Garmin PRO 550
Garmin PRO 550Garmin PRO 550Garmin PRO 550 Bundle

Garmin PRO 550 Bundle

Garmin 550 Bundle to klasyczna i wytrzymała obroża treningowa znanego na całym świecie producenta firmy Garmin. Dedykowana dla psów wszystkich ras. Zasięg 1500 metrów. 21 poziomów ciągłej stymulacji i chwilowej stymulacji. Dodatkowo wibracje dźwięk. Światło LED na obroży sterowane zdalnie. Funkcja antyszczekowa, licznik szczeknięć. Wodoszczelna, zanurzalna do 1 metra na czas 30 minut. Możliwość treningu do 3 psów. Nadajnik i odbiornik zasilane na ładowarkę. LED wskaźnik poziomu baterii.

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów

2 128 zł 1 758 zł bez VAT
10 dni
Kiedy dostanę towar?
wtorek 01. 06. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Garmin PRO 550 Bundle

Garmin 550 Bundle to profesjonalna obroża treningowa znanego na całym świecie producenta. Dedykowana dla psów wszystkich ras. Zasięg 1500 metrów, odpowiedni dla najbardziej wymagających użytkowników zarówno dla podstawowego jak zaawansowanego treningu psów. 21 poziomów ciągłej i chwilowej stymulacji, bez problemu dostosujesz siłę i czas trwania impulsu do wrażliwości Twojego psa. Dodatkowo wibracja i dźwięk. Funkcja antyszczekowa - Bark Limiter rozpoznaje nadmierne szczekanie i ogranicza je. Licznik szczeknięć, jeśli włączysz tryb antyszczekowy, na podstawie kontrolek LED zobaczysz ile razy podczas Twojej nieobecności pies zaszczekał. Światło LED na obroży sterowane zdalnie, możesz użyć tej opcji, aby szybko zlokalizować psa lub zwiększyć jego widoczność. Wodoszczelna, zanurzalna do 1 metra na czas 30 minut, Twój piesek może wejść do wody i pływać z obrożą do 30 minut. Możliwość treningu do 6 psów, dokupując dodatkowy odbiorniki możesz bez problemu za pomocą jednego nadajnika kontrolować do 3 psów jednocześnie.  Nadajnik i odbiornik zasilane za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki, nie ma potrzeby wymiany baterii. LED wskaźnik poziomu baterii, zielona, pomarańczowa lub czerwona kontrolka poinformuje Cię o stanie baterii w nadajniku i obroży. 

 

 

Zasięg obroży

Garmin 550 pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 1500 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej i profesjonalnej tresury psów. Garmin 550 to idealny wybór do użycia w mieście i w lesie.

 

 

Typ korekcji 

Garmin 550 koryguje zachowane psa poprzez sygnał dźwiękowy wibracje oraz impuls elektrostatyczny, który możesz ustawić na 21 poziomach. Do wyboru impuls chwilowy lub ciągły Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. Impuls możesz wysyłąć maksymalnie do 8 sekund. Wibracja również może trwać do maksymalnie 8 sekund. Światło LED na obroży sterowane zdalnie, możesz użyć tej opcji, aby szybko zlokalizować psa lub zwiększyć jego widoczność. 

 

Detekcja szczekania

Garmin 550 wyposażona została w tryb antyszczekowy Bark Limiter. Rozpoznaje nadmierne szczekanie i ogranicza je. Funkcję możesz w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć. Obroża rejestruje także ilość aktywacji na szczekanie. Jeśli wyłączysz obroże i zaświeci się 1 czerwona kontrolka i 4 zaświeci się zielona oznacza to, że piesek szczekał 14 razy. Czerwona kontrolka to każde 10 szczeknięć natomiast zielona oznacza 1 szczeknięcie.

 

Baterie i ładowanie

Zarówno nadajnik jak i odbiornik Garmin 550 zasilane są litowo jonowym akumulatorem. Doładujesz je bez problemu dzięki ładowarce dołączonej do zestawu. Ładowanie trwa do 2 godzin. Nadajnik i odbiornik na jednym ładowaniu wytrzymają około 60 godzin. Żywotność baterii zależy od częstotliwości uruchamiania obroży.

 

                    Wodoszczelność

Garmin 550 jest w pełni wodoszczelną obrożą, wykonana w normie wodoszczelności IPX7. Możliwość zanurzenia w wodzie do 30 minut do głębokości 1 metra. Do obroży może dostać się woda w czasie zanurzenia poniżej 1 metra, zanurzenia trwającego ponad 30 minut lub przy bardzo wysokim ciśnieniu wody.

 

Liczba psów 

Garmin 550 możesz użyć do treningu 3 psów w tym samym czasie. Dokupując kolejne odbiorniki bez problemu i skutecznie możesz szkolić 3 psy za pomocą jednego nadajnika.

 

Długość obroży

Garmin 550 to komfortowa plastikowa obroża. Jej noszenie nie sprawia pieskowi problemu, obroża wygodnie przylega do szyi, długosc jest regulowana od 20 do 65cm.


Waga i rozmiary

Waga bez odbiornika to 221g. Rozmiary nadajnika 4,5 x 20,8 x 5,4 cm. Rozmiary odbiornika 7,8 x 4,4 x 4,4 cm. Waga 98 g.  

 

Zalety Wady
 • Zasięg 1500 metrów
 • 60 godzin pracy na baterii
 • Łatwa kontrola - dla kazdej funkcji oddzielny przycisk
 • Wodoszczelna
 • Wibracje
 • Dźwięk
 • Funkcja antyszczekowa
 • Licznik szczeknięć
 • Brak

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Zasięg 1500 m
Waga nadajnika 221 g
Wydajnosć baterii nadajnika 1 - 3 dni
Wydajność baterii odbiornika 1 - 3 dni
Ekran brak
Wodoodporność zanurzalny
Funkcje impuls + wibracja + dźwięk
Zasilanie na ładowarkę
Waga odbiornika 98 g
Siła impulsu 21
Wymiary nadajnika (sz/w/gr) 4,5 x 20,8 x 5,4 cm
Wymiary odbiornika (sz/w/gr) 7,8 x 4,4 x 4,4 cm
Długość obroży 20 - 65 cm
Tryb antyszczekowy tak
Siła dźwięku 1
Siła wibracji 1
Liczba psów 1 - 3 psy

Zawartość

 • Nadajnik
 • Obroża
 • Ładowarka
 • Elektrody z kluczem
 • Rozdzielacz zasilający
 • Zaczep do ładowania
 • Zestaw punktow kontaktowych z kluczem
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.