Reedog świecąca zawieszka dla psów i kotów - kość

Świecącą zawieszka dla psów i kotów Reedog, w prosty sposób założysz ją na dowoloną obrożę. 3 rodzaje świecenie (stałe świało, miganie, szybkie miganie). Kolory: pomarańczowy, żółty, czerwony, zielony, różowy, niebieski.

Wybór opcji produktu
  • Kolor


Inne warianty:
17 zł 14 zł bez VAT
Dostepne 4 szt.
Kiedy dostanę towar?
piątek 29. 05. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Reedog świecąca zawieszka dla psów i kotów - kość

Świecącą zawieszka dla psów i kotów Reedog, w prosty sposób założysz ją na dowoloną obrożę. 3 rodzaje świecenie (stałe świało, miganie, szybkie miganie). Kolory: pomarańczowy, żółty, czerwony, zielony, różowy, niebieski.

Nie stresuj się słabą widocznością Twojego ulubieńca na spacerach w ciemnym parku - zaopatrz go w świecącą zawieszkęk LED! Zawieszka ochroni Twojego ulubieńca o zmroku. Piesek lub kotek będzie lepiej widoczny dla przechodniów, rowerzystów, samochodów. W tej porze roku ciemniej staje się coraz szybciej. Ranne spacery najczęsciej też odbywają się w ciemnościach. Zawieszka pozowli Ci kontrolować psa nawet gdy oddali się od lamp ulicznych. Z doświadczenia wiemy, że świecące elementy kompletnie nie przeszkadzają psom i kotom. Do wyboru jest kilka kolorów. Wybierz ulubiony kolor Twojego zwierzaka!

 

 

Funkcje i kolory

Świecąca zawieszka świeci na 3 sposoby (stałe świało, miganie, szybkie miganie). Kolory: pomarańczowy, żółty, czerwony, zielony, różowy, niebieski.

 

 

Bateria i ładowanie

Świecąca zawieszka zasilana jest guzikową baterią CR2032 lub 2x CR2016. Żywotność baterii zależy od częstotliowści aktywacji, temperatury otoczenia i jakości baterii. Praca na 1 baterii od 1 do 3 miesięcy. Baterie nie są częścią opakowania.

 

 

Długość 

Świecąca zawieszka jest odpowiednia dla psów i kotów wszystkich wielkości. Bez problemu założysz ją na dowolną obrożę.

 

 

 

Zalety Wady
  • 3 tryby świecenia
  • praca na baterii do 3 miesięcy
  • kilka kolorów do wyboru
  • możiwość wymiany materii
  • wysokiej jakości materiał
  • urządzenie na baterie
  • baterie nie są częścią opakowania

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Zawartość

  • Świecąca zawieszka
  • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 12:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.