Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

SureFeed automatyczna miska z mikroczipem

Automatyczna miska do karmy z mikroczipem, kontroluje dostęp zwierzaka do karmy. Idealny do domów, z większą ilościa zwierzaków. Dzięki misce SureFeed nie musisz się już obawiać że Twoje zwierzaki będą podkradać sobie karmę. Twój zwierzak nie musi mieć chipu, miska jest kompatybilna z zawieszkami. Możliwość dokupienia misek różnych kolorów. Jedna zawieszka w zestawie. Możliwość przyspieszenia lub opóźnienia zamykania pokrywy miski.

 

 

Więcej informacji ›

W drodze 58 szt.
614 zł 507 zł bez VAT

Zapytanie o dostępność

szt
Kod produktu: P2552
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis produktu

Nowoczesna, wykonana z najwyższej jakości materiałów i świetnie wyglądająca - SureFeed automatyczna miska na karmę z mikrochipem firmy Sure Petcare. Idealne rozwiązanie dla domu, w którym mieszka wiele zwierząt. Kontrola żywienia większej liczby zwierzaków nie jest prosta - podkradanie jedzenia z innych misek jest normą i może być przyczyną nadwagi lub niedowagi. Jest to szczególnie problematyczne, gdy zwierzęta muszą przyjmować karmę specjalistyczną bądź lekarstwa. Jeżeli w Twoim domu mieszkają psy i koty, automat SureFeed uniemożliwi Twojemu psu podjadanie kociej karmy. 

Główne funkcje i zalety

 • Pojemność 400 ml – możesz użyć karmy suchej lub mokrej, szczelne zamknięcie wydłuży jej świeżość
 • Wyjątkowy wygląd – miska jest nie tylko praktyczna, ale także efektownie wykonana. Będzie ozdobą każdego domu.
 • Praca na baterii do 6 miesięcy - rzadka wymiana.
 • Miska zapamięta 32 różne kody chipów - łatwo możesz zarządzać dietą wielu zwierzaków
 • Kompatybilność - czytnik wbudowany w SureFeed jest kompatybilny ze wszystkimi typami mikrochipów.
 • Idealne dla psów i kotów, których dieta zawiera specjalny pokarm lub leki
 • Program treningowy – miska umożliwia włączenie trybu treningowego, który ułatwi korzystanie i przyzwyczai zwierzaka do urządzenia.
 • Przycisk do otwierania pokrywy – bez problemu w razie konieczności otworzysz miskę ręcznie

 

Miska działa na zasadzie kontroli dostępu zapewnionej przez chip, chip Twojego zwierzaka jest skanowany i rozpoznawany. Klapka podnosi się tylko i wyłącznie gdy zbliży się zwierzę z odpowiednim chipem (pamięć urządzenia rozpoznaje do 32 różnych chipów) - jeśli zbliży się inne, klapka nie otworzy się, lub szybko zamknie w przypadku gdy jeszcze była otwarta. Miska firmy SureFeed zapewni, że każdy zwierzak zje odpowiednią, jemu przeznaczoną karmę. Klapka zamyka się automatycznie, gdy zwierzę odsunie się od czujnika, a opóźnienie można ustawić na 3 różne poziomy. Górne krawędzie miski są uszczelnione, dzięki czemu karma pozostaje świeża na dłużej.

Jak działa miska?

Aby powoli przyzwyczaić zwierzę do automatu, można użyć programu treningowego. Podczas trybu treningowa miska pozostaje otwarta. Miska jest kompatybilna ze wszystkimi mikrochipami identyfikacyjnymi na świecie, jak również z zawieszkami RFID SureFlap na obroże dla zwierząt bez chipów. Kompatybilność z mikrochipem Twojego zwierzaka sprawdzisz tutaj w dolnej części strony.

 

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

 • Jak zasilana jest miska ? – Miska zasilana jest czterema bateriami LR14
 • Jak długo urządzenie pracuje na baterii – bardzo długo, do 6 miesięcy
 • Skąd będę wiedział, że bateria wymaga wymiany? - Poznasz to po migającej kontrolce w kolorze czerwonym na panelu urządzenia
 • Jaka jest pojemność miski - 400 ml
 • Czy mój zwierzak musi mieć wszczepiony chip?- Nie, miska otwiera się także na zawieszkę, którą znajdziesz w zestawie
 • Ile zwierzaków może korzystać z jednej miski? -Aby utrzymać zróżnicowaną dietę zalecamy oddzielną miskę dla każdego zwierzaka, jedna miska umożliwia zaprogramowanie do 32 chipów.
 • Czy mogę korzystać z miski na zewnątrz – Nie, miska została zaprojektowana do użytku wewnętrznego, w domu.

Produkt znajduje się w kategoriach

Smart produkty Smart dozowniki Inne Miski, poidełka i dozowniki Dozowniki karmy Miski dla psów Miski plastikowe Automatyczne miski

Zobacz pełny opis

Parametry

Kolor Biały
Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy
Wymiar 23 x 32 x 20
Zasilanie Baterie
Kapacita krmiva 400 ml
Kapacita krmiva 400 ml

Instrukcja do pobrania

Produkty powiązane