Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

Reedog Flash ball, migająca gumowa piłka

Reedog Flash Ball to innowacyjna zabawka dla psa, która łączy zabawę, stymulację i nagrodę. Piłka jest wykonana z wytrzymałego gumowego materiału i ma specjalną konstrukcję, która zaspokaja instynkty i potrzeby psa. Piłka jest wyposażona w diodę LED, która miga przy każdym ruchu, a ponadto można ją wypełnić smakołykami. Piłka jest odpowiednia dla różnych ras psów i jest doskonałym akcesorium do treningu, zabawy i relaksu.

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
29 zł 23 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P53626
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Reedog Flash ball, migająca gumowa piłka
Reedog Flash ball,…
29 zł

Opis produktu

Migająca i wypełniona smakołykami piłka to innowacyjna zabawka dla psa, która łączy zabawę, stymulację i nagrodę. Piłka jest wykonana z wytrzymałego materiału i ma specjalną konstrukcję, która zaspokaja psie instynkty i potrzeby. Główną cechą tej piłki jest jej zdolność do migania i napełniania się smakołykami. Piłka jest wyposażona w diodę LED, która miga przy każdym ruchu, co przyciąga uwagę psa i zwiększa jego zainteresowanie zabawą. Zapewnia to psu stymulację wizualną i rozrywkę. Kolejną zaletą tej piłki jest możliwość wypełnienia jej smakołykami. Podczas zabawy psy próbują dostać się do smakołyków, co motywuje je i pobudza ich naturalny instynkt polowania i aportowania. Piłkę można rzucać, toczyć po ziemi lub pozwolić psu ją złapać i manipulować nią. Wytrzymała konstrukcja zapewnia odporność na nieostrożne obchodzenie się z nią podczas zabawy i gryzienie. Piłka jest odpowiednia dla różnych ras psów i jest doskonałym akcesorium do treningu, zabawy i relaksu.

Plusy

  • Motywuje psy do ćwiczeń i aktywności fizycznej
  • Stymulacja umysłowa
  • Zabawa i relaks
  • Redukcja stresu
  • Dwa różne rozmiary piłek
  • Zachęca psa do instynktu aportowania
  • Wzmacnia relację między psem a właścicielem

Minusy

  • Brak

Zawartość opakowania

  • Reedog Flash ball, migająca gumowa piłka

Produkt znajduje się w kategoriach

Według typu Zabawki dla psów i kotów Dla psów Na przysmaki Do wody Do aportowania Świecące Do gryzienia Piłki Według materiału Gumowe Według marki Reedog Według kształtu Piłki Z otworami Gumowe

Zobacz pełny opis

Produkty powiązane

Ostatnio oglądane