Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Najlepsze prezenty świąteczne dla naszych kotów

Święta Bożego Narodzenia to okres radości, miłości i obdarowywania. Dla wielu z nas wiąże się to ze znalezieniem idealnych prezentów dla naszych bliskich, w tym kotów, które są integralną częścią naszych rodzin. Jeśli wahasz się, co kupić swoim kotom, poniżej znajdziesz kilka pomysłów na oryginalne i zabawne prezenty świąteczne dla naszych futrzanych przyjaciół.

Legowiska dla kotów

Legowiska dla kotów to świetny prezent pod choinkę, który zapewni kotu komfort i ciepło. Każdy kot uwielbia się chować, więc nie ma wątpliwości, że Twój kot pokocha nasze igloo dla kota Reedog. Igloo to ulubione kocie legowisko w każdym domu. Wytrzymały materiał w połączeniu z przytulnym i miękkim materacem, w którym kryje się to legowisko dla kota, spodoba się nie tylko Tobie, ale przede wszystkim Twojemu kotu.

PETKIT Fresh Element Gemini dozownik karmy dla psów i kotów

PetKit Fresh Element Gemini to inteligentny dozownik karmy o sprytnej konstrukcji i innowacyjnym podwójnym zbiorniku o pojemności 2l i 3l. Nowoczesne rozwiązanie zapewnia świeżość karmy i zapobiega zatykaniu się zbiornika. Przezroczysty wskaźnik informuje, ile karmy znajduje się w zbiorniku. Urządzeniem można sterować za pomocą inteligentnej aplikacji lub ręcznie, a demontaż i czyszczenie nie będą stanowić problemu.

Drzwiczki dla kotów z mikroczipem SureFlap

Drzwiczki dla kota SureFlap to zasilane bateryjnie drzwiczki z mikroczipem, które pozwalają na wejście tylko Twojemu kotu! Nie ma potrzeby używania obroży, aby wejść, można ustawić drzwiczki dla maksymalnie 32 kotów. Można z nich korzystać za pomocą znacznika na obroży lub za pomocą mikroczipa, który weterynarz nakłada na kota. Jeśli jednak Twój zwierzak nie ma lub nie może mieć mikroczipu, wybierz obrożę SureFlap.

PetKit 3w1 drapak, zabawka i legowisko dla kota

Koty są znane z zamiłowania do drapania z wielu powodów. Drapanie jest dla nich naturalnym zachowaniem, które ma kilka kluczowych korzyści dla ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Zrozumienie potrzeby drapania przez kota jest kluczowe dla każdego właściciela kota, dlatego też drapaki dla kotów są niezbędnym dodatkiem do każdego domu z tym zwierzęciem. Jak wygląda nowoczesny drapak dla kota? Jest wielofunkcyjny, zapewnia kotu komfort, a Tobie łatwość utrzymania go w czystości, łączy naturalne potrzeby kota z zabawą, jest bardzo wytrzymały i oczywiście bezpieczny dla zdrowia. PetKit, lider w dziedzinie opieki nad zwierzętami domowymi, opracował idealny projekt odpoczynku, zabawki i drapaka w jednym projekcie, który dosłownie pasuje do kota.

Zabawka dla kotów ryba z kocimiętki prasowanej Flamingo

Zabawka w kształcie rybki z kocią szantą, marzenie każdego kota! Zabawka dla kota Flamingo została wykonana z różnych materiałów tekstylnych i solidnej kocimiętki, gwarantując naszym kotom wiele godzin zabawy, a jednocześnie zapewniając zdrowy, bezpieczny i przyjazny dla środowiska sposób zabawy. Urocza zabawka dla kota pozostaje dla niego świetną zdobyczą, w którą może wbić swoje zęby i pazury! Rozmiar zabawki to 9 cm, zaspokaja naturalną potrzebę kota do zabawy, jest bardzo wytrzymała i oczywiście bezpieczna dla zdrowia. 

Automatyczny laser dla kotów Patpet

Interaktywna zabawka laserowa Patpet zapewni Twojemu pupilowi wiele godzin zabawy, nawet gdy nie ma Cię w domu lub gdy nie możesz bawić się z kotem. Zabawkę można umieścić w dowolnym miejscu, najlepiej wysoko, aby uniknąć przypadkowego przewrócenia kota, lub trzymać ją w dłoni. Ta niesamowita zabawka jest idealna do pokazania kotu jego naturalnych instynktów łowieckich. Możesz mieć pewność, że Twój kot będzie szczęśliwy i w świetnej formie, gdy wrócisz do domu. Cichy silnik zabawki gwarantuje, że kot skupi się wyłącznie na świetle, a dźwięki zabawki nie będą mu przeszkadzać. Zabawkę można ładować za pomocą kabla USB lub użyć 4 baterii AA (brak w zestawie). Powolne i szybkie tryby mogą być odpowiednie do zabawy w wielu zastosowaniach.

Zbliżające się święta to świetna okazja, aby uszczęśliwić kota i przyczynić się do jego komfortu i zabawy. Jeśli szukasz idealnego prezentu świątecznego, wybór może być trudny, ponieważ koty mają swoje własne preferencje i osobowość. Niezależnie od tego, jaki prezent wybierzesz, pamiętaj, że najlepszy prezent to taki, który odzwierciedla osobowość i potrzeby Twojego kota. Dobrany z miłością prezent sprawi, że Święta Bożego Narodzenia będą niezapomniane.


Produkty powiązane