Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

FroliCat RoloRat mysz dla kotów

FroliCat RoloRat to automatyczna ruszająca się zabawka! Jeżeli wychodzisz z domu na dłuższy czas np. do pracy, włącz tryb automatyczny i rozpocznij zabawę dla Twojego kota. Mysz będzie poruszać się po całym domu, chować się a kotu zapewni świetną zabawę. Święcące oczy niemożliwy do złapania ogonek zachęcają kota do polowania! Tryb oszczędzania energii umożiwia wyłączenie się zabawki po 10 minutach od włączenia. Zabawka RoloRat posiada 3 tryby zabawy. Tylko do użytku wewnętrznego, na baterie AAA.

Więcej informacji ›

Dostępne 2 szt
137 zł 113 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P12600
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(1)
FroliCat RoloRat mysz dla kotów
FroliCat RoloRat…
137 zł

Opis produktu

FroliCat RoloRat to automatyczna ruszająca się zabawka! Jeżeli wychodzisz z domu na dłuższy czas np. do pracy, włącz tryb automatyczny i rozpocznij zabawę dla Twojego kota. Mysz będzie poruszać się po całym domu, chować się a kotu zapewni świetną zabawę. Święcące oczy niemożliwy do złapania ogonek zachęcają kota do polowania! Tryb oszczędzania energii umożiwia wyłączenie się zabawki po 15 minutach od włączenia. Zabawka RoloRat posiada 3 tryby zabawy. Tylko do użytku wewnętrznego, na baterie AAA.

 

 

Do wyboru są 2 tryby: jednorazowa zabawa - włącz mysz naciskając na nos, zabawka wyłączy się po 10 minutach gry. Drugim trybem jest zabawa podczas niebecności - przytrzymaj nosek przez 3 sekundy. W ten sposób mysz będzie włączać się co 2 godziny na 10 minut, w sumie mysz w tym trybie włącza się trzykrotnie.

Mysz porusza się i nieoczekiwanie zmienia kierunek ruchu. Większość kotów znakomicie bawi się podążając za myszką, polując na nią i przygotywując się do złapania. Jeżeli kot straci mysz z widoku, nie martw się, mysz wysyła dźwięki, świeci oczyma i porusza ogonem. Twój kot spędzi godziny bawiąc się z myszką. Włącza się ją naciskają na nos. Zabawka zasilana bateriami 3 szt. AAA.

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Zabawki dla psów i kotów Dla kotów Rodzaj zabawki Myszy Elektroniczne Według marki FroliCat

Zobacz pełny opis

Parametry

Wielkość Dla kotów
Zasilanie Baterie

Zalecane akcesoria

Zabawki dla kotów

Jaką zabawkę kupić dla kota: 

  • Jeśli Twój kot należy do tych bardziej aktywnych, doceni odpowiednie kocie drzewko, na które będzie mógł się wspinać i skakać. Można to połączyć z drapakiem do ostrzenia pazurów. 
  • Zabawki interaktywne rozwijają instynkt, a koty zazwyczaj potrafią same dogadać się z tego typu zabawką. Na przykład tory kulkowe, automatyczne wędki z piórkami czy zabawki z kocimiętką, które koty absolutnie uwielbiają i nie mogą oprzeć się ich zapachowi. 
  • Gryzaki, takie jak wędki z piórkami, myszkami lub kolorowymi frędzlami, zapewnią aktywną zabawę i pogłębią relację między Tobą a Twoim kotem, który tym bardziej Cię polubi, gdy będziecie razem aktywni. 
  • Ulubioną zabawką jest wskaźnik laserowy, w którym kot goni za czerwoną kropką, zabawa, która nie znudzi się nawet przy dłuższej zabawie. 
  • Kot nie jest wybredny, nie ma znaczenia jaki kształt, wielkość czy materiał ma zabawka. Jednak w każdym legowisku kocich przyjaciół powinna znaleźć się mysz w postaci zabawki, na którą kot może polować. 

Drapaki dla kotów

W czym pomoże drapak dla kota?

  • Kot szlifuje i ostrzy pazury na drapaku
  • Zwierzęta podczas zabawy wzmacniają swoje mięśnie i krążenie krwi
  • Koty potrafią zaznaczać swoje terytorium.
  • Idealne miejsce odpoczynku i platforma widokowa do niezakłóconej obserwacji otoczenia.
  • Dla osobników aktywnych można zaopatrzyć się w zabawkę z różnymi pnączami, paletkami, piłką czy piórkami

 

Produkty powiązane