Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

SurePetcare: Drzwiczki, miski i automatyczne dozowniki, które pokochasz

Serce każdego opiekuna zwierzaków stara się jak najlepiej dostosować otoczenie dla swoich pupili. Czy twój zwierzak jest zmuszony pozostać cały dzień w domu? Co jeśli jesteś w pracy? Musisz zapewniać każdemu odpowiedni posiłek. Lub masz w domu małe dzieci, które zawsze ssą gotowe sprawdzić co pies ma na talerzu. Postaw na produkty Sure Petcare.

Sure Petcare pisze swoją historię od 2008 roku. Została założona przez brytyjskiego fizyka dr. Nick Hill. Chciał wtedy mieć bezpieczny dom dla własnych kotów, bez dostępu obych gości, czyli innych kotów. Dzięki tej firmie powstały najlepsze drzwiczki, miski i dozowniki dostępne na rynku. Wszystko dlatego, że firma postawiła na rozwiązanie z mikroczpem weterynaryjnym. Wystarczy klasyczny chip a przed twoim psem lub kotem otwiera się mnóstwo możliwości, których nie mają inne zwierzaki.

Podróż pełna innowacyjnych technologii, Sure Petcare puka do Twoich drzwi!

Jak to działa?

Każdy opiekun zwierzaków powinien znać taki produkt jak mikrochip. To elektroniczny identyfikator miniaturowych rozmiarów z wbudowanym kodem identyfikacyjnym. Mikrochip wszczepia się pod skórę (jest to zabieg podobny do zwykłego zastrzyku) całość trwa chwilę. Mikrochip zostaje rozpoznany przez czujnik chipów. Czujnik wbudowany jest w drzwiczkach, miskach. Alternatywą dla misek są specjalne zawieszki, które można dokupić i zastępują one działanie chipu.

 

 

Drzwiczki Sure Flap sprawdzą kto może wejść...

Drzwiczki SureFlap dostępne są w dwóch wielkościach. Dla kotów i małych psów. W dwóch wariantach kolorystycznych białym i brązowym. Drzwiczki mają wbudowany czujnik, który zwalnia blokadę w przypadku obecności zaprogramowanego chipu. Dla pozostałych zwierzaków bez chipa lub z chipem, który nie jest zaprogramowany w pamięci drzwiczek pozostają zamknięte. Chip dodajesz do pamięci drzwiczki poprzez zbliżenie zwierzaka i naciśnięcie jednego przycisku. Czytnik w zależności od wersji znajduje się w części zewnętrznej lub w przypadku drzwiczek Dualscan po obu stronach przejścia.

Możesz wybrać różne tryby działania. Zwierzak może wyjść na zewnątrz, ale nie może wrócić. Może wejść do domu, ale nie może wyjść na zewnątrz. Zwierzak ma możliwość ciągłego wchodzenia i wychodzenia z domu i z zewnątrz.

Najnowszym rozwiązaniem jest wersja z aplikacją, która umożliwia zdalne otwieranie i zamykanie drzwi oraz kontrolę tego czy twój zwierzak jest akurat w środku czy na zewnątrz na spacerze. Taką funkcję posiadają drzwiczki w SureFlap Connect.

 

 

Zdrowa porcja w bezpieczeństwie

Sure PetCare wprowadziło na rynek wyjątkową miskę, która zwiększa komfort jedzenia twoich czworonogów. Miska na otwiera się w reakcji na zbliżenie się zwierzaka z chipem, dla innych psów lub kotów pozostaje zamknięta. To świetna opcja dla zwierzaków, które mają swoją konkretną dietę.

Miska z możliwością zamknięcia nazywa się SureFeed, dzięki specjalnym uszczelką, pokarm dłużej zachowuje świeżość. Karma jest w bezpośrednim kontakcie z powietrzem tylko w momencie kiedy zwierzak z niej korzysta czyli je. Dzięki temu do miski czy karmy nie mają dostępy owady, które są źródłem przenoszenia różnych zarazków. Ograniczysz w ten sposób wyrzucanie nieświeżej karmy.

Każdy zwierzak doceni to, że może w spokoju zjeść swoją porcję, zanim znajdzie się ona w żołądku innego czworonoga. Miska SureFeed posiada wbudowany czytnik chipów i otworzy się w reakcji na obecność konkretnego zaprogramowanego zwierzaka.

Jest to świetne rozwiązanie aby utrzymać indywidualny program karmienia, który jest zalecany w przypadkach wielu jednostek chorobowych. Automatyczna miska SureFeed zapewni także, że do karmy nie dostanie się małe dziecko, które jest ciekawe wszystkiego co leży na ziemi i w jej okolicy.

Nowością jest specjalna miska SureFeed Connect, którą możesz połączyć z aplikacją w telefonie komórkowym i zdalnie regulować dostęp do karmy. Miska SureFeed pozwala na unikalny sposób karmienia twojego zwierzaka. Dzięki czujnikowi (zawieszka lub klasyczny chip) miska jest otwierana tylko dla zwierzaka, która posiada mikrochip lub zawieszkę. Po posiłku miska zamknie się a jedzenie pozostaje świeże. Za pośrednictwem centralki HUB dane dotyczące nawyków żywieniowych zostaną przesłane bezpośrednio do aplikacji na smartfonie. Pojemność wynosi 400 ml. Na karmę suchą i mokrą.

 

 

 

Pewność to pewność…

Wielu weterynarzy korzysta ze specjalnych czytników chipów, wyposażone są w nie także schroniska lub inne stacje pomocy zwierzakom. Dzięki czytnikowi chipów bez problemy sprawdzisz informacje zapisane w chipe. Czytniki chipów Suresense posiadają także możliwość odczytu temperatury. Wymagany jest jednak do tego specjalny chip, który odczytuje temperaturę zwierzaka. Profesjonalny czytnik chipów Suresense polecamy wszystkim, którzy zawodowo zajmują się zwierzakami. Cyfry na czytniku są duże i bardzo czytelne, czytnik nie wydaje żadnych nieprzyjemnych dźwięków, więc jest odpowiedni nawet dla płochliwych zwierzaków.

Sure Petcare to marka, na którą możesz śmiało postawić. Automatyczne drzwiczki, miski i czytniki chipów są najlepsze na rynku i ciężko znaleźć dla nich konkurencję. Świetne opinie zbierają szczególnie drzwiczki SureFlap Connect z możliwością kontroli z poziomu aplikacji w telefonie komórkowym. Dzięki technologii mikrochipów, zapewnisz spokój i bezpieczeństwo sobie i twoim pupilom!

 

 


Produkty powiązane