Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

Świecące obroże dla psów: Najlepszy gadżet do spacerów po zmroku

Niezależnie od tego jak szaro, deszczowo, ciemno, mimo śniegu, deszczu, musisz wyjść na spacer ze swoim ulubieńcem. Głównym problemem nie jest dyskomfort z powodu otaczających warunków, ale to w jaki sposób będziesz obserwować swojego psa? Gdy na dworze jest szaro lub już ciemno, pies w łatwy sposób znika z pola widzenia, Ty możesz być pewien, że on Cię odnajdzie i wróci, ale co z innymi użytkownikami dróg, chodników czyli kierowcami, rowerzystami? Ryzykiem zagrożony jest nie tylko Twoj piesek, ale także wszyscy w jego okolicy. Żeby wyjście z psem nie zmieniło się przypadkowo w sytuację pełną stresu, wyposaż swojego pieska w elementy bezpieczeństwa, które zwiększą jego widoczność.

 

Świecąca obroża ułatwia spacery. Obsługa tego urządzenia jest zawsze gotowe do działania a jego obsługa bardzo prosta.

 

Istnieje proste rozwiązanie, które pozwala uniknać kłopotów. Świecące obroże, zawieszki, szelki cieszą się coraz większym zainteresowaniem opiekunów. Twój piesek rozbłyśnie dzięki jasno swiecącym elementom, na pewno nie stracisz go z pola widzenia. Inni też nie!

 

 

Zanim kolejny raz wyjdziesz na wspólny spacer, zadaj sobie ważne pytanie, czy Twój piesek jest widoczny dla Ciebie i innych. Zwiększając jego widoczność, chronisz go

 

W jaki sposób działa świecąca obroża?

Świecąca obroża jest pomocna dla Ciebie, zarazem jest wygodna dla Twojego psa. Każdy pies nosi jakąś obrożę, dlatego obroże zwiększające widoczność nie będą podczas noszenia oznaczać problemu. Możesz wykorzystać także szelki lub zawieszki. Świecące obroże są zakładane w taki sposób, żę migające lub stale świecące światło nie przeszkadza, nie oślepia pieska. Kolorowe światło w ciemności tworzy jasny punkt, który umożliwia zlokalizowanie psa w momencie gdy schowa się np. za drzewem. Obroże zasilane są w większości guzikowymi bateriami, są też modele zasilane na ładowarkę. Korzystanie z obroży jest bardzo łatwe, jest to element zwiększający bezpieczeństwo pieska, który masz zawsze pod ręką.

O bezpieczeństwie swoich najbliższych warto myśleć z wyprzedzeniem. W ten sposób ograniczysz szanse na nieszczęśliwy wypadek czy stresową sytuację.

 

Świecąca obroża to nylonowy, plastikowy pasek ze świecącą diodą. Po włączeniu obroży dioda zaświeci się, dzięki temu obroża na całej długości będzie świecić na dany kolor. Do wyboru jest kilka wersji, różne kolory. Nie dość, że świecące obroże prezentuje się świetnie to zdecydowanie zwiększają bezpieczeństwo Twojego ulubieńca.


Produkty powiązane