Patpet 400
Patpet 400Patpet 400Patpet 400

Patpet 400

Obroża PatPet 400 to elektryczna obroża treningowa z dźwiękiem, wibracją i impulsem elektrostatycznym. Impuls jest regulowany na 5 poziomach. Zasięg 400 metrów. Możliwość treningu 2 psów jednocześnie za pomocą jednego nadajnika. Podświetlany ekran LCD. Obroża wodoodporna. Na ładowarkę.

Wybór opcji produktu
  • Liczba psów


Inne warianty:
402 zł 332 zł bez VAT
W drodze 12 szt.
Kiedy dostanę towar?
dostawa 3 - 10 dni
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Patpet 400

Obroża PatPet 400 to elektryczna obroża treningowa z dźwiękiem, wibracją i impulsem elektrostatycznym. Impuls jest regulowany na 5 poziomach. Zasięg 400 metrówTo zasięg do podstawego treningu w terenie zasięg wyniesie około 200 metrów. Możliwość treningu 2 psów jednocześnie za pomocą jednego nadajnika - wystarczy dokupić dodatkowy odbiornik dla 2 psa. Podświetlany ekran LCD, ułatwia szkolenie psa w wcześniej rano lub wieczorem, kiedy widoczność nie jest najlepsza. Obroża wodoodporna, możesz jej używać w czasie deszczu. Dla psów z wagą od 4,5 kg. Pasek obroży jest regulowany od 20 do 64 cm.

 

OPIS W PRZYGOTOWANIU

 

 

OPIS W PRZYGOTOWANIU

 

W czym obroża pomoże?

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Zasięg 400 m
Siła impulsu 5
Siła wibracji 5
Siła dźwięku 1
Tryb antyszczekowy nie
Długość obroży 70cm
Wymiary odbiornika (sz/w/gr) 6,12 x 3,5 x 3,2cm
Wymiary nadajnika (sz/w/gr) 10,55 x 4,8 x 1,9cm
Waga odbiornika 56 g
Zasilanie na ładowarkę
Wodoodporność wodoodporny
Ekran LCD podświetlany
Liczba psów 1 - 2 psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.