Drzwiczki Sureflap Microchip Pet Door Connect

Nowość Polecamy

Drzwiczki dla psów SureFlap Michrochip Connect. To pierwsze automatyczne drzwiczki na baterie połączone z aplikacją w smartfonie. Aplikacja wyświetli powiadomienie kiedy pies skorzystał z drzwiczek, sprawdzisz na niej czy jest wewnątrz czy na zewnątrz, zdalnie umożliwisz przejście lub je zablokujesz, zobaczysz statystyki przejść. Już żaden obcy zwierzak nie wejdzie do twojego domu. Możliwość zaprogramowania do 32 zwierzaków. Drzwiczki dla dużych kotów i małych psów.

1 570 zł 1 297 zł bez VAT
Dostepne 5 szt.
Kiedy dostanę towar?
środa 22. 03. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Drzwiczki Sureflap Microchip Pet Door Connect

Drzwiczki dla kota SureFlap Michrochip Connect. To pierwsze automatyczne drzwiczki na baterie połączone z aplikacją w smartphonie. Aplikacja wyświetli powiadomienie kiedy kot skorzystał z drzwiczek, sprawdzisz czy jest wewnątrz czy na zewnątrz, zdalnie umożliwisz przejście lub je zablokujesz, zobaczysz statystyki przejść. Możliwość udostępniania danych rodzinie i znajomym. Możliwość ustawienia czasowych ram z możliwością przejścia. Drzwiczki mają pojedyncze skanowanie. Możliwość zaprogramowania do 32 zwierzaków Już żaden obcy zwierzak nie wejdzie do twojego domu.

 

 

Główne funkcje:

 • Technologia odczytu mikrochipa umożliwi przejście wybranemu zwierzakowi
 • Odczyt wszystkich standardowo wszczepianych chipów - 9, 10 i 15 cyfrowe kody używane w ramach UE.
 • Połączenie z mobilną aplikacją - centralka HUB umożliwia podłączenie do domowej sieci WIFI. Dzięki temu masz możliwość zdalnej obsługi drzwiczek z poziomu aplikacji.
 • Różne warianty zamykania - wolne wejście zablokowane wyjście, wolne wyjście zablokowane wejście, zamknięcie lub otwarcie w wybranym czasie, manualne otwieranie bez chipa.
 • Blokada na odległość - w dowolnej chwili poprzez naciśnięcie jednej ikonki w aplikacji całkowicie zablokujesz drzwiczki  
 • Blokada czasowa - W danych widełkach godzinowych drzwiczki pozostają otwarte lub zamknięte
 • Możliwość zaprogramowania do 32 zwierzaków - możliwość zapisania dużej ilości kodów pozwala na indywidualne ustawienie przejścia wszystkich zwierzaków. Dodatkowo podczas okazjonalnych wizyt innych zwierząt bez problemu włączysz je do systemu.
 • Wysokiej jakości podświetlany ekran - dane są dostępne na podświetlanym wyświetlaczu na drzwiczkach
 • Ustawienie ręczne: W dowolnej chwili możesz wyłączyć odczyt chipów i przejść do standardowego działania drzwiczek
 • Zasilanie na baterie- Sure Flap zasilane są 4 szt. AA baterii, zapewniają działanie do 6 miesięcy. Stan baterii sprawdzisz na podstawie diody LED.
 • Wymiary drzwiczek- całkowite (sz 26,2 x w 28,1 cm)przejście (sz 17,8 , x w 17 cm), długość tunelu 7 cm  

 

 

Przejdzie tylko twój zwierzak!

Czytnik mikrochipów dokładnie rozróżnia, które zwierzę wchodzi. Starają się wejść do twojego domu obce lub dzikie zwierzęta? Jeśli przez drzwiczki chce przejść zwierzak bez chipa lub z chipem, który nie jest zaprogramowany drzwiczki pozostaną zamknięte. Jedynym kluczem jest chip lub zawieszka twojego zwierzaka.

 

 

 

Odczytuj wszystkie aktualnie używane chipy

W ramach Unii Europejskiej do chipowania używane są najczęściej 9, 10 i 15 cyfrowe kody. Mikrochip można odczytać za pomocą czytnika i według kodu identyfikować zagubionego lub ukradzionego zwierzaka w centralnej bazie danych. W ten sam sposób działa zintegrowany czytnik w drzwiczkach Pet Door Connect, który odczyta wszystkie typu mikrochipów. Jest to niezawodna technologia. Twój zwierzak nie jest ochipowany? Możesz pójść do weterynarza aby ten wszczepił chip lub wykorzystać zawieszkę, którą dołączysz do obroży. Zawieszka z indywidualnym kodem zastąpi mikrochip!

 

Tylko ty masz klucz...na odległość!

Dzięki pomocy centralki HUB drzwiczki sparujesz z aplikacją, która będzie stanowiła zdalny klucz. Z pomocą aplikacji zobaczysz kiedy zwierzak przechodzi przez drzwiczki lub zablokujesz/otworzysz możliwość przejścia. Wystarczy kliknąć na odpowiednią ikonkę w aplikacji.

Blokada, która umożliwi więcej!

Wykorzystaj najkorzystniejszy tryb dla ciebie i twoich zwierzaków! Aplikacja zmieni twój telefon w swoisty zdalny klucz do drzwiczek. Tryb możesz wybrać według uznania! Możesz umożliwić wyjście i zablokować wejście, umożliwić wejście i zablokować wyjście, zablokowanie wyjścia i wejścia, wolne wyjście i wyjście, możliwe jest ustawienie widełek czasowych na przejście. 

 

 

 

Aplikacja pokazuje użyteczne informacje...

Interesuje cię co robi twój kot i ile razy dziennie przechodzi przez drzwiczki? Powiadomienia w aplikacji pokażą się za każdym razem gdy zwierzak skorzysta z drzwiczek! Swojego zwierzak znasz najlepiej ty sam. Ale mało kto zostaje ze zwierzakiem przez cały dzień, zmiany jego zachowania mogą ostrzec cię o zbliżającej się chorobie lub innych zagrożeniach. Szybkie działanie ma często niebagatelne znaczenie. Podgląd na aktywność zwierzaka to nieoceniona funkcja. Jeśli jesteś często poza domem docenisz to jeszcze bardziej. Możesz także stworzyć profil zwierzaka i różne informację udostępniać swojej rodzinie lub znajomym.

 

4, 8, 12... lub 128 łapek przechodzi przez twój próg?

Do 128 łapek lub 32 zwierzaków możesz zaprogramować w drzwiczkach i zapewnić im dostęp do domu lub na zewnątrz. Niezależnie od tego czy masz 1 kota czy większą ilość, możesz korzystać z drzwiczek. Drzwiczki umożliwiają zapisanie 32 różnych ID, zapewniając bezpieczne przejście kotom. Tryb możesz ustawić indywidualnie dla każdego!

 

 

 

Podświetlany wyświetlacz dla łatwiejszego ustawienia!

Kontrola i ustawienie drzwiczek jest proste i intuicyjne, dzięki aplikacji i podświetlanemu wyświetlaczowi. Wszystko nastawisz bezproblemowo według własnego uznania.

 

 

Wszystko pod kontrolą z możliwością ręcznego ustawienia

Jeśli przełączysz drzwiczki do tryb ręczne czytnik się zdezaktywuje. Drzwiczki będą wtedy działać w normalnym sposób bez odczytu mikrochipa.

 

 

 

 

 

Chcesz wiedzieć jak przyzwyczaić kota do drzwiczek?

Trenowanie kota aby przeszedł to dobra zabawa, która nie zabierze dużo czasu. Wystarczy wzbudzić jego naturalną ciekawość. Drzwiczki zainstaluj i przywołaj znanymi sobie sposobami twojego kota. Do przejścia włóż kilka jego ulubionych przysmaków, zachęcony zwierzak zacznie przechodzić przez drzwiczki. Ten proces możesz przeprowadzić jeszcze przed instalacją.

 

Dlaczego niezbędna jest centralka HUB?

Centralka HUB umożliwi nie tylko przekazywanie danych do aplikacji, ale także możliwość połączenia inny kompatybilnych urządzeń, drzwiczek czy zabawek, które będziesz mógł kontrolować z poziomu telefonu. Dzięki aplikacji i podłączonej centralce HUB masz dostęp do danych i urządzeń gdziekolwiek jesteś.

 

Kilka wskazówek do instalacji

Drzwiczki są kompatybilne do instalacji we wszystkich materiałach. Bez problemu zainstalujesz je w ścianie, drzwiach drewnianych oraz z pomocą specjalnego adaptera z szybie. Do instalacji możesz wykorzystać 5 cm tunel aby kot mógł wygodnie przejść. Tunele możesz łączyć ze sobą, dlatego jeśli chcesz nimi wyścielić grubszą ścianę zrobisz to bez problemu. SureFlap zapewni bezpieczeństwo twojemu zwierzakowi a mikrochip niezawodny klucz!

 

Instalacja w drzwiach

Instalacja w szybie

Instalacja w ścianie:

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla najmniejszych psów
Małe psy

Parametry techniczne

Zasilanie Na baterie

Zawartość

 • drzwiczki SureFlap 
 • śruby w 3 różnych wielkościach
 • centralka SureFlap Hub
 • kabel sieciowy ethernet(d 1,5m)
 • kabel USB (d 1,5m)

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.