Świecący wisiorek dla psów i kotów

Świecącą zawieszkę dla psów i kotów łatwo przymocujesz do jakiejkolwiek obroży. świeci na 3 sposoby (stałe świecenie, miganie, szybkie miganie). Kolory: żółty, pomarańczowy, różowy, czerwony, niebieski i zielony. Zawieszka zwiększa widoczność twojego pupila w ciemności tym samym zwiększając jego bezpieczeństwo.

Wybór opcji produktu
 • Kolor

40 zł 33 zł bez VAT
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Świecący wisiorek dla psów i kotów

Świecący wisiorek dla psów i kotów łatwo przymocujesz do jakiejkolwiek obroży. Ma 3 rodzaje świecenia (stałe świecenie, miganie, szybkie miganie). Kolory: żółty, pomarańczowy, różowy, czerwony, niebieski i zielony.

Zawieszka jest bardzo delikatna. Bez problemu zawiesisz ją na wybranej obroży. Zawieszka w znaczący sposób poprawi widoczność Twojego psa w terenie. Zwrócą na niego uwagę piesi, rowerzyści i kierowcy. Zawieszka ułatwi lokalizację psa również Tobie.

 

Funkcja i kolory

Świecący wisiorek świeci na 3 sposoby (stałe świecenie, miganie, szybkie miganie). Kolory: żółty, pomarańczowy, różowy, czerwony, niebieski i zielony.

 

Bateria i ładowanie

Wisiorek zasilany jest na baterie CR2032 lub 2xCR2016. Praca na jednej baterii wynosi od 1 do 3 miesięcy, zależy od jakości użytych baterii.

 

Długość wisiorka

Świecący wisiorek dla psów i kotów jest odpowiedni dla wszystkich ras i wielkości zwierząt. Świecący wisiorek łatwo umocujesz na jakąkolwiek obroże.

 

Zalety Wady
 • 3 rodzaje świecenia
 • wytrzymałość aż 3 miesiące
 • na wybór z mnóstwa kolorów
 • możliwość wymiany baterii
 • jakościowy materiał
 • potrzeba wymiany baterii
 • bateria nie jest częścią zestawu

Dlaczego przyda Ci się świecąca obroża?

 • Jest to bardzo pomocny produkt podczas wieczornych spacerów. Zapewni Waszemu kotu lub psu bezpieczeństwo i lepszą widoczność. Przez cały czas będziesz miał swojego ulubieńca pod kontrolą.
 • Obroża ochroni Twojego zwierzka przed nieostrożnymi kierowcami i rowerzystami. Bez problemu zobaczysz także jak i gdzie pies oddala się od Ciebie.

 

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Zawartość

 • Obroża świecąca
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.