Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger Kick
Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger KickMartin System Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger KickMartin System Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger Kick

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger Kick

Nowoczesna obroża treningowa Pro Trainer PT 3000 SSC znanej na całym świecie belgijskiej firmy Martin System, znakomity zasięg! Ergonomiczny kształt nadajnika i odbiornika, zapewniający bezproblemowe szkolenie psa. Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC to obroża treningowa z zasięgiem 3000 metrów. Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC jako korekcje wysyła dźwięk i impuls, który jest dostępny na 18 poziomach. Przyciski na pilocie oferują 9 konfiguracji dźwięku i impulsu. Włączanie za pomocą magnesu. Możliwość szkolenia do 2 psów jednocześnie po dokupieniu dodatkowego odbiornika. Finger Kick zapewnia wysyłanie korekcji, za pomocą dodatkowego elementu zakładanego na palec, bez potrzeby używania nadajnika.

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów

4 163 zł 3 440 zł bez VAT
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger Kick

Nowoczesna obroża treningowa Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC znanej na całym świecie belgijskiej firmy Martin System, znakomity zasięg! Ergonomiczny kształt nadajnika i odbiornika, zapewniający bezproblemowe szkolenie psa. Pro Trainer PT 3000 SSC to obroża treningowa z zasięgiem 3000 metrów. Pro Trainer PT 3000 SSC jako korekcje wysyła dźwięk oraz krótki lub długi impuls, który jest dostępny na 18 poziomach. Przyciski na pilocie oferują 9 konfiguracji dźwięku i impulsu. Włączanie za pomocą magnesu. Możliwość szkolenia do 2 psów jednocześnie po dokupieniu dodatkowego odbiornika. Obroża Pro Trainer PT 3000 SSC odpowiednia jest dla małych, średnich i dużych ras psów. Finger Kick zapewnia wysyłanie korekcji, za pomocą dodatkowego elementu zakładanego na palec, bez potrzeby używania nadajnika.

 

Zasięg obroży

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC pomoże Ci trenować Twojego psa bez użycia smyczy aż do 3000 m! Zasięg 3000 metrów jest wyjątkowy, sprawdzi się w każdym terenie. Idealnie sprawdza się, zarówno w mieście jak i w lesie, gdzie są gorsze warunki i może dojść do osłabienia zasięgu.

 

Typ korekcji

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC ma możliwość użycia jako korekcji dźwięku oraz impulsu elektrostatycznego. Moc impulsu możesz ustawić na 18 poziomach. Łatwo dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. Dostępny impuls krótki i ciągły. Finger Kick zapewnia wysyłanie korekcji, za pomocą dodatkowego elementu zakładanego na palec, bez potrzeby używania nadajnika (pilot musi być w zasięgu 5 metrów od Finger Kick). 

 

Bateria i ładowanie

Nadajnik i odbiornik Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC zasilany jest 3V baterią typu CR2. Nadajnik w trybie gotowości wytrzyma 2 lata, odbiornik 1 rok, przy codziennym używaniu około 1 miesiąca. Wskaźnik stanu wyładowanej baterii.

 

Wodoszczelność

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC posiada kompletnie wodoszczelny odbiornik (nie przeszkadza mu deszcz, śnieg, i krótkoczasowe zanurzenie). Jest idealnym wyborem do treningu psa w okolicach zbiorników wodnych lub gorszych warunkach. Nadajnik jest odporny tylko na delikatny deszcz.

 

Ilość psów

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC umożliwia szkolenie 2 psów za pomocą jednego nadajnika psa. Możliwość szkolenia do 2 psów, jednocześnie po dokupieniu dodatkowego odbiornika.

 

Ekran

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC ma wysokiej jakości ekran LCD. Na ekranie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje - typ korekcji, siła impulsu oraz szkolonego psa.

 

Długość obroży

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC SSC to wysokiej jakości obroża wyprodukowana z nylonu. Piesek chętnie ją nosi a sama obroża dobrze trzyma na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 55 cm.

 

 
Waga i rozmiary

Nadajnik ma szerokość 10 cm, wysokość 5,5 cm, grubość 2,7 cm. Waga nadajnika 90g. Odbiornik ma szerokość 3,2 cm, wysokość 5,5 cm, grubość 3,8 cm i waży 75 g.

 

 

Zalety Wady
 • zasięg 3000 metrów!
 • możliwość wysłania tylko dźwięku
 • impuls na 18 poziomach
 • LCD ekran
 • wysokiej jakości dopracowane urządzenie
 • długa praca na baterii
 • mały nadajnik
 • możliwość szkolenia 2 psów (po zakupieniu dodatkowych odbiorników)
 • Finger Kick (wysyłanie korekcji bez nadajnika z palca)
 • brak

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

 • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
 • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
 • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Bateria w odbiorniku 9V CR2
Waga nadajnika 92 g
Wydajnosć baterii nadajnika 1 - 2 lata
Wydajność baterii odbiornika 1 miesiąc
Ekran LCD niepodświetlany
Wodoodporność wodoodporny
Funkcje impuls + dźwięk
Zasilanie na baterie
Frekwencja 869,5 MHz
Waga odbiornika 75 g
Bateria w nadajniku 3V CR2
Wymiary nadajnika (sz/w/gr) 5,5 x 10 x 2,7 cm
Wymiary odbiornika (sz/w/gr) 3,2 x 5,5 x 3,8 cm
Długość obroży 20 - 55 cm
Tryb antyszczekowy nie
Siła dźwięku 1
Siła impulsu 18
Zasięg 3000 m
Liczba psów 1 - 2 psy

Zawartość

 • Nadajnik
 • Odbiornik Tiny Trainer
 • Finger Kick
 • Elektrody 14 mm
 • Pasek obroży o szerokości 19 mm
 • Litowa bateria 3V CR2, 2 szt. 
 • Lampka testowa
 • Smyczka na rękę
 • Śrubokręt krzyżakowy (do otwierania pokrywy baterii nadajnika)
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.