Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Drzwiczki dla psów z mikroczipem SureFlap

Drzwiczki SureFlap to drzwiczki dla małych psów lub dużych kotów, odczytują mikrochip lub zawieszkę na szyi Twojego zwierzaka i otwierają sie, gdy ten chce wejść lub wyjść z domu. Jest to bardzo praktyczne urządzenie w mieszkaniach, w których mieszka więcej psów lub kotów, a zwłaszcza, gdy niektóre z nich opuszczają dom, a niektóre zostają w środku. Możliwość zaprogramowania do 32 zwierzaków. Możliwość otwierania za pomocą zawieszki na obroży lub czipu zaaplikowanego przez weterynarza. Kontrola jedynie powrotu psa lub kota. 

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
775 zł 640 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P2544
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(4)
Drzwiczki dla psów z mikroczipem SureFlap
Drzwiczki dla psów…
775 zł

Opis produktu

Drzwiczki SureFlap to drzwiczki dla małych psów lub dużych kotów, odczytują mikrochip lub zawieszkę na szyi Twojego zwierzaka i otwierają sie, gdy ten chce wejść lub wyjść z domu. Jest to bardzo praktyczne urządzenie w mieszkaniach, w których mieszka więcej psów lub kotów, a zwłaszcza, gdy niektóre z nich opuszczają dom, a niektóre zostają w środku. Możliwość zaprogramowania do 32 zwierzaków. Możliwość otwierania za pomocą zawieszki na obroży lub czipu zaaplikowanego przez weterynarza. Kontrola jedynie powrotu psa lub kota. Jeżeli Twój pies lub kot nie jest czipowany lub nie może być, możesz zdecydować się na kupno zawieszki SureFlap RFID zwróć uwage aby obroża, której używasz miała mocne zapięcie, klamrę. Będziesz mial pewność, że zawieszka nie zgubi się. Jest to rozwiązanie dla zwierzaków bez czipu.

 

Jak działa mikroczip?

 • Czipowaniem  zajmuje się weterynarz. Czip jest aplikowane na ramieniu/szyi. Do czipa przypisane jest imię i adres zwierzaka, kot lub pies zostaje musi zostać wpisany do rejestru zwięrząt ( w celu np. odnalezienia). Weterynarz wyposażony w specjalny czytnik może, dzięki czipowi odczytać nazwisko lub adres właściciela.
 • Oczywiście, samo wstrzyknięcie czipa jeszcze nie przypisze  psa do jego właściciela. Aby tak się stało, należy numer czipa zarejestrować w specjalnej bazie i  udostępnić przy tym swoje dane. Jest rzeczą bardzo ważną, żeby o tym kroku nie zapomnieć i - ponieważ nie ma jednej, ogólnokrajowej bazy danych - dokonać rejestracji w jak największej liczbie baz!(Aby uruchomić drzwiczki nie jest koniecznością zapisywanie się w bazie, ale warto to zrobić aby wykorzystać czip w razie zagubienia się kota)
 • Aby zapisać identyfikacyjny numer czipa w drzwiczkach  SureFlap, wystarczy wpisać numer i nacisnąć przycisk. Drzwiczki otworzą się tylko zwierzakom, które mają zaaplikowany w sobie zaprogramowany czip. Żaden inny zwierzak nie przejdzie przez drzwiczki!
 • Czytnik kodu znajduje się, wewnątrz tunelu. Drzwiczki otwierają się w ciągu ułamku sekundy. Zamykają się około sekundę po przejściu kota. Drzwiczki mają możliwość włączenia klasycznego manulanego otwierania. Tryb manualnego otwierania wyłącza tryb z czipem!
 • Wszczepienia mikrochipu można dokonać w większości gabinetów weterynaryjnych. Koszt zabiegu wynosi ok. 70-100 zł. Bardzo często w miastach organizowane są akcje darmowego chipowania.
 • Wszczepienie czipa jest konieczne, aby zwierzę (pies, kot, tchórzofretka) otrzymało paszport, a zatem, aby mogło podróżować na terenie Unii Europejskiej.
 • Kompatybilność z mikrochipem Twojego zwierzaka sprawdzisz tutaj w dolnej części strony.

Zobacz video o drzwiczkach z mikroczipem SureFlap 

 

Do jakich drzwi mogę zainstalować drzwiczki SureFlap?

 • Drzwiczki dla psów SureFlap przeznaczone są do instalacji we wszystkich typach drzwi. Jeżeli chcesz drzwiczki zainstalować w drzwiach szklanych, szybie, musisz dokupić dodatkową nasadkę, adapter. Adapter możesz także wykorzystać gdyby otwór po poprzednich drzwiczkach był za duży. Instalacja możliwa jest także w drzwiach z podwójną szybą. Dokładne instrukcje odnośnie instalacji są zawarte w instrukcji obsługi.
 • Aby zainstalować drzwiczki, w drzwiach z metalowymi elementami, lub metalowym wypełnieniem, musisz dokładnie przeczytać instrukcję obsługi, metal może mieć wpływ na odczytanie danych z czipu. Po poprawnej instalacji żadne ograniczenia nie są możliwe.
 • Wymagana wielkość otworu do instalacji: 207mm (sz) x 234mm (w). Wymiary klapki wys. 170 mm, szerokość 178 mm . Całkowite wymiary szer. 262 mm x wys. 281 mm. Tunel ma długość 7 cm. Okrągły otwór jest wymagany do zainstalowania drzwiczek w szkle. Optymalny rozmiar otworu wynosi 300 mm, ale drzwi zwierzęcia można zainstalować w otworach o średnicy do 320 mm.

 

Instalacja drzwiczek SureFlap w drzwiach

 

Instalacja drzwiczek SureFlap w  szybie

 

Video - Instalacja drzwiczek SureFlap w ścianie 

Drzwiczki dla psów SureFlap mają identyczną wielkość jak wiele innych dostępnych drzwiczek na rynku. Może śmiało zastąpić nimi poprzednie drzwiczki. Wielkość przejścia szer. 17,8 x wys. 17 cm, wymagana wielkość wycięcia szer. x wys.: 20,7 x 23,4 cm. Wymiary całkowite 26,2 x 28,1 cm. Długość tunelu 7cm

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Inne Drzwi dla psów i kotów Według rasy Dla kotów Dla małych psów Według funkcji Drzwiczki na chip Według marki SureFlap

Zobacz pełny opis

Parametry

Tunel 7 cm
Kolor Biały, Brązowy
Materiał plastik
Otwieranie na czip
Wielkość (sz x w) 26,8 x 28,1 cm
Przejście (sz x w) 17,8 x 17 cm
Wielkość Dla najmniejszych psów, Małe psy
Zasilanie Baterie
Zasilanie Baterie

Instrukcja do pobrania

Drzwiczki dla psów

W czym pomogą Ci drzwiczki?

 • Drzwiczki dla psów i kotów zapewnią Twojemy psu lub kotu spokojne i swobodne przejście tam i z powrotem
 • Instalacja drzwiczek jest bardzo łatwa, możesz je zainstalować w drewnie, PVC, metalu, szybie lub w ścianie.

 

Produkty powiązane