Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

PetKit Fresh Smart miska dla psów i kotów 0,45l

Miska PetKit Fresh jest najnowszym hitem firmy PetKit, która zajmuje się produkcją nowoczesnych produktów dla psów i kotów. Miska zapewni Ci doskonałe rozplanowanie posiłków. Odważysz niezbędną ilość karmy, wszystko będziesz widział na ekranie swojego telefonu dzięki aplikacji. Specjalna antybakteryjna powłoka! Dietę możesz kontrolować z poziomu aplikacji wpisując dane ręcznie.

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
245 zł 202 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P5649
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
PetKit Fresh Smart miska dla psów i kotów 0,45l
PetKit Fresh Smart…
245 zł

Opis produktu

Miska PetKit Fresh jest najnowszym hitem firmy PetKit, która zajmuje się produkcją nowoczesnych produktów dla psów i kotów. Miska zapewni Ci doskonałe rozplanowanie posiłków. Odważysz niezbędną ilość karmy, wszystko będziesz widział na ekranie swojego telefonu dzięki aplikacji. Miska PetKit Fresh jest wyprodukowana z najlepszej jakości materiałów, w różnych motywach. Twój pies lub kotek zakocha się w niej. Miska została specjalnie zaprojektowana, aby zminimalizować wylewanie się wody lub wysypywanie granulków, co jest normą w innych produktach. Miska posiada dodatkowo zewnętrzną powłokę Anti-Microbiical BioClean Act, która automatycznie pomaga wyeliminować znaczną ilość złych bakterii i zarazków znajdujących się w większości miskach dla kotów i psów.

 

Dla małych i dużych psów!

Miska PetKit Fresh jest dostępna w 2 wielkościach, dla małych i dużych psów i kotów. Wybierz design i wielkość, która odpowiada Tobie i Twojemu zwierzakowi. Dla dużych psów polecamy miskę PetKitMetal.

 

 

Proste ważenie karmy!

Łatwo rozplanujesz posiłki. Dzięki PetKit Fresh Metal odważysz precyzyjnie ilość karmy. Już nie nigdy nie przytrafi Ci się, że Twój pies lub kotek będzie przejedzony lub głodny.

 

Nowoczesny design i wysokiej jakości komponenty!

Designerzy firmy PetKit prezentują unikalny produkt, która nie ma na rynku konkurencji. Jest to nowocześnie zaprojektowana miska, przy, której produkcji zostały użyte materiały najlepszej jakości.  

 

 

Nigdy więcej rozlanej wody i karmy poza miską!

Dzięki warstwie gumy na misce PetKit Fresh, maksymalnie ograniczono niechciane rozlewanie wody lub wysypywanie granulków. Gumowa warstwa stabilizuje metalową miskę.

 

 

Kilka kolorów do wyboru!

Firma PetKit wzięła pod uwagę także design swoich produktów, dlatego do wyboru masz kilka różnych motywów. Jeśli lubisz oryginalne rzeczy lub prosty design, znajdziesz coś dla siebie!

 

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Smart produkty Miski dla psów PetKit Inne Miski, poidełka i dozowniki Miski z wagą

Zobacz pełny opis

Parametry

Wielkość Małe psy, Średnie psy, Dla kotów
Zasilanie Baterie

template.product.files.headline

Produkty powiązane

Ostatnio oglądane

PetKit Fresh Smart miska dla psów i kotów 0,45l
Warianty (4)
Kolorowe kropki Krowy Cegiełki Biały

PetKit Fresh Smart miska dla psów i kotów 0,45l

Dostępne
245 zł

Porównaj