Petrainer PET980 Smart Control

Petrainer PET980 Smart Control to nowoczesna obroża elektroniczna, którą kontrolujesz z poziomu smartfonu. Obroża wykorzystuje łącze Bluetooth 4.0, zasięg do  100 metrów. Wodoszczelna obroża. Wibracje i impuls na 99 poziomach. Moduł antyszczekowy oraz moduł anti-lost, aby zapobiec zgubieniu psiaka. Dla średnich i dużych ras. Uwaga chwilowo aplikacja na Iphone nie jest dostępna!

675 zł 558 zł bez VAT
Dostepne 3 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 13. 12. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Petrainer PET980 Smart Control

Ostrzeżenie: Nasza firma jest jedynym oficjalnym dystrybutorem marki Petrainer w Polsce. Poważnie ostrzegamy przed zakupem podejrzanie tanich produktów firmy Petrainer od innych sprzedawców. W większości przypadków są to kopie lub produkty nie przeznaczone na PL rynek - tzw. szary import. Tylko w naszym sklepie i w sieci autoryzowanych sprzedawców gwarantujemy 100% oryginalność, 2 lata gwaranacji i instrukcję w języku polskim.

Petrainer PET980 Smart Control to nowoczesna obroża elektroniczna, którą kontrolujesz przy pomocy smartfonu. Obroża wykorzystuje łącze Bluetooth 4.0, jej zasięg wynosi 100 metrów. Urządzenie jest ładowane, wodoszczelne, wysyła korekty za pomocą wibracji oraz impulsu. Posiada moduł antyszczekowy oraz moduł anti-lost, aby zapobiec zgubieniu psiaka. Polecamy go dla średnich i dużych ras. Obroża posiada regulację intensywności impulsu i wibracji od 0 do 99 dzięki czemu jest odpowienia dla wszystkich psów od 10 do 90 kg. Dzięki inteligentnemu czujnikowi ruchu obroża oszczedza energię - kiedy czujnik zarejestruje brak ruchu przełączy sie do trybu stand-by. Obroża wyposażona jest we funkcję anti-lost - zapobiegającą zgubieniu się psa. Możesz ustawić strefę graniczną np. 100 m, w momencie gdy pies oddali sie od Twojego telefonu poza wyznaczone 100 m otrzymasz informację na telefon.

 

Aplikacja

Uwaga chwilowo aplikacja na Iphone nie jest dostępna!

Aplikacja jest kompatybilna ze wszystkimi urzadzeniami posiadajacymi Bluetooth 4.0.

Aplikacja na Android do ściągnięcia (niezbędne jest, w ustawieniach telefonu, umożliwienie instalacji z innych źródeł niż sklep Play)

Uwaga chwilowo aplikacja na Iphone nie jest dostępna!

 

 

Zasięg obroży

Petrainer PET980 Smart Control pomoże Ci trenować Twojego psa bez użycia smyczy do 100 m. Idealnie sprawdza się w podstawowym treningu psa.

 

Typ korekty

Petrainer PET980 Smart Control koryguje zachowanie psa przy pomocy sygnału wibracji i impulsu elektrostatycznego, który można ustawić na 99 poziomach. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu dla Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisku na nadajniku.

 

Ekran

Petrainer PET980 Smart Control obsługujesz przy pomocy intuicyjnej aplikacji. Sparowanie z telefonem jest bardzo łatwe. Aplikacja jest przejrzysta, czytelne ikony poszczególnych funckji

 

Baterie i ładowanie

Petrainer PET980 Smart Control jest zasilana akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 450mAh, którego wytrzymalość w trybie pracy sięga do 3 dni.

 

Wodoszczelność

Petrainer PET980 Smart Control jest wyposażony w kompletnie wodoszczelny odbiornik (nie przeszkadza mu deszcz, śnieg, krótkie zanurzenie). Jest to idealna opcja na trening pieska w wodzie.

 

Liczba psów

Petrainer PET980 Smart Control możesz użyć do kontroli wiekszej ilości psów w tym samym czasie bez utraty efektywności. Jeśli dokupisz kolejna obrożę możesz rozszerzyć trening do 10 psów w tym samym czasie. Z poziomu aplikacji, przełączasz pomiędzy poszczególnymi psami.

 

Długość obroży

Petrainer PET980 Smart Control ma wysokiej jakości, wytrzymałą obrożę z nylonu. Piesek nosi ją chętnie a sama obroża dobrze trzyma się na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 65 cm.

 

Antyszczekowy tryb

Ta obroza jako jedna z niewielu dysponuje antyszczekowym modułem (kombinacja antyszczekowej i treningowej obroży). Dzieki trybowi antyszczekowemu możesz zapobiec nadmiernemu szczekaniu. Funkcja może być aktywowana lub deaktywowana w zależności od potrzeby.

 

Zalety Wady
 • kontrola z poziomu telefonu
 • duża wytrzymalość baterii
 • wodoszczelny odbiornik
 • 100 stopni regulacji impulsu
 • możliwosc treningu 10 psów na raz
 • funkcja anti lost
 • tryb antyszczekowy
 • wyższa cena
 • brak ostrzeżenia dźwiękowego
 • zasięg do 100m

W czym pomoże Ci obroża treningowa?

 • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
 • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
 • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

W czym pomoże Ci obroża antyszczekowa?

 • w oduczeniu nadmiernego szczekania i wycia w domu lub ogrodzie.
 • w oduczeniu szczekania na ludzi, psy, rowery czy samochody.
 • w oduczeniu szczekania lub wycia psa sąsiada

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Wodoodporność wodoodporny
Długość obroży 20 do 60 cm
Typ korekcji wibracja + impuls
Regulacja impulsu 99 poziomów
Ilość psów 1 do 10 psów
Ładowanie odbiornika ładowany akumulator
Bateria w odbiorniku 450mAh
Regulacja dźwięku nie
Regulacja wibracji 99 poziomów
Czas pracy odbiornika 3 do 7 dni

Zawartość

 • Odbiornik
 • Ładowarka
 • Elektrody
 • Regulowany pasek
 • Lampka testowa
 • Instrukcja

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.