Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Świecący wisiorek dla psów i kotów

Świecącą zawieszkę dla psów i kotów łatwo przymocujesz do jakiejkolwiek obroży. świeci na 3 sposoby (stałe świecenie, miganie, szybkie miganie). Kolory: żółty, pomarańczowy, różowy, czerwony, niebieski i zielony. Zawieszka zwiększa widoczność twojego pupila w ciemności tym samym zwiększając jego bezpieczeństwo.

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
35 zł 28 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P408
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(2)
Świecący wisiorek dla psów i kotów
Świecący wisiorek…
35 zł

Opis produktu

Świecący wisiorek dla psów i kotów łatwo przymocujesz do jakiejkolwiek obroży. Ma 3 rodzaje świecenia (stałe świecenie, miganie, szybkie miganie). Kolory: żółty, pomarańczowy, różowy, czerwony, niebieski i zielony.

Zawieszka jest bardzo delikatna. Bez problemu zawiesisz ją na wybranej obroży. Zawieszka w znaczący sposób poprawi widoczność Twojego psa w terenie. Zwrócą na niego uwagę piesi, rowerzyści i kierowcy. Zawieszka ułatwi lokalizację psa również Tobie.

 

Funkcja i kolory

Świecący wisiorek świeci na 3 sposoby (stałe świecenie, miganie, szybkie miganie). Kolory: żółty, pomarańczowy, różowy, czerwony, niebieski i zielony.

 

Bateria i ładowanie

Wisiorek zasilany jest na baterie CR2032 lub 2xCR2016. Praca na jednej baterii wynosi od 1 do 3 miesięcy, zależy od jakości użytych baterii.

 

Długość wisiorka

Świecący wisiorek dla psów i kotów jest odpowiedni dla wszystkich ras i wielkości zwierząt. Świecący wisiorek łatwo umocujesz na jakąkolwiek obroże.

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże Świecące obroże Dla kotów Dla małych psów Dla średnich psów Dla dużych psów

Zobacz pełny opis

Parametry

Zasilanie na baterie
Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy
Wodoodporność Wodoodporny

Świecące obroże

Dlaczego przyda Ci się świecąca obroża?

  • Jest to bardzo pomocny produkt podczas wieczornych spacerów. Zapewni Waszemu kotu lub psu bezpieczeństwo i lepszą widoczność. Przez cały czas będziesz miał swojego ulubieńca pod kontrolą.
  • Obroża ochroni Twojego zwierzka przed nieostrożnymi kierowcami i rowerzystami. Bez problemu zobaczysz także jak i gdzie pies oddala się od Ciebie.

 

 

Produkty powiązane