Drapak dla kotów Petkit: ciekawe rozwiązanie dla wszystkich kotów

Posiadasz w domu koty? Tak? Świetnie, kot ma u ciebie najlepiej na świecie. Musimy jednak pamiętać o tym aby rekompensować w domu zajęcia, które normalnie robią na świeżym powietrzu. Mamy ciekawy typ dla ciebie i twojego przyjaciela. Petkit 3 w 1 drapak, który naostrzy pazury, wyostrzy zmysły oraz będzie miejscem odpoczynku.

Drapak Petkit z zabawką w jednym: bardzo stylowy produkt!

Nowatorski drapak Petkit 3 w 1 reprezentuje nowoczesne podejście do domowego życia kota. Dlatego to nasza nowość numer 1. Wbudowana zabawka, stylowa i łatwa w obsłudze. Wymagający dla kota przez co spełniający swoje zadanie. I tak powinno być!

 

 

Zabawiaj kota wszystkimi zmysłami!

Drapak Petkit ma bardzo funkcjonalną konstrukcję i jest stylowy. Lekki, mocny, łatwy do przechowywania, jest ciekawym rozwiązaniem. Drapak jest zdejmowany, produkt można zdemontować, a całość łatwo wyczyścić. Przećwiczy z kotem wszystko! Od ostrzenia zmysłów po szybkie łapy. Wykorzystuje dźwięki, zapachy, a nawet swoją powierzchnie!

 

Solidny plastik okrągłej podstawy pod skrótem ABS nie zawiera szkodliwego bisfenolu A. Krawędź tekturowej skrobaczki tworzy rowek z dwiema kulkami i podczas polowania na nie kot ostrzy swoje pazurki na drapaku. Piłki można wyjąć i rozpocząć osobną zabawę!


Drapak wykorzystujący naturalne instynkty kota.

W zestawie kulki o powierzchni stylizowanej na magiczny księżyc. Jedna pachnie, druga dzwoni, zapach i słuch kota wyostrzą się niebywale!

Piłeczki są zaprojektowane zgodnie tak aby ich powierzchnia przypominała kratery na księżycu. Nieregularna powierzchnia zmienia kierunek ich toczenia, a otwory pozwalają kotu na całkowite złapanie piłki. Udane polowanie zwiększy jego optymizm!

Gdy drapak wie co pokocha kot...

Koty są miłośnikami wygodnych powierzchni i starannie dobierają materiał, z którym chcą mieć kontakt. Drapak Petkit 3 w 1 wykorzystuje prawdopodobnie najpopularniejszy materiał dla kotów: karton. Drapak jest więc atrakcją dla kotów nie tylko do zabawy, ale także do relaksu!

 

 

Drapak w legowisku, legowisko w zabawce...

Kiedy kot się zmęczy lub przestanie go na chwilę bawić, może w jednej chwili odpocząć na polu wcześniejszej zabawy. Karton jest przyjemnie ciepły, a okrągły kształt stworzy przytulne miejsce do odpoczynku kota. Nikt się nie oprze!

Kocimiętka dla radości!

W zestawie znajdziesz kocimiętkę, dla kota to tajemnicze zioło, które kocha do szaleństwa. Możesz trochę posypać nim powierzchnię skrobaczki, a kot będzie jeszcze bardziej podekscytowany grą!

Drapak Petkit 3 w 1 okazał się świetny dla naszych kotów podczas testów. Koty bawią się podczas polowania na piłeczki sama gra pozwala im odpowiednio „ostrzyć” pazury. Falista tektura jest mocna, ale nigdy nie rani pazurów. Petkit jako legowisko wywoływał również maksymalną satysfakcję. Żaden z naszych kotów nie odmówił sobie odpoczynku na nim 

Petkit 3 w 1 to gwarancja dobrej zabawy!

 Podobne produkty