E-collar Micro Educator ME-300

E-Collar Micro Educator ME-300 to nowa pomniejszona wersja flagowego modelu E-Collar Mini Educator. Obroża w tej wersji jest o 20% mniejsza i lżejsza niż w podstawowym modelu, została też obniżona intensywność impulsu, dzięki temu odpowiednia dla najmniejszych psów od 2 kg! Zasieg 600 metrów. Jako funkcje dźwięk, wibracje i impuls na 100 poziomach. Możliwość treningu 2 psów. Pełna wodoszczelność. Podświetlany ekran LCD. 

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów

2 175 zł 1 797 zł bez VAT
Dostepne 3 szt.
Kiedy dostanę towar?
środa 29. 03. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

E-collar Micro Educator ME-300

E-Collar Micro Educator ME-300 to nowa pomniejszona wersja flagowego modelu E-Collar Mini Educator. Obroża w tej wersji jest o 20% mniejsza i lżejsza niż w podstawowym modelu, została też obniżona intensywność impulsu, dzięki temu odpowiednia dla najmniejszych psów od 2 kg! Zasieg 600 metrów. Jako funkcje dźwięk, wibracje i impuls na 100 poziomach. Możliwość treningu 2 psów. Pełna wodoszczelność. Podświetlany ekran LCD. 

E-Collar Micro Educator ME-300 zaproponowano nowe rozwiązanie pozycjonowania elektrod. Elektrody są o 20% bliżej siebie niż w poprzednich modelach ich pozycja może być zmieniona o 90 stopni, aby zapewnić lepszy kontakt ze skórą psa. To szczególnie przydatna funkcja dla małych ras, których szyje mają niewielki obwód. Obroża waży tylko 58 gramów, jest bardzo wygodna dla małych, średnich i dużych psów.

Możliwość trenowania 2 psów jednocześnie, dokupując kolejny odbiornik możesz trenować 2 psy. E-Collar Micro Educator ME-300 obsługuje się bardzo łatwo - każdy przycisk odpowiedzialny jest za inną funkcję, zapewnia to szybką reakcję, która przydaje się podczas treningu.

Kolejną zaletą jest w pełni wodoszczelny odbiornik do głębokości 12,5 m! Podświetlany ekran, który pozwala na trening gdy jest już ciemno. Dzieki możliwości ustawienia mocy impulsu elektrostatycznego na 100 poziomach, obroża jest odpowiednia dla psów o wadze od 2 kg do 60 kg. 

Obroża i nadajnik zasilane są akumulatorem litowo-jonowym. Nie musisz wymieniać baterii, po prostu podłączasz urządzenie do ładowarki.

 

 

Główne funkcje

 • Dla psów od 2 – 60 kg, odpowiedni również dla najmniejszych ras psów jak biszony, yorkshire terrier, praski ratler, chihuahua.
 • Pomniejszone wymiary obroży o 20% w stosunku do podstawowego modelu
 • Pomniejszona waga obroży o 20% w stosunku do podstawowego modelu
 • Zmniejszona intensywność impulsów pod wrażliwość najmniejszych psów
 • Wodoszczelna i zanurzalna do 12,5 m, pilot jest także wodoszczelny.
 • Zasięg do 600 m, wystarczający dla wszystkich użytkowników.
 • Możliwość nocnego treningu– pilot ma podświetlany ekran, odbiornik ma zdalnie uruchamiane światło LED co ułatwia lokalizację psa w nocy.
 • Jako funkcje dźwięk, wibracje, impuls
 • Oddzielne klawisze na pilocie dla każdej z funkcji , zapewniają prostą kontrolę
 • Wbudowany akumulator, nie ma potrzeby wymiany baterii, obrożę doładujesz w dowolnym momencie.

 

Zasięg obroży

E-collar Micto Educator ME-300 pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy do odległości aż 600 metrów. Zasięg 600 metrów jest wystarczający dla podstawowego i profesjonalnego treningu większości psów. E-collar Micto Educator ME-300 jest idealnym wyborem do użytku zarówno w mieście, jaki i w lesie, gdzie są gorsze warunki i może dojść do obniżenia zasięgu.

 

Typ korekty

E-collar Micto Educator ME-300 może wysyłać sygnały w postaci wibracji, krótkiego lub ciągłego impulsu elektrostatycznego (maksymalnie 10 sekund), regulowanego na 100 poziomach. Posiada także funkcję Flash Light pomocną w momencie zagubienia odbiornika czy przy lokalizacji psa. Kierowcy oraz inni ludzie zobaczą Twojego psa. Bardzo łatwo dostosujesz moc do wielkości i wrażliwości Twojego psa. Siła impulsu jest regulowana za pomocą przycisku na nadajniku. Booster to automatyczne, natychmiastowe zwiększenie obecnie używanego sygnału w nagłych sytuacjach wymagających zdecydowanego działania. Intensywność impulsu została obniżona specjalnie dla wymagań wrażliwych, najmniejszych ras.

 

Bateria i ładowanie

Nadajnik i odbiornik urządzenia E-collar Micto Educator ME-300 zasilane są wymienialnym akumulatorem litowo-jonowym, ładowanie trwa około 2 godzin. Na jednym naładowaniu nadajnik pracuje około 14 dni natomiast odbiornik od 1 do 3 dni. Odbiornik i nadajnik możesz w każdym momencie doładować za pomocą dualnej ładowarki.

 

Wodoszczelność

E-collar Micto Educator ME-300 posiada wodoszczelny odbiornik do 12,5 metra. Nadajnik jest wodoodporny, utrzymuje się na wodzie w przypadku upuszczenia do zbiornika wodnego. E-collar Micto Educator ME-300 jest odpowiednią obroża do codziennego treningu jak i do treningu psów myśliwskich czy psów ratowników. 

Ilość psów

E-collar Micto Educator ME-300 możesz użyć do treningów większej ilości psów w tym samym czasie. Dokupując jeszcze jedną obrożę możesz trenować także 2 psa. Urządzenie zapamiętuje poziom ostrzeżenia dla każdego z psów, przełączając pomiędzy psami wyświetli się ustalony wcześniej konkretny poziom.

 

Ekran 

E-collar Micto Educator ME-300 ma wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, dzieki któremu możesz psa trenować w dzień i w nocy. Na ekranie dostępne są niezbędne informacje - typ korekcji, ilość psów, moc impulsu, stan baterii.

 

Długość obroży

Mini Educator E-Collar ET-300 to wysokiej jakości plastikowa obroża. Piesek nosi ją chętnie noszenie a sama obroża dobrze trzyma się na szyi. Długość obroży jest regulowana od 10 do 65 cm.

 


Waga i rozmiary

Nadajnik ma średnicę 6,7 cm, głębokość 3,2 cm i jego waga jest 96 gramów. Odbiornik ma szerokość 5,25 cm, wysokość 3,6 cm, głębokość 3,5cm a waga to 58 gramów. 

 

Zalety Wady
 • pomniejszone wymiary o 20% względem modelu podstawowego
 • pomniejszona waga o 20% względem modelu podstawowego
 • pomniejszona intensywność impulsu względem modelu podstawowego
 • zbliżona względem siebie pozycja elektrod
 • możliwość korygowania ustawienia elektrod
 • idealna dla małych psów
 • zasięg 600 metrów
 • znakomita wodoszczelność
 • możliwość treningu 2 psów 
 • cena

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

 • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
 • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
 • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla najmniejszych psów
Małe psy

Parametry techniczne

Bateria w odbiorniku Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Bateria w nadajniku Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Zasięg 500 m
Siła impulsu 100
Tryb antyszczekowy nie
Długość obroży 20 - 70 cm
Zasilanie na ładowarkę
Funkcje impuls + wibracja + dźwięk + światło
Wodoodporność zanurzalny
Ekran LCD podświetlany
Wydajność baterii odbiornika 1 - 3 dni
Wydajnosć baterii nadajnika 10 - 14 dni
Liczba psów 1 - 2 psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.