Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Zniżka -5%

E-collar Micro Educator ME-300

E-Collar Micro Educator ME-300 to nowa pomniejszona wersja flagowego modelu E-Collar Mini Educator. Obroża w tej wersji jest o 20% mniejsza i lżejsza niż w podstawowym modelu, została też obniżona intensywność impulsu, dzięki temu odpowiednia dla najmniejszych psów od 2 kg! Zasieg 600 metrów. Jako funkcje dźwięk, wibracje i impuls na 100 poziomach. Możliwość treningu 2 psów. Pełna wodoszczelność. Podświetlany ekran LCD. 

Więcej informacji ›

Dostępne 3 szt
1 900 zł Oryginalna cena
1 805 zł 1 491 zł bez VAT
Zniżka -5%
Oszczędzasz 95 zł
szt
Kod produktu: P43696
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(10)
E-collar Micro Educator ME-300
E-collar Micro…
1 805 zł

Opis produktu

E-Collar Micro Educator ME-300 to nowa pomniejszona wersja flagowego modelu E-Collar Mini Educator. Obroża w tej wersji jest o 20% mniejsza i lżejsza niż w podstawowym modelu, została też obniżona intensywność impulsu, dzięki temu odpowiednia dla najmniejszych psów od 2 kg! Zasieg 600 metrów. Jako funkcje dźwięk, wibracje i impuls na 100 poziomach. Możliwość treningu 2 psów. Pełna wodoszczelność. Podświetlany ekran LCD. 

E-Collar Micro Educator ME-300 zaproponowano nowe rozwiązanie pozycjonowania elektrod. Elektrody są o 20% bliżej siebie niż w poprzednich modelach ich pozycja może być zmieniona o 90 stopni, aby zapewnić lepszy kontakt ze skórą psa. To szczególnie przydatna funkcja dla małych ras, których szyje mają niewielki obwód. Obroża waży tylko 58 gramów, jest bardzo wygodna dla małych, średnich i dużych psów.

Możliwość trenowania 2 psów jednocześnie, dokupując kolejny odbiornik możesz trenować 2 psy. E-Collar Micro Educator ME-300 obsługuje się bardzo łatwo - każdy przycisk odpowiedzialny jest za inną funkcję, zapewnia to szybką reakcję, która przydaje się podczas treningu.

Kolejną zaletą jest w pełni wodoszczelny odbiornik do głębokości 12,5 m! Podświetlany ekran, który pozwala na trening gdy jest już ciemno. Dzieki możliwości ustawienia mocy impulsu elektrostatycznego na 100 poziomach, obroża jest odpowiednia dla psów o wadze od 2 kg do 60 kg. 

Obroża i nadajnik zasilane są akumulatorem litowo-jonowym. Nie musisz wymieniać baterii, po prostu podłączasz urządzenie do ładowarki.

 

 

Główne funkcje

 • Dla psów od 2 – 60 kg, odpowiedni również dla najmniejszych ras psów jak biszony, yorkshire terrier, praski ratler, chihuahua.
 • Pomniejszone wymiary obroży o 20% w stosunku do podstawowego modelu
 • Pomniejszona waga obroży o 20% w stosunku do podstawowego modelu
 • Zmniejszona intensywność impulsów pod wrażliwość najmniejszych psów
 • Wodoszczelna i zanurzalna do 12,5 m, pilot jest także wodoszczelny.
 • Zasięg do 600 m, wystarczający dla wszystkich użytkowników.
 • Możliwość nocnego treningu– pilot ma podświetlany ekran, odbiornik ma zdalnie uruchamiane światło LED co ułatwia lokalizację psa w nocy.
 • Jako funkcje dźwięk, wibracje, impuls
 • Oddzielne klawisze na pilocie dla każdej z funkcji , zapewniają prostą kontrolę
 • Wbudowany akumulator, nie ma potrzeby wymiany baterii, obrożę doładujesz w dowolnym momencie.

 

Zasięg obroży

E-collar Micto Educator ME-300 pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy do odległości aż 600 metrów. Zasięg 600 metrów jest wystarczający dla podstawowego i profesjonalnego treningu większości psów. E-collar Micto Educator ME-300 jest idealnym wyborem do użytku zarówno w mieście, jaki i w lesie, gdzie są gorsze warunki i może dojść do obniżenia zasięgu.

 

Typ korekty

E-collar Micto Educator ME-300 może wysyłać sygnały w postaci wibracji, krótkiego lub ciągłego impulsu elektrostatycznego (maksymalnie 10 sekund), regulowanego na 100 poziomach. Posiada także funkcję Flash Light pomocną w momencie zagubienia odbiornika czy przy lokalizacji psa. Kierowcy oraz inni ludzie zobaczą Twojego psa. Bardzo łatwo dostosujesz moc do wielkości i wrażliwości Twojego psa. Siła impulsu jest regulowana za pomocą przycisku na nadajniku. Booster to automatyczne, natychmiastowe zwiększenie obecnie używanego sygnału w nagłych sytuacjach wymagających zdecydowanego działania. Intensywność impulsu została obniżona specjalnie dla wymagań wrażliwych, najmniejszych ras.

 

Bateria i ładowanie

Nadajnik i odbiornik urządzenia E-collar Micto Educator ME-300 zasilane są wymienialnym akumulatorem litowo-jonowym, ładowanie trwa około 2 godzin. Na jednym naładowaniu nadajnik pracuje około 14 dni natomiast odbiornik od 1 do 3 dni. Odbiornik i nadajnik możesz w każdym momencie doładować za pomocą dualnej ładowarki.

 

Wodoszczelność

E-collar Micto Educator ME-300 posiada wodoszczelny odbiornik do 12,5 metra. Nadajnik jest wodoodporny, utrzymuje się na wodzie w przypadku upuszczenia do zbiornika wodnego. E-collar Micto Educator ME-300 jest odpowiednią obroża do codziennego treningu jak i do treningu psów myśliwskich czy psów ratowników. 

Ilość psów

E-collar Micto Educator ME-300 możesz użyć do treningów większej ilości psów w tym samym czasie. Dokupując jeszcze jedną obrożę możesz trenować także 2 psa. Urządzenie zapamiętuje poziom ostrzeżenia dla każdego z psów, przełączając pomiędzy psami wyświetli się ustalony wcześniej konkretny poziom.

 

Ekran 

E-collar Micto Educator ME-300 ma wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, dzieki któremu możesz psa trenować w dzień i w nocy. Na ekranie dostępne są niezbędne informacje - typ korekcji, ilość psów, moc impulsu, stan baterii.

 

Długość obroży

Mini Educator E-Collar ET-300 to wysokiej jakości plastikowa obroża. Piesek nosi ją chętnie noszenie a sama obroża dobrze trzyma się na szyi. Długość obroży jest regulowana od 10 do 65 cm.

 


Waga i rozmiary

Nadajnik ma średnicę 6,7 cm, głębokość 3,2 cm i jego waga jest 96 gramów. Odbiornik ma szerokość 5,25 cm, wysokość 3,6 cm, głębokość 3,5cm a waga to 58 gramów. 

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże Obroże treningowe Według rasy Dla najmniejszych Dla małych psów Według zasięgu 300 do 600 metrów Według marki E-collar Według typu korekty Elektryczne Dźwiękowe Według wodoszczelności Wodoodporne Wodoszczelne Zanurzalne Według ilości psów Dla 1 psa Dla 2 psów

Zobacz pełny opis

Parametry

Ilość psów 1 - 2 psy
Funkcje Impuls, Wibracje, Dźwięk, Światło
Zasięg 500 m
Zasięg 500 m
Wielkość Małe psy, Dla najmniejszych psów
Wodoodporność Zanurzalny
Zasilanie Ładowanie USB
Długość obroży 76 cm
Waga pilota 87 g
Waga odbiornika 51 g
Wymiary nadajnika 7 x 3 cm
Wymiary odbiornika 5 x 3,5 x 2,7 cm
Elektrody Krótkie i długie elektrody

Instrukcja do pobrania

Obroże treningowe

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

 • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
 • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
 • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Produkty powiązane

Zniżka -15%

Pilot Reedog P20

Dostępne
206 zł
175 zł

Porównaj

Zniżka -15%
Obojek a přijímač Num Axes Canicom
Warianty (4)
Czarny Niebieski Pomarańczowy Żółty

Obroża i odbiornik Num Axes Canicom

Dostępne
448 zł
381 zł

Porównaj

Zniżka -15%
Reedog P19
Warianty (2)
dla 1 psa dla 2 psów

Reedog P19

Dostępne
344 zł
293 zł

Porównaj

Zniżka -20%
Reedog DF-213 ogrodzenie i obroża treningowa
Warianty (2)
dla 1 psa dla 2 psów

Reedog DF-213 ogrodzenie i obroża treningowa

Dostępne
1 036 zł
829 zł

Porównaj