwaga: Jednostka antyszczekowa służy jako pomoc w ograniczeniu nadmiernego szczekania. Jest odpowiednia dla większości psów, ale nie dla wszystkich. Najlepiej działa na wrażliwe psy. Nie stosować wobec psów, które mają problemy ze słuchem. Urządzenie powinno być używane w momencie gdy nie chcesz aby pies szczekał, nieustanne używanie może spowodować przyzwyczajenie się psa do ultradźwięków i w efekcie brak reakcji. W przypadku gdy pies nie reaguje na stację, proponujemy zakup obroży antyszczekowej.

 

 

Zasięg

Zasięg budki antyszczekowej PetSafe jest regulowany. Możesz ustawić ją na działanie w 4, 9 lub 15 metrach. Urządzenie jest odpowiednie do ogrodu, powinno zostać umieszczone jak najbliżej szczekającego psa.

 

Typ korekcji 

Antyszczekowa jednostka PetSafe wykorzystuje jako korekcje ultradźwięki, słyszane tylko przez psy.

 


Baterie i ładowanie

Antyszczekowa budka PetSafe zasilana jest standardową baterią 9V, która nie jest zawartością opakowania. Bateria wystarcza na wysłanie 200o korekcji.

 

 

Wodoszczelność

Budka antyszczekowa PetSafe jest wodoodporna. Możesz ją umieścić na drzewie lub płocie.

 

 

Liczba psów

Stacja antyszczekowa PetSafe wysyła ultradźwięki, dlatego jest odpowiednia dla jednego lub większej ilości psów z wagą od 3,6 kg.

 

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże Obroże antyszczekowe Obroże przeciw szczekaniu Według rasy Dla małych psów Dla średnich psów Dla dużych psów Według typu korekty Ultradźwiękowe Według wodoszczelności Wodoodporne Wodoszczelne Według marki PetSafe Jednostki antyszczekowe PetSafe Obroże przeciw wyciu

Zobacz pełny opis

Parametry

Funkcje Ultradźwięk
Detekcja dźwięk
Regulacja wrażliwości nie
Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy
Wodoodporność Wodoodporny
Zasilanie Baterie
Bateria w odbiorniku 9V baterie
Zasilanie odbiornika Bateria

Instrukcja do pobrania

Zalecane akcesoria

Obroże antyszczekowe

W czym pomoże Ci obroża antyszczekowa?

  • w oduczeniu nadmiernego szczekania i wycia w domu lub ogrodzie.
  • w oduczeniu szczekania na ludzi, psy, rowery czy samochody.
  • w oduczeniu szczekania lub wycia psa sąsiada
  • Pomóż psu zrozumieć niestosowność szczekania i uspokoić się innym zajęciem
  • Nie musisz rezygnować ze swojego pupila lub niepotrzebnie zamykać go z powodu niepokojącego szczekania.
  • Eliminuje przyczynę sąsiedzkich kłótni o szczekanie psa
  • Oduczyć psa szczekania biorąc pod uwagę jego wielkość i wiek

Produkty powiązane