Miska Petkit 15 °Can Holder

Polecamy

Miski Petkit Can Holder dla kotów to świetny sposób jak połączyć funkcjonalność i zdrowe odżywianie w jednym produkcie! Miska ma nie tylko elegancki i nowoczesny design, ale jest również wykonana z łatwego do mycia i antypoślizgowego mocnego silikonu. 15-stopniowy kąt jedzenia zmniejszy nacisk na kręgosłup szyjny i pomoże zwierzakom lepiej trawić pokarm.

Wybór opcji produktu
 • Wielkość

78 zł 64 zł bez VAT
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Miska Petkit 15 °Can Holder

Miski Petkit Can Holder dla kotów to świetny sposób jak połączyć funkcjonalność i zdrowe odżywianie w jednym produkcie! Miska ma nie tylko elegancki i nowoczesny design, ale jest również wykonana z łatwego do mycia i antypoślizgowego mocnego silikonu. 15-stopniowy kąt jedzenia zmniejszy nacisk na kręgosłup szyjny i pomoże zwierzakom lepiej trawić pokarm. Miska pomaga utrzymać podłogi w czystości, zapobiegają przeciekaniu karmy, można je myć w zmywarce, są elastyczne, odporne na ekstremalne temperatury i łatwe do przechowywania lub transportu. Antypoślizgowy gumowany uchwyt w dolnej części zapewnia prawidłowe ustawienie miski bez możliwości przemieszczania dzięki przyssawce.

Miska dostępna jest w dwóch rozmiarach:

Rozmiar S: średnica miski 67 mm, pokarm o wadze 70-85 g

Rozmiar M: średnica miski 85 mm, pokarm o wadze 156-180 g

Zalety Wady
 • Podniesiona krawędź zapobiegająca wyciekom żywności

 •  

  Antypoślizgowa, mocna silikonowa podkładka

 •  

  Łatwo się czyści i szybko wysycha

 •  

  Dla lepszego trawienia Twojego kota

 •  

  W dolnej części wychwytuje się resztki jedzenia

 • Brak

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla kotów
Dla najmniejszych psów
Małe psy

Zawartość

 • Silikonowa miska Petkit 15 °Can Holder

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.