Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

PetKit Fresh Smart miska dla psów i kotów 0,45l

Miska PetKit Fresh jest najnowszym hitem firmy PetKit, która zajmuje się produkcją nowoczesnych produktów dla psów i kotów. Miska zapewni Ci doskonałe rozplanowanie posiłków. Odważysz niezbędną ilość karmy, wszystko będziesz widział na ekranie swojego telefonu dzięki aplikacji. Specjalna antybakteryjna powłoka! Dietę możesz kontrolować z poziomu aplikacji wpisując dane ręcznie.

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
219 zł 181 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P5649
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
PetKit Fresh Smart miska dla psów i kotów 0,45l
PetKit Fresh Smart…
219 zł

Opis produktu

Miska PetKit Fresh jest najnowszym hitem firmy PetKit, która zajmuje się produkcją nowoczesnych produktów dla psów i kotów. Miska zapewni Ci doskonałe rozplanowanie posiłków. Odważysz niezbędną ilość karmy, wszystko będziesz widział na ekranie swojego telefonu dzięki aplikacji. Miska PetKit Fresh jest wyprodukowana z najlepszej jakości materiałów, w różnych motywach. Twój pies lub kotek zakocha się w niej. Miska została specjalnie zaprojektowana, aby zminimalizować wylewanie się wody lub wysypywanie granulków, co jest normą w innych produktach. Miska posiada dodatkowo zewnętrzną powłokę Anti-Microbiical BioClean Act, która automatycznie pomaga wyeliminować znaczną ilość złych bakterii i zarazków znajdujących się w większości miskach dla kotów i psów.

 

Dla małych i dużych psów!

Miska PetKit Fresh jest dostępna w 2 wielkościach, dla małych i dużych psów i kotów. Wybierz design i wielkość, która odpowiada Tobie i Twojemu zwierzakowi. Dla dużych psów polecamy miskę PetKitMetal.

 

 

Proste ważenie karmy!

Łatwo rozplanujesz posiłki. Dzięki PetKit Fresh Metal odważysz precyzyjnie ilość karmy. Już nie nigdy nie przytrafi Ci się, że Twój pies lub kotek będzie przejedzony lub głodny.

 

Nowoczesny design i wysokiej jakości komponenty!

Designerzy firmy PetKit prezentują unikalny produkt, która nie ma na rynku konkurencji. Jest to nowocześnie zaprojektowana miska, przy, której produkcji zostały użyte materiały najlepszej jakości.  

 

 

Nigdy więcej rozlanej wody i karmy poza miską!

Dzięki warstwie gumy na misce PetKit Fresh, maksymalnie ograniczono niechciane rozlewanie wody lub wysypywanie granulków. Gumowa warstwa stabilizuje metalową miskę.

 

 

Kilka kolorów do wyboru!

Firma PetKit wzięła pod uwagę także design swoich produktów, dlatego do wyboru masz kilka różnych motywów. Jeśli lubisz oryginalne rzeczy lub prosty design, znajdziesz coś dla siebie!

 

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Smart produkty Inne Miski, poidełka i dozowniki PetKit Miski dla psów Miski z wagą

Zobacz pełny opis

Parametry

Wielkość Małe psy, Średnie psy, Dla kotów
Zasilanie Baterie

Instrukcja do pobrania

Produkty powiązane