Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

KOMIS - iTrainer W227B

Elektroniczne ogrodzenie iTrainer W227B – z komisu i towar rozpakowany.  Jeśli dostępnych jest więcej wariantów, możesz je wybrać z rozwijanej listy. Zdjęcia mają charakter poglądowy i odpowiadają w przybliżeniu stanu produktu. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis każdego z możliwych stanów produktów. Przeznaczony dla psów do 40 kg.

 

Więcej informacji ›

Dostępne 1 szt
307 zł 253 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P13142
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(4)
Elektronický plot pro psy iTrainer W227
KOMIS - iTrainer…
307 zł

Opis produktu

Informacje o stanie produktu:

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało rozpakowane lub opakowanie było uszkodzone, a zatem zostało przepakowane do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar został wykorzystany do demonstracji w sklepie lub został wymieniony przez klienta w ciągu kilku dni. Nie musi mieć oryginalnego opakowania, najwyżej kilka lekkich otarć.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane przez 5 do 15 dni, widoczne są już lekkie zadrapania od pazurów.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane przez 15 do 40 dni,  posiada bardzo zauważalne zarysowania lub ślady zębów. Może być serwisowany, naprawiany.

 * Sprzedajemy tylko w 100% działający produkt. Wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 jest taka sama jak przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

ITrainer W227 to podstawowe urządzenie z doskonałymi funkcjami. Spośród tańszych urządzeń zalecamy to najczęściej z kilku powodów: ma dobrze opracowaną strefę ostrzegawczą i korekcyjną. Całkowita odległość jest ustawiana w bazie, która wynosi od 30 cm do 4m. Kolejną zaletą jest wodoodporny odbiornik z żywotnością baterii do 1 miesiąca. Urządzenie nadaje się dla bardziej wrażliwych ras, ponieważ moc impulsów należy do słabszych. Silniejszy impuls można uzyskać, stosując wysokiej jakości baterię przeznaczoną do urządzeń o wysokim zużyciu (polecamy baterie Energizer).

Niewidzialne ogrodzenie iTrainer W227B jest odpowiednie dla psow od 8 kg (ze względu na rozmiar odbiorniku), do 50 kg (tylko dla wrażliwych ras).

 

 

Typ korekcji 

iTrainer W227 ma dwa poziomy impulsu, które różnią się w zależności od odległości od przewodu. Im bliżej przewodu znajduje się pies, tym bardziej intensywny impuls.

 


drát v baleníPrzewód w opakowaniu

Podstawowe opakowanie iTrainer W227B zawiera 300 metrów przewodu (bardzo słaby - polecamy instalacje na powierzchni), co jest zupełnie dostateczne dla większości instalacji. Jeśli przewód w opakowaniu nie jest dostateczny, można go łatwo połączyć aż do odległości 600 metrów.

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik iTrainer W227 zasilany jest klasyczną baterią 9V, którą kupuje się w prawie każdym sklepie (zalecamy baterie Energizer). Jej wytrzymałość wynosi około 10 dni. Posiada diodę LED pokazującą stan baterii. Baza jest zasilana z sieci. Możliwe jest zakupienie zasilacza rezerwowego z

 

Wodoodporność

iTrainer W227 ma wodoodporny odbiornik z dobrą izolacją i nadaje się do użytku w deszczu, śniegu i bardzo wilgotnym środowisku.

 

Ilość psów 

iTrainer W227 może być stosowany dla nieograniczonej liczby psów. Wystarczy dokupić kolejne obroże dla dalszych psów.

 

Długość obroży

iTrainer W227 ma obroże wyprodukowaną z nylonu. Jej noszenie nie sprawia Pieskowi problemu, i dobrze trzyma sie na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 55 cm. Obroże można wymienić na dłuższą, wystarczy do notatki wpisać obwód szyi twego psa.

 


Waga i rozmiary

Baza ma szerokość 10,9 cm, wysokość 12,9 cm, głębokość 4,3 cm. Odbiornik ma szerokość 6,9cm, wysokość 3,6cm i głębokość 3,8cm, waży 63 gramów (98 gramów z baterią).

 

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Komis Ogrodzenia dla psów

Zobacz pełny opis

Parametry

Obwód terenu 600 m
Ilość psów Nielimitowane
Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy
Częstotliwość 12.8kHz

Produkty powiązane

Neviditelný plot Canifugue MIX
Warianty (1)
Lekko używany

KOMIS - Canifugue MIX

Dostępne
821 zł

Porównaj

KOMIS - Patpet F800
Warianty (2)
Lekko używany Demonstracyjny

KOMIS - Patpet F800

Dostępne
940 zł

Porównaj

KOMIS - PetSafe Basic
Warianty (1)
Demonstracyjny

KOMIS - PetSafe Basic

Dostępne
666 zł

Porównaj