Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Reedog Colour świecąca obroża dla małych, średnich i dużych psów

Świecąca obroża zwiększy widoczność twojego psa rano i wieczoremTrzy dostępne wielkości. S od 22 do 40 cm, M od 32 do 50cm, L od 42 do 60 cm (razem z zapięciem). Trzy tryby świecenia (ciągłe światło, miganie, szybkie miganie). Kolory: żółty, pomarańczowy, czerwony, niebieski, zielony i różowy. Dzięki świecącej obroży twój piesek już nigdy nie zniknie w ciemnościach.

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
43 zł 35 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P400
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(1)
Świecąca obroża dla małych i średnich psów i kotów
Reedog Colour…
43 zł

Opis produktu

Świecąca obroża zwiększy widoczność twojego psa rano i wieczoremTrzy dostępne wielkości. S od 22 do 40 cm, M od 32 do 50cm, L od 42 do 60 cm (razem z zapięciem). Trzy tryby świecenia (ciągłe światło, miganie, szybkie miganie). Kolory: żółty, pomarańczowy, czerwony, niebieski, zielony i różowy. Dzięki świecącej obroży twój piesek już nigdy nie zniknie w ciemnościach.

Dzięki świecącej obroży Twój piesek będzie zawsze widoczny na spacerze w ciemnym parku! Obroża ostrzeże kierowców samochodów, rowerzystów i pieszych o obecności Twojego psa w pobliżu. Sam łatwiej zlokalizujesz swojego psa. Dni stają się coraz krótsze, rano i popołudniu jest już ciemno. Będziesz miał swojego pieska pod okiem nawet gdy wybiegnie poza oświetlony teren. Jest to nylonowy pasek uzupełniony o świecącą diodę LED. Zwiększ bezpieczeństwo swojego psa zakładając mu świecącą obrożę. Twój piesek już nigdy nie zniknie w ciemnościach.

Świecąca obroża nie jest przeznaczona do przypinania do niej smyczy! Służy jako akcesorium i lokalizator psa na odległość podczas ograniczonej widoczności.

 

 

Funkcje i kolory

3 tryby świecenia (świecenie ciągłe, miganie, szybkie miganie). Kolory: żółty, pomarańczowy, różowy, niebieski, zielony i czerwony.

 

Baterie i ładowanie

Świecąca obroża zasilana jest przez guzikową baterię CR2032 lub 2x CR2016. Obroża świeci na jednej baterii od 1 do 3 miesięcy. Żywotność baterii zależy od producenta oraz częstotliwości używania obroży. Baterie nie są zawartością opakowania.

 

Długość obroży

 Trzy dostępne wielkości. S od 22 do 40 cm, M od 32 do 50cm, L od 42 do 60 cm (razem z zapięciem).

 

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże Świecące obroże Dla małych psów Dla średnich psów Dla dużych psów

Zobacz pełny opis

Parametry

Zasilanie na baterie
Długość obroży 22-60
Wielkość Małe psy, Średnie psy, Duże psy
Wodoodporność Wodoodporny

Instrukcja do pobrania

Zalecane akcesoria

Świecące obroże

Dlaczego przyda Ci się świecąca obroża?

  • Jest to bardzo pomocny produkt podczas wieczornych spacerów. Zapewni Waszemu kotu lub psu bezpieczeństwo i lepszą widoczność. Przez cały czas będziesz miał swojego ulubieńca pod kontrolą.
  • Obroża ochroni Twojego zwierzka przed nieostrożnymi kierowcami i rowerzystami. Bez problemu zobaczysz także jak i gdzie pies oddala się od Ciebie.

 

 

Produkty powiązane